Drukarka do 2000zł, CTC, Jelwek i3, PrintO H2?

Zastanawiasz się co wybrać? Zapytaj tutaj.
ocenzurowany
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 7
Posty: 12
Rejestracja: 30 mar 2017, 20:18

Re: Drukarka do 2000zł, CTC, Jelwek i3, PrintO H2?

Post autor: ocenzurowany »

Każdy chce zarobić, a na wszystkie piękne rzeczy ttrzeba brać poprawkę, tym bardziej made in china.
Btw. na wszystkich aukcjach z CTC jest ten sam obrazkowy opis z Intelem itd. Ładnie to wygląda i zachęcająco, myślę że nie jeden się nabierze na super dokładną linijkę :D
Awatar użytkownika
pszczelaszkov
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 2
Posty: 237
Rejestracja: 28 gru 2016, 23:59
Lokalizacja: Piła
x 42

Re: Drukarka do 2000zł, CTC, Jelwek i3, PrintO H2?

Post autor: pszczelaszkov »

Ja bralem z tej http://www.ebay.pl/itm/111917037558 Ta grafika z ta propaganda gdzies w Grudniu sie objawila :D Jak to sie mowi klient kupuje oczami. Ale i tak najbardziej rzucil mi sie w oczy adres "qianshan xinzhulu 1004haodi5cengzhiyi B"
ocenzurowany
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 7
Posty: 12
Rejestracja: 30 mar 2017, 20:18

Re: Drukarka do 2000zł, CTC, Jelwek i3, PrintO H2?

Post autor: ocenzurowany »

@pszczelaszkov w pełni sprawna drukarka przyszła?

qianshan xinzhulu wygląda na jakieś miasto w Tajwanie, a 1004haodi5cengzhiyi B na przypadkowy ciąg znaków ;]
Awatar użytkownika
pszczelaszkov
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 2
Posty: 237
Rejestracja: 28 gru 2016, 23:59
Lokalizacja: Piła
x 42

Re: Drukarka do 2000zł, CTC, Jelwek i3, PrintO H2?

Post autor: pszczelaszkov »

Czy "w pełni sprawna" to przy CTC pytanie wzgledne :D
Ale byla wstanie drukowac zaraz po kalibracji stolu i przyjechala w 5dni mimo okresu przed swiatecznego.
Drukuje do tej pory bez wiekszych ingerencji w mechanike nie mniej jednak drukuje dosc malo,nie jestem jeszcze fanem lwow z czesanymi suszarka wlosami, kupilem bardziej z ciekawosci co to za wynalazki te drukarki 3D :D, koniec koncow i tak mnie software bardziej interesuje i co jeszcze mozna wymyslic w konstrukcji, wiec jeszcze mam pol chinskiego PLA ktore przyszlo z drukarka.
Awatar użytkownika
McKee
Zasłużony
Postów w temacie: 2
Posty: 2630
Rejestracja: 20 kwie 2016, 23:00
x 717

Re: Drukarka do 2000zł, CTC, Jelwek i3, PrintO H2?

Post autor: McKee »

Ale co wy chcecie od linijek?
Przecież pod zdjęciem jest napisane że wydrukowane na Z-603S a nie na CTC ;)
Trzymam kciuki (za pomyślną dostawę i metalowe zębatki (bo u mnie są metalowe)).
Motto na dziś: "How may I abuse you?"
Awatar użytkownika
Enter
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 2
Posty: 35
Rejestracja: 03 kwie 2017, 11:48
Lokalizacja: Bydgoszcz
x 1

Re: Drukarka do 2000zł, CTC, Jelwek i3, PrintO H2?

Post autor: Enter »

Cześć!

Od jakiegoś czasu interesuję się zakupem własnej drukarki 3D - zainteresowała mnie właśnie dana drukarka CTC, tylko że znaleziona na allegro: http://allegro.pl/drukarka-3d-v-2016-hi ... 50410.html jednakże widzę, że dany sprzęt jest ściągany z WB a firma niestety działa dość opieszale (co nie zmienia faktu, że przedstawili sprzęt dobrze <jak dla mnie>).
Kwestia czy taka maszyna będzie dobra dla początkującego - nie liczę na ultra jakość ale by stopniowo wdrożyć się w daną dziedzinę a maszyna nie wysypała się po pierwszych wydrukach.

P.S Pierwszy post na forum :> Liczę, że zostanę na dłużej
Awatar użytkownika
anraf1001
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 1509
Rejestracja: 30 gru 2016, 11:43
Lokalizacja: Gniezno
Drukarka: Hypercube Evo
x 182

Re: Drukarka do 2000zł, CTC, Jelwek i3, PrintO H2?

Post autor: anraf1001 »

Enter pisze:Cześć!

Od jakiegoś czasu interesuję się zakupem własnej drukarki 3D - zainteresowała mnie właśnie dana drukarka CTC, tylko że znaleziona na allegro: http://allegro.pl/drukarka-3d-v-2016-hi ... 50410.html jednakże widzę, że dany sprzęt jest ściągany z WB a firma niestety działa dość opieszale (co nie zmienia faktu, że przedstawili sprzęt dobrze <jak dla mnie>).
Kwestia czy taka maszyna będzie dobra dla początkującego - nie liczę na ultra jakość ale by stopniowo wdrożyć się w daną dziedzinę a maszyna nie wysypała się po pierwszych wydrukach.

P.S Pierwszy post na forum :> Liczę, że zostanę na dłużej
Dla typowego zielonego? Jakoś mi się to nie widzi. Ale nigdy nic nie wiadomo
;) Pozdrawiam, Andrzej ;)
Drukarki: Hypercube Evolution :cool2:
Prusa ala Haribo/Mk3 :cool2:

Wsiadając do taksówki mówię: "G28"
Awatar użytkownika
McKee
Zasłużony
Postów w temacie: 2
Posty: 2630
Rejestracja: 20 kwie 2016, 23:00
x 717

Re: Drukarka do 2000zł, CTC, Jelwek i3, PrintO H2?

Post autor: McKee »

anraf1001 pisze:Dla typowego zielonego? Jakoś mi się to nie widzi. Ale nigdy nic nie wiadomo
A jakieś uzasadnienie?
Ew. jakaś inna propozycja?

Moim zdaniem przy odrobinie "zdolności manualnych" to całkiem niezły wybór. Trochę tuningu jej nie zaszkodzi, ale w odróżnieniu od różnych Prus dostajemy drukarkę, która przyzwoicie drukuje (z ABS) od razu po wyjęciu z pudełka.
Jakość wykonania może nie powala, ale jest to normalny chiński standard: dostajesz to za co zapłaciłeś *).
Konstrukcyjnie (to jest przecież klon Makerbot-a) lepsza od Prusy (choć już nieco archaiczna).

*) PS.: Cena w Polsce jest nieuzasadniona.
Motto na dziś: "How may I abuse you?"
Awatar użytkownika
Berg
Zasłużony
Postów w temacie: 3
Posty: 7569
Rejestracja: 05 lis 2016, 11:57
Lokalizacja: Kraków
Drukarka: Lume, K8400, HC Evo
x 2675

Re: Drukarka do 2000zł, CTC, Jelwek i3, PrintO H2?

Post autor: Berg »

McKee pisze: *) PS.: Cena w Polsce jest nieuzasadniona.
Jest uzasadniona cłem, VATem, ZUSem, PIT, funduszem gwarancyjnym wynikającym z polskiego prawa ochrony konsumenta, opłatą Allegro i na koniec może jak dobrze pójdzie 100ką zysku pośrednika
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 7
Posty: 3452
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 566

Re: Drukarka do 2000zł, CTC, Jelwek i3, PrintO H2?

Post autor: Kopytko »

Vat zwracany. Dochodowy zwracany wiec nie rpzesadzajmy tak z tymi elementami. Pit?
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co kupić?”