Anet A3

Zastanawiasz się co wybrać? Zapytaj tutaj.
Awatar użytkownika
dragonn
Zasłużony
Postów w temacie: 1
Posty: 6384
Rejestracja: 12 gru 2016, 21:50
Lokalizacja: Opole
Drukarka: LUME
x 1455

Re: Anet A3

Post autor: dragonn »

Przecież to nie A3 tylko A8
Awatar użytkownika
jagus
Postów w temacie: 3
Posty: 318
Rejestracja: 03 kwie 2017, 09:56
Lokalizacja: Jaworze koło BB
Drukarka: Anet-A8 and HCevo
x 90

Re: Anet A3

Post autor: jagus »

A no tak sorki :oops: :crazy: pomyliło mi sie i to grubo tych wersji jest troszku :)
Moje maszynki:
Anet A8 po tuningu
Hypercube Evo już drukuje :)
Frezarka root3 cnc
Tokarka LD250 juz zmeczona ale wciąż działa
Spawarka mig-mag oraz inne warsztatowe sprzęty konstruktora :DD :git:
Muzzy
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 3
Posty: 5
Rejestracja: 18 maja 2017, 10:08

Re: Anet A3

Post autor: Muzzy »

@jagus: jestem pod wrażeniem Twoich wydruków i możliwości tak taniej drukarki, czy możesz napisać jeszcze więcej o problemach jakie miałeś i modyfikacjach? Czy kupiłbyś jeszcze raz A8 jako pierwszą drukarkę 3d?
Awatar użytkownika
jagus
Postów w temacie: 3
Posty: 318
Rejestracja: 03 kwie 2017, 09:56
Lokalizacja: Jaworze koło BB
Drukarka: Anet-A8 and HCevo
x 90

Re: Anet A3

Post autor: jagus »

Cieszę się że wydruki Ci sie podobają najgorsze nie są jak pisałem wciąż sie uczę bo najgorzej bylo mi opanować slicery wybór padł na CURE3D bo do tej pory miałem tylko do czynienia z frezarkami.Choć z wydruków jestem zadowolony i do tej pory co chciałem to wydrukowałem.
Nie próbowałem jeszcze na niej drukowac absua zalega jedna rolka w szafie za bardzo spodobał mi sie pet-g :) jak dla mnie drukarka oprócz stołu miała wszystko dobrze skalibrowane nie musiałem nic zmieniać z modyfikacji to śruby osi z są na sztywno bez tych sprzegieł aluminiowych jakas minimalna poprawa jest zauważalna i mocowanie paska też było zmienione którego nie widac na foto ale ogólnie dostepne z thingiverse do wyboru do koloru bo te z plexi są lipne i obowiązkowo wiatraczek na elektronike nie wiem czy widac na zdjęciu.
A czy kupił bym drugi raz chmm...chyba tak choć bardziej teraz bym składał sam za pierwszym razem bałem sie ze nie dam rady albo wyjdzie cos nie tak a koszta materiału mozna powiedzieć że byly by podobne przy składaniu. Ja jestem zadowolony i czasami to drukarka odpoczywa tylko w nocy:)
P.S wszystkie wydruki z foto to warstwa 0.2
Moje maszynki:
Anet A8 po tuningu
Hypercube Evo już drukuje :)
Frezarka root3 cnc
Tokarka LD250 juz zmeczona ale wciąż działa
Spawarka mig-mag oraz inne warsztatowe sprzęty konstruktora :DD :git:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co kupić?”