Zbiorczy temat powitalny

Jesteś tu nowy? Przywitaj się, opowiedz coś o sobie.
Awatar użytkownika
FlameRunner
Administrator
x 442
Kontaktowanie:

Zbiorczy temat powitalny

Postautor: FlameRunner » 19 lis 2017, 19:04

Tu się można witać. :)
Filip Misztal
filasklep.pl | właściciel

I love the smell of ABS in the morning...
Awatar użytkownika
Daimon Fray

Re: Zbiorczy temat powitalny

Postautor: Daimon Fray » 26 lis 2017, 02:26

Witam serdecznie wszystkich i każdego z osobna :)

Jedno słowo ,,Witam" lub zdanie to trochę bez sensu. Forum to swego rodzaju wspólnota osób nam obcych, których chciałbym lepiej poznać żeby wiedzieć z kim dokładnie mam do czynienia.
Konkretnie to: Marcin jestem z okolic Bielska- Białej ukończyłem technik maszyn i urządzeń, ukończyłem zajęcia szkoleniowe w zakresie druku przestrzennego 3D, prawko na wózki widłowe, spawanie MAG, dysponuję wiedzą- metalurgia stali.
Na co dzień pracuję w zakładzie na tokarce CNC. Zajmuję się domem ( obsługa piły spalinowej, kosy) a w między czasie bawię się z AutoCaD em.
Myślę że druk 3D to jest ta ścieżka w której będę z dniem coraz lepszy dzięki Wam drodzy forumowicze.

Drukarki nie posiadam, rozważam nad rozsądnym zakupem.

Tematem druku 3D zajmuję się od nie dawna, a wiedzy na ten temat teraz posiadam jakiś 1%

Zachęcam aby i Wy się tak przedstawiliście bo jestem Was ciekaw.
Awatar użytkownika
FlameRunner
Administrator
x 442
Kontaktowanie:

Postautor: FlameRunner » 26 lis 2017, 11:35

Witaj!

Co nieco możesz się o ludziach dowiedzieć przeglądając stare, jeszcze indywidualnie zakładane, wątki w dziale powitalnym. ;)
Filip Misztal
filasklep.pl | właściciel

I love the smell of ABS in the morning...
Awatar użytkownika
jagus
Drukarka: Anet-A8
x 22

Postautor: jagus » 26 lis 2017, 12:09

Daimon Fray pisze:Witam serdecznie wszystkich i każdego z osobna :)

Jedno słowo ,,Witam" lub zdanie to trochę bez sensu. Forum to swego rodzaju wspólnota osób nam obcych, których chciałbym lepiej poznać żeby wiedzieć z kim dokładnie mam do czynienia.
Konkretnie to: Marcin jestem z okolic Bielska- Białej ukończyłem technik maszyn i urządzeń, ukończyłem zajęcia szkoleniowe w zakresie druku przestrzennego 3D, prawko na wózki widłowe, spawanie MAG, dysponuję wiedzą- metalurgia stali.
Na co dzień pracuję w zakładzie na tokarce CNC. Zajmuję się domem ( obsługa piły spalinowej, kosy) a w między czasie bawię się z AutoCaD em.
Myślę że druk 3D to jest ta ścieżka w której będę z dniem coraz lepszy dzięki Wam drodzy forumowicze.

Drukarki nie posiadam, rozważam nad rozsądnym zakupem.

Tematem druku 3D zajmuję się od nie dawna, a wiedzy na ten temat teraz posiadam jakiś 1%

Zachęcam aby i Wy się tak przedstawiliście bo jestem Was ciekaw.

Witamy kolegę w końcu ktoś z mojego miasta :) jeśli chcesz możesz wpaść na małą kawkę w przyszłym tygodniu mogę co nieco pokazać wytłumaczyć nakierowac ale tu na forum również dowiesz się bardzo dużo a nawet i więcej bo ja dopiero siedzę w tym od ponad roku i wciąż się uczę na tylko mojej poczciwej anet a8
Awatar użytkownika
Zima
x 2

Postautor: Zima » 28 lis 2017, 09:25

DZIŃ DYBRY :piwo:

Witam wszystkich, mam na imię Michał i jestem jeszcze wyższy niż oficer Crabtree z Allo Allo :D
Z wykształcenia elektronik (ale mało praktykujący), zawodowo bardziej automatyk, zainteresowania różne, jednakowoż czasu mało.
Ostatnio zapoznałem się trochę z G-code uruchamiając maszyny na Sinumeriku.

Korci mnie kupienie drukarki 3D i pobawienie się w wolnych chwilach w modelowanie 3D w jakimś sofcie typu Blender czy Sculptris.
Podoba mi się kinematyka delt, ale na razie dopiero przegryzam się przez temat więc jeszcze nie jest pewne, co będzie pierwsze na biurku.
Pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Drukarka: P3Steel v4.00
x 381

Postautor: Kopytko » 28 lis 2017, 09:41

Witamy:)
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
gentki

Postautor: gentki » 28 lis 2017, 23:09

Witam,
Z tej strony Łukasz, okolice Częstochowy. Zarejestrowałem się tutaj ponieważ zamierzam zacząć przygodę z drukiem 3D, a z tego co już znalazłem forum posiada obszerną ilość informacji na temat druku
Awatar użytkownika
PrzemoS
Zasłużony
Drukarka: Ultimaker 2 ,Delta
x 155

Postautor: PrzemoS » 28 lis 2017, 23:29

Witamy :)
"Z pozdrowieniami Przemek" :git: :git:

Drukarki:
Delta :yahoo: :yahoo:
Ultimaker 2 Extended- Lepiej być nie Moze
:devil: :devil: :devil:
sawko78

Postautor: sawko78 » 03 gru 2017, 21:33

Witam , mam na imię Sławek mieszkam w okolicy Torunia . Jestem w posiadaniu PROFI 3d MAKER obecnie niestety uszkodzony :(
Druk 3d raczej do celów hobbystycznych , acz czasami do pracy też się przydaje. Hobby modelarstwo .
kunster

Postautor: kunster » 08 gru 2017, 12:08

Witam, właśnie zakupiłem najbardziej chyba znaną Anet A8. Za 7 dni roboczych powinna dotrzeć, a w tym czasie mam zamiar obczytać się forum oraz dopytać o rzeczy dla mnie niejasne, ponieważ w sprawach druku 3D jestem kompletnie zielony. Drukarka zakupiona w celach hobbystycznych.

Wróć do „Powitalnia”