DRV8825 i wydruki jak z 3d PEN-a !!!???

Silniki krokowe i wszystko, co z nimi powiązane
Awatar użytkownika
kapi
Drukarz
Postów w temacie: 3
Posty: 1115
Rejestracja: 18 sty 2017, 15:37
Lokalizacja: Zabrze
Drukarka: Vertex 8400
x 227

Re: DRV8825 i wydruki jak z 3d PEN-a !!!???

Post autor: kapi »

mrmisiek pisze:Zamiast śrub metrycznych wolałbym zastosować trapezy z mniejszym skokiem (mniej kombinacji) czyli np 1mm z nakrętkami i wtedy tylko demontaż i montaż nowych to będzie kilka minut roboty. Chyba że ktoś mnie przekona że metryczne są o wiele lepszym pomysłem.
możesz poszukać TR8x1,5 generalnie gwint metryczny ma mniejszy skok. i będzie mniej szarpać niż taka TR8x8. do tego przyspieszenie i ugięcie sprężyn.
mrmisiek pisze: Do tego sterowniki do moich silników 2,5 A to najlepiej chyba TB67S109 ???-tylko dostępne na ali..
u mnie na tych silnikach mam LV87xx.
możesz spróbować na DRV8825 i dołożyć diody. niektórzy są zadowoleni z takiego rozwiązania.
"Don't find fault. Find a remedy." Henry Ford
Stalowe K8400
Phrozen Sonic Mini 4K
Awatar użytkownika
DVJCODEC
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 2
Posty: 227
Rejestracja: 19 kwie 2016, 10:10
x 64
Kontakt:

Re: DRV8825 i wydruki jak z 3d PEN-a !!!???

Post autor: DVJCODEC »

mrmisiek pisze:Zamiast śrub metrycznych wolałbym zastosować trapezy z mniejszym skokiem (mniej kombinacji) czyli np 1mm z nakrętkami i wtedy tylko demontaż i montaż nowych to będzie kilka minut roboty. Chyba że ktoś mnie przekona że metryczne są o wiele lepszym pomysłem. Do tego sterowniki do moich silników 2,5 A to najlepiej chyba TB67S109 ???-tylko dostępne na ali.. ewentualnie gdyby ktoś miał to chętnie odkupię. Mimo wszystko dzięki za wszelkie podpowiedzi. Po pełnej modyfikacji dam znać co się zmieniło i jakie wrażenia.
No to walcz dalej i odkrywaj koło na nowo. :cool2:
Artu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki, sterowniki silników (stepsticki)”