Tevo Tarantula Pro i TMC 2208

Silniki krokowe i wszystko, co z nimi powiązane
Coatl1987
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 3
Posty: 5
Rejestracja: 23 sty 2020, 10:54

Tevo Tarantula Pro i TMC 2208

Post autor: Coatl1987 »

Wiem że temat wałkowany wielokrotnie ale potrzebuję waszej pomocy...

Zakupiłem sterowniki TMC2208 v3.0, założyłem bez większego problemu ale napotkałem przeszkodę nie do pokonania dla mnie w tej chwili... Wszyscy piszecie że zmieniliście wpisy w plikach Marlina i już a czy ktoś może mi napisać po kolei, tak dla matołka :P jak edytować plik, który i gdzie i co najważniejsze jak go potem wgrać do drukarki. Dodam jeszcze że oryginalne pliki które miałem z drukarką już sobie poszły na zieloną łączkę. Mam niby pobrany plik Marlin z wszystkimi (chyba) plikami i wiem że mogę je otworzyć np. w Sublime ale co dalej? Pomocy. Proszę...
Mati
Postów w temacie: 1
Posty: 505
Rejestracja: 10 maja 2020, 17:28
Lokalizacja: Okolice Poznania
Drukarka: Ender 3, V-Core2 i 3
x 169

Re: Tevo Tarantula Pro i TMC 2208

Post autor: Mati »

Coatl1987
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 3
Posty: 5
Rejestracja: 23 sty 2020, 10:54

Re: Tevo Tarantula Pro i TMC 2208

Post autor: Coatl1987 »

No dobra, doszedłem sam już jak wgrać i jak zepsuć :D Teraz pomoc będzie potrzebna zgoła inna. Po wgraniu MARLINA na płycie głównej pali się jedynie czerwona dioda, po włączeniu drukarki LCD się świeci ale brak jest MENU i nic nie mogę zrobić... HELP!
Coatl1987
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 3
Posty: 5
Rejestracja: 23 sty 2020, 10:54

Re: Tevo Tarantula Pro i TMC 2208

Post autor: Coatl1987 »

Temat do zamknięcia. UWAGA dla początkujących. Ze wskazanego adresu pobierałem pliki marlina i po kompilacji wykazywało mi błąd (brak pliku U8glib.h) w poniższym linku rozwiązanie problemu https://forum.arduino.cc/index.php?topic=541014.0
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki, sterowniki silników (stepsticki)”