Elegoo Mars 3 vs Anycubic Photon mono 4k

Zastanawiasz się co wybrać? Zapytaj tutaj.
Czarny_rybak
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 5
Posty: 14
Rejestracja: 23 maja 2019, 12:17
x 1

Re: Elegoo Mars 3 vs Anycubic Photon mono 4k

Post autor: Czarny_rybak »

Do mnie właśnie dzisiaj wysłali :)
Przemek
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 4
Posty: 4
Rejestracja: 12 lis 2021, 11:22

Re: Elegoo Mars 3 vs Anycubic Photon mono 4k

Post autor: Przemek »

Koniec końców również zdecydowałem się na Mono 4k - raz, że cena prawie dwukrotnie niższa, dwa, nie potrzebuję tak dużych gabarytów (choć sama powierzchnia platformy jest akurat bardzo kusząca przy wersji X), trzy, to termin, bo jeśli wybierać Mono X, to grzechem nie brać X 6k, a to już faktycznie trochę dłuższe oczekiwanie.
Także czekam teraz na przesyłkę i sprawdzenie, jak jakościowo będą wyglądały wydruki.
Guyver
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 6
Posty: 38
Rejestracja: 21 sty 2021, 02:26
x 2

Re: Elegoo Mars 3 vs Anycubic Photon mono 4k

Post autor: Guyver »

Wczoraj dostałem myjkę z żywicami 4L + 1 gratis. Dziś doszła drukarka. Zdążyłem wszystko rozłożyć i wyczyścić oś Z z jakiegoś smaru (chyba wazelina techniczna) Przeczyścilem też prowadnice z wózkiem bo tam standardowy olej taki jak od nowości. Wszystko przesmarowałem smarem systetyczny z teflonem. Testy na YT już są i jakościowo śmiga jak Sonic mini 4k. Ja dopiero w niedzielę będę miał czas na testy i pierwsze druki ,ale cena/jakość to nie ma lepszej oferty drukarki żywicznej. O dziwo nie ma wentylatora i nie wiem czy nie zamontować aby coś tam chłodziło lampę. Będę obserwował czy fachowcy od tych drukarek coś zmodyfikują.
Przemek
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 4
Posty: 4
Rejestracja: 12 lis 2021, 11:22

Re: Elegoo Mars 3 vs Anycubic Photon mono 4k

Post autor: Przemek »

Guyver pisze:Wczoraj dostałem myjkę z żywicami 4L + 1 gratis. Dziś doszła drukarka. ...
U mnie podobnie, w czwartek myjka, w piątek drukarka. Ale mam pytanie, żywica była w osobnym pudełku czy jakoś inaczej dołączona?
W pudle z myjka czy drukarką nie ma na nią miejsca, zamawiałem opcje z dwoma litrami żywicy i nie dotarły. Teraz nie jestem pewien, czy to będzie dodatkowa jeszcze paczka, czy też pomyłka przy wysyłce lub może kurier nie dopatrzył :|
Guyver
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 6
Posty: 38
Rejestracja: 21 sty 2021, 02:26
x 2

Re: Elegoo Mars 3 vs Anycubic Photon mono 4k

Post autor: Guyver »

Drukarka osobna paczka, myjka osobna paczka, 4 litry osobna paczka i 1L gratis też osobna paczka :D

Wpisz swój numer paczki na niemieckiej stronie DHL u . Powinieneś mieć info czy jeszcze jakieś paczki są w drodze
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co kupić?”