Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

Konkursy z nagrodami
Awatar użytkownika
Printed4U
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 2
Posty: 172
Rejestracja: 19 kwie 2016, 10:12
Lokalizacja: Wrocław
x 20

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

Post autor: Printed4U »

Marek rób konkurs kolejny! Zrobię podobnie jak kolega ale proszę podeślij granulat :lol: Przydał by się do testów.


Żartuje :crazy: nie popieram takich metod jak wygrać to tylko uczciwie! :cool2:
Awatar użytkownika
dragonn
Zasłużony
Postów w temacie: 6
Posty: 6383
Rejestracja: 12 gru 2016, 21:50
Lokalizacja: Opole
Drukarka: LUME
x 1455

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

Post autor: dragonn »

Printed4U pisze:Marek rób konkurs kolejny! Zrobię podobnie jak kolega ale proszę podeślij granulat :lol: Przydał by się do testów.


Żartuje :crazy: nie popieram takich metod jak wygrać to tylko uczciwie! :cool2:
Robisz wytapiarkę filamentu? :rotfl:
Awatar użytkownika
Printed4U
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 2
Posty: 172
Rejestracja: 19 kwie 2016, 10:12
Lokalizacja: Wrocław
x 20

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

Post autor: Printed4U »

Próbuję, ale prototyp poleciał na śmieć, zostało tylko wiertło jako przepychacz a już projektuje nowe pomysł:P
Awatar użytkownika
marek91
Administrator
Postów w temacie: 2
Posty: 2563
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:22
Lokalizacja: Gostyń
x 1208
Kontakt:

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

Post autor: marek91 »

Mam nadzieje że taki sposób rozwiązania prawy jest fair wobec wszystkich a anraf już nigdy więcej takiego błędu nie popełni :git:
Sprawę z nagrodami dla osób które nie dostały się na podium ogarnę w poniedziałek, chwilowo muszę trochę odpocząć :git:
szparesko
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 19
Rejestracja: 24 kwie 2016, 12:11
x 6

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

Post autor: szparesko »

Czego się nie zrobi dla 3kg filamentu... :D
Awatar użytkownika
anraf1001
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 17
Posty: 1509
Rejestracja: 30 gru 2016, 11:43
Lokalizacja: Gniezno
Drukarka: Hypercube Evo
x 182

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

Post autor: anraf1001 »

szparesko pisze:Czego się nie zrobi dla 3kg filamentu... :D
Uważaj bo to przetopię. ;)
;) Pozdrawiam, Andrzej ;)
Drukarki: Hypercube Evolution :cool2:
Prusa ala Haribo/Mk3 :cool2:

Wsiadając do taksówki mówię: "G28"
Awatar użytkownika
virgin71
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 2
Posty: 2581
Rejestracja: 19 kwie 2016, 23:07
Lokalizacja: Wrocław
Drukarka: Ultimaker | U30
x 497
Kontakt:

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

Post autor: virgin71 »

anraf1001 pisze: Jakbyś był w takim szoku jak ja to też byś na początku nie myślał co zrobiłeś tylko co tobie przysłano. Dopiero po chwili dociera do ciebie, że jesteś ch*jem. :sad:
Nie pierdziel. Widzisz, że Cię wyrolowali i myślisz - co za gówno, dobrze, że się nie starałem. A jakby się udało to: co za frajerzy.
To normalne.

Tu raczej chodzi o zmianę nastawienia. Wspomniana polaczkowatość to właśnie to oszustwo, kombinatorstwo. Pokolenia są nam potrzebne, żeby tego się pozbyć, bo to jest ten sam poziom, jak te wszystkie kruczki prawne wykorzystywane przez mafię i polityków, którzy zdominowali konkurs.
Awatar użytkownika
Sekal
Postów w temacie: 1
Posty: 90
Rejestracja: 24 kwie 2016, 00:50
x 40

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

Post autor: Sekal »

Marek, Filip - klasa :clap: :clap: :clap:
- Dni Druku 3D, Kielce
- Drukarki w układzie delta
- Drukowanie z mas
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 4
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

Post autor: FlameRunner »

Printed4U pisze:Zrobię podobnie jak kolega ale proszę podeślij granulat :lol:
Przyznam, że przeszła nam taka opcja przez myśl, ale to by jednak miało wartość, dla niektórych nawet sporą, co by było wbrew podstawowym założeniom. ;)
anraf1001 pisze:Nawet nie wiecie jak mi jest głupio . Nie dość że oszukałem całe forum to dodatkowo spowodowałem że moje wypowiedzi nie zostały zinterpretowane w taki sposób w jaki to sobie wyobrażałem. Jednak mimo wszystko chciałbym powrócić do względnie normalnego funkcjonowania na forum. Dlatego jeszcze raz z głębi serca przepraszam całą społeczność forum reprapy.pl. Są to jak najbardziej szczery przeprosiny. Prosiłbym też nie ignorować mnie z tego powodu ponieważ nie wiedząc co myślicie zżera mnie sumienie od środka. Wiem że jestem głupi i niedojrzały :fool: Ale pozwólcie mi powrócić do normalnego uczestnictwa na tym forum. Obiecuje że nie będę brać udziału w żadnych konkursach tego typu.
Jak widzisz, postanowiliśmy poprzestać na wykręceniu Ci małego numeru. W zamian proszę tylko o szczerość, nie kajaj się ze strachu przed poważniejszymi konsekwencjami. Fałszywymi przeprosinami tylko się pogrążasz.
Śmiało wpadnij z przeprosinami szczerymi, choćby za kilka lat, jak już faktycznie zrozumiesz całą sytuację. ;)
Awatar użytkownika
anraf1001
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 17
Posty: 1509
Rejestracja: 30 gru 2016, 11:43
Lokalizacja: Gniezno
Drukarka: Hypercube Evo
x 182

Re: Jak strollować trolla? Czyli rozstrzygnięcie konkursu...

Post autor: anraf1001 »

FlameRunner pisze:
Printed4U pisze:Zrobię podobnie jak kolega ale proszę podeślij granulat :lol:
Przyznam, że przeszła nam taka opcja przez myśl, ale to by jednak miało wartość, dla niektórych nawet sporą, co by było wbrew podstawowym założeniom. ;)
anraf1001 pisze:Nawet nie wiecie jak mi jest głupio . Nie dość że oszukałem całe forum to dodatkowo spowodowałem że moje wypowiedzi nie zostały zinterpretowane w taki sposób w jaki to sobie wyobrażałem. Jednak mimo wszystko chciałbym powrócić do względnie normalnego funkcjonowania na forum. Dlatego jeszcze raz z głębi serca przepraszam całą społeczność forum reprapy.pl. Są to jak najbardziej szczery przeprosiny. Prosiłbym też nie ignorować mnie z tego powodu ponieważ nie wiedząc co myślicie zżera mnie sumienie od środka. Wiem że jestem głupi i niedojrzały :fool: Ale pozwólcie mi powrócić do normalnego uczestnictwa na tym forum. Obiecuje że nie będę brać udziału w żadnych konkursach tego typu.
Jak widzisz, postanowiliśmy poprzestać na wykręceniu Ci małego numeru. W zamian proszę tylko o szczerość, nie kajaj się ze strachu przed poważniejszymi konsekwencjami. Fałszywymi przeprosinami tylko się pogrążasz.
Śmiało wpadnij z przeprosinami szczerymi, choćby za kilka lat, jak już faktycznie zrozumiesz całą sytuację. ;)
Uważasz, że przepraszałem fałszywie? :shock: Ja rozumiem, że możecie mnie teraz potępiać, ale nie przesadzajmy, OK? Mistrzem w pisaniu takich tekstów nie jestem, co poradzę.
;) Pozdrawiam, Andrzej ;)
Drukarki: Hypercube Evolution :cool2:
Prusa ala Haribo/Mk3 :cool2:

Wsiadając do taksówki mówię: "G28"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konkursy”