Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

Konkursy z nagrodami
Awatar użytkownika
emartinelli
Zasłużony
Postów w temacie: 2
Posty: 1195
Rejestracja: 19 kwie 2016, 16:54
Lokalizacja: Łódź
x 423

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

Post autor: emartinelli »

TDI-CAD pisze:To chyba dobra nauczka na przyszłość aby do głosowania dopuszczać użytkowników np z min postów (może 20 wystarczy).....
Wystarczy 20 + konto założone minimum 30 dni przed głosowaniem.
Awatar użytkownika
Uran
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 131
Rejestracja: 24 kwie 2016, 13:40
x 23

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

Post autor: Uran »

Chapeau bas chłopcy.
Awatar użytkownika
Domell
Zasłużony
Postów w temacie: 1
Posty: 1141
Rejestracja: 19 kwie 2016, 12:28
Lokalizacja: Katowice
Drukarka: Mendel 90 / i3 / X3D
x 174

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

Post autor: Domell »

Marku, muszę przyznać trol w dechę! :clap:

Szkoda że nawet tu dochodzi do oszustw i bardzo dobrze że to wykryliście :good:

T.
Sekal
Drukarki :
T.E.S.O.L // Gotowa do działania !
Awatar użytkownika
virgin71
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 2
Posty: 2581
Rejestracja: 19 kwie 2016, 23:07
Lokalizacja: Wrocław
Drukarka: Ultimaker | U30
x 497
Kontakt:

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

Post autor: virgin71 »

McKee pisze:anraf1001: Kiedyś istniało takie pojęcie o nazwie "Honor".
Sprawdź sobie na Internecie co znaczy.
To co zrobiłeś to zwykłe oszustwo.
Możemy się tu bawić w wyśmiewanie Ciebie (brawa dla Marek91 i FlameRunner), ale mogło się skończyć gorzej, więc dziękuj organizatorom konkursu, że nie zgłosili oszustwa na policję, zamiast zrywać bohatera bo odpowiedni paragraf jest w kodeksie:
§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Nawet gdyby się skończyło na znikomej szkodliwości to ślad w papierach może zostać na kilka lat (i powodzenia życzę w szukaniu nowej pracy).
A zchodząc na ziemię / do naszego forum: Każda z osób na podium miałaby rolkę filamentu mniej ... z tego punktu widzenia to jest kradzież. Oszukujesz innych użytkowników forum.
Tobie się szacunek nie należy.
Taka historia zostaje w życiorysie na 5 lat od zakończenia kary lub rozprawy. Bardzo utrudnia to życie.
Żart jest pierwsza klasa:)
Awatar użytkownika
Yorg 68
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 2
Posty: 272
Rejestracja: 05 gru 2016, 09:48
Lokalizacja: Myślenice
x 79

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

Post autor: Yorg 68 »

Ja tak myślę że delikwent otrzymał
już odpowiednią dawkę wstydu i odpowiednią nagrodę :devil:
Dalsze roztrząsanie już nic nie da. Moja propozycja jest, aby zamknąć temat.
Drukuję - bo lubię... i jeszcze mogę
Jerzy
Awatar użytkownika
McKee
Zasłużony
Postów w temacie: 2
Posty: 2630
Rejestracja: 20 kwie 2016, 23:00
x 717

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

Post autor: McKee »

Nie przesadzajmy. Delikwent nie publikuje na forum swojej Twarzy tak jak Ty. Z imienia i nazwiska jest znany tylko kilku osobom. Z tego co pisał, to NIE BYŁ jego pierwszy taki numer. Tylko jego niefrasobliwe zachowanie spowodowało że dyskusja potoczyła się w kierunku krytyki. To naprawdę mogło się skończyć dużo gorzej dla oszusta.
Ale wracając do tematu dyskusji:
Mamy fajnych adminów z poczuciem humoru i pomysł na nietypowe rozstrzygnięcie konkursu mieli świetny!
FlameRunner
Motto na dziś: "How may I abuse you?"
Awatar użytkownika
way
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 137
Rejestracja: 06 paź 2016, 10:57
Lokalizacja: Galicja
Drukarka: Corexy X3D XL - była
x 7

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

Post autor: way »

Myślę, że admini wprowadzą odpowiednia zapiski do regulaminu kolejnego konkursu i wyeliminują takie zachowanie.
Co do samego oszustwa anraf1001 to jestem pod wrażeniem nieudolności jego przeprowadzenia, może na forach obróbki drewna scyzorykiem, gdzie nikt nie wie jak działa internet to przeszło, ale gdy ktoś ogrania podstawy, to śmierdzi od razu.
anraf1001 pisze: Dalej twierdzę, że jest to niezły kawał. Nawet nie wiecie ile czasu wymyślałem te nicki :rotfl2: :rotfl:
Szczerze mówiąc lubię tak testować adminów. Jesteście pierwszymi, którzy coś w ogóle zrobili. Dlatego należy wam się szacunek. :thumbup:
[...]
Tym wpisem, przyznałeś się, że nie pierwszy raz oszukiwałeś, ale dopiero tutaj cię złapali, nie chce mi się tego nawet komentować :bad:


Tematu nie ma co zamykać, bo jak kogoś nie będzie przez tydzień na forum to go pewnie nie przeczyta.
Paatryk93, FlameRunner
Awatar użytkownika
samezrp
Postów w temacie: 2
Posty: 1022
Rejestracja: 29 paź 2016, 15:57
x 66

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

Post autor: samezrp »

Wiecie co... Jakoś omijałem ten temat, teraz przeczytałem od początku i... jestem w szczerym szoku...
Nie uważam się za starego dziada i jestem daleki od morałów typu: ja w twoim wieku. Nie jestem święty, więc rzucał kamieniem nie będę, choć takich numerów nie robiłem nigdy. A szok wynika z tego, że gdybym został złapany na stukrotnie mniejszym przewinieniu, to ze wstydu bym się pod ziemię zapadł. Doceniam przeprosiny, ale wcześniejsze posty, już po ujawnieniu sprawy pokazują, że przeprosiny wynikają nie z wewnętrznej potrzeby i poczucia siary, a z groźby co najmniej utrudniania życia na forum.
Nie... no kuźwa... wciąż mnie strzela... I uderzę w patriotyczny ton, i jak w tym (nie mylić z "naszym") kraju, ma być dobrze? Definicja polactwa jak z Sevres.
Sekal, FlameRunner
Awatar użytkownika
anraf1001
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 17
Posty: 1509
Rejestracja: 30 gru 2016, 11:43
Lokalizacja: Gniezno
Drukarka: Hypercube Evo
x 182

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

Post autor: anraf1001 »

samezrp pisze:Wiecie co... Jakoś omijałem ten temat, teraz przeczytałem od początku i... jestem w szczerym szoku...
Nie uważam się za starego dziada i jestem daleki od morałów typu: ja w twoim wieku. Nie jestem święty, więc rzucał kamieniem nie będę, choć takich numerów nie robiłem nigdy. A szok wynika z tego, że gdybym został złapany na stukrotnie mniejszym przewinieniu, to ze wstydu bym się pod ziemię zapadł. Doceniam przeprosiny, ale wcześniejsze posty, już po ujawnieniu sprawy pokazują, że przeprosiny wynikają nie z wewnętrznej potrzeby i poczucia siary, a z groźby co najmniej utrudniania życia na forum.
Nie... no kuźwa... wciąż mnie strzela... I uderzę w patriotyczny ton, i jak w tym (nie mylić z "naszym") kraju, ma być dobrze? Definicja polactwa jak z Sevres.
Jakbyś był w takim szoku jak ja to też byś na początku nie myślał co zrobiłeś tylko co tobie przysłano. Dopiero po chwili dociera do ciebie, że jesteś ch*jem. :sad:
;) Pozdrawiam, Andrzej ;)
Drukarki: Hypercube Evolution :cool2:
Prusa ala Haribo/Mk3 :cool2:

Wsiadając do taksówki mówię: "G28"
Awatar użytkownika
samezrp
Postów w temacie: 2
Posty: 1022
Rejestracja: 29 paź 2016, 15:57
x 66

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

Post autor: samezrp »

I tylko dlatego, że coś takiego przysłali? Wcześniej nie? A gdyby się nie wydało, to co byś myślał? Miałbyś radochę, że rozwaliłeś system?
Pytam bez sarkazmu, nie chcę dobijać, bardziej zrozumieć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konkursy”