Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

Konkursy z nagrodami
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 4
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

Post autor: FlameRunner »

Tutaj wchodzimy powoli w zabawy słowne. Czy przeprosiny wyłącznie ze strachu przed konsekwencjami są prawdziwe, bo biorą się z rzeczywistej emocji, czy jednak fałszywe, bo brakuje choćby skruchy?

Zaprzepaściłeś wszelkie okazje do zachowania - chociaż w minimalnym stopniu - twarzy, mimo że sam Ci jedną taką okazję z pełną premedytacją podsunąłem pod nos, jeszcze przed wyciągnięciem przygotowanego wcześniej wyjaśnienia. Co do samego przepraszania, dziwnym trafem za przepraszanie wszystkich za wszystko porządnie wziąłeś się dopiero jak zrozumiałeś znaczenie magicznej liczby 286, do której nawiązano w dyskusji. W takich okolicznościach nie jestem w stanie uwierzyć, że za tymi przeprosinami stoi coś więcej niż poczucie strachu.
stasiek
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 15
Rejestracja: 31 gru 2016, 10:00
x 1

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

Post autor: stasiek »

Bravo za pomsłowość ze scinkami - pewnie dużo siły wewnętrznej to kosztowało zeby za taka akcje jeszcze się wysilać i cokolwiek wysyłać.
Genialnie to reozegraliscie.

W szczerosć przeprosin wierze tak samo jak w to ze "dostał kare" - w jego ocenie.
Tak jak ktos pisał - jest tutaj pod wieloma nickami i z zadnym się nie utozsamia na stałe ita anonimowość pozwala mu sie "gładko" przeprosinami wymydlic.Sorki ale w mojej ocenie tacy ludzie nigdy si enie nauczą jeśli nie przeproszą i uderzą się w piers "w oczy" - inaczej to kolejny "dobry zart" i "przeprosze i pozamiatane"
Tutaj gimbus zobaczył ze nie zawsze da się chować za monitorem

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=HwXHokADYBQ
McKee
DanyQsh
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 213
Rejestracja: 22 wrz 2016, 20:11
Lokalizacja: Zabrze
Drukarka: The Thing+Replicape
x 12

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

Post autor: DanyQsh »

Dziękuję organizatorom za nagrodę za uczciwość. Dziś przyszła paczka, nagroda jest super! Warto było wziąć udział w konkursie ;-)

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
iMK
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 12
Rejestracja: 19 gru 2016, 10:21
x 2

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

Post autor: iMK »

Ja również chciałem podziękować za "nagrodę za uczciwość". Nie drukowałem jeszcze z PETG, a słyszałem dobrze słowa o tym filamencie. Na pewno spożytkuję na jakieś szalone eksperymenty :)

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konkursy”