Do 1300zł, wstępnie Anycubic 4Pro MAX. Jakaś konkurencja

Zastanawiasz się co wybrać? Zapytaj tutaj.
piterop
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 6
Posty: 32
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:35

Re: Do 1300zł, wstępnie Anycubic 4Pro MAX. Jakaś konkurencja

Post autor: piterop »

Też rozważam, zapomniałem wymienić. Czy Core XY to plus dla początkującego drukarza? nie będzie rpoblemu z troubleshootingiem? nie ma ryzyka luźnego długiego paska?

Poza technicznymi nazwami (32bit, corexy) jaka jest faktyczna zaleta z perspektywy użytkownika? szybszy druk? dokładność? mniejsza problematyczność? łatwiejsza kalibracia?
kurczak
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 2
Posty: 32
Rejestracja: 19 wrz 2018, 20:14
Lokalizacja: Wrocław
Drukarka: CR10,Ender2,saphireP
x 3

Re: Do 1300zł, wstępnie Anycubic 4Pro MAX. Jakaś konkurencja

Post autor: kurczak »

pasek trzeba napiąć tak, żeby nie był za luźny. W mojej subiektywnej opini wydruki mam lepszej jakości niż na konstrukcjach bramowych przy tych samych prędkościach. Na core xy moge drukować szybciej. Jedyny problem jaki miałem to oryginalny soft w drukarce. Zmieniony na marlina. No i śrubki nie dokręcone, co jest normą w tanich chińskich drukarkach
piterop
piterop
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 6
Posty: 32
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:35

Re: Do 1300zł, wstępnie Anycubic 4Pro MAX. Jakaś konkurencja

Post autor: piterop »

Na ten moment na polu bitwy zostaje Anycubic 4Max Pro, Ender 5 i Saphire Pro. Ale nadal skłaniam się ku 4Max Pro (Saphire Pro wydaje mi się zbyt "zamknięty", do Anycubica przynajmniej widziałem ich źródła wrzucone na gita, customizowanego Marlina). Może jakiś argument za Enderem 5 się znajdzie?
Awatar użytkownika
offroad
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 2
Posty: 105
Rejestracja: 06 paź 2018, 22:12
Lokalizacja: Wawa
x 11

Re: Do 1300zł, wstępnie Anycubic 4Pro MAX. Jakaś konkurencja

Post autor: offroad »

Może jakiś argument za Enderem 5 się znajdzie?
Żartujesz?

W tej drukarce jak dotkniesz osi x to słowo luz nabiera zupełnie nowego znaczenia :D
Anycubic 4MAX
Voron łazi po głowie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co kupić?”