ECO wydruki!

Konkursy z nagrodami
Awatar użytkownika
epon
x 36

Re: ECO wydruki!

Postautor: epon » 14 sty 2020, 12:57

Julian pisze:
marek91 pisze:
Co ty? My w zeszłym tygodniu wywiesiliśmy kartki że nie prowadzimy sprzedaży detalicznej bo ludzie nam tu wbijają prosto z ulicy a później zdziwienie że tu sklepu nie ma :rotfl:

Wiem, że do Sosnowca kawałek, ale możecie nasz adres wywiesić :D

pewnie i paszporty od razu wydawać :)
H-bot w ciągłej budowie
Awatar użytkownika
kapi
Drukarka: Vertex 8400
x 197

Postautor: kapi » 14 sty 2020, 13:02

Julian pisze:
marek91 pisze:
Co ty? My w zeszłym tygodniu wywiesiliśmy kartki że nie prowadzimy sprzedaży detalicznej bo ludzie nam tu wbijają prosto z ulicy a później zdziwienie że tu sklepu nie ma :rotfl:

Wiem, że do Sosnowca kawałek, ale możecie nasz adres wywiesić :D

tylko godziny otwarcia letko przesuńcie. :piwo:
"Don't find fault. Find a remedy." Henry Ford
Stalowe K8400
Awatar użytkownika
dziobu
Zasłużony
Drukarka: ZMorph 2.0(S)
x 3116
Kontaktowanie:

Postautor: dziobu » 14 sty 2020, 13:03

kapi pisze:tylko godziny otwarcia letko przesuńcie. :piwo:

Nie mogą. Tam jest inna strefa czasowa :D
Pozdrawiam
Paweł

Moje twory w 3D | Inne Forum to nie fejsbuk. Nie pomagam w PW i nie odpisuję na takie wiadomości. Załóż temat.
Awatar użytkownika
Julian
x 172

Postautor: Julian » 14 sty 2020, 13:05

dziobu pisze:
kapi pisze:tylko godziny otwarcia letko przesuńcie. :piwo:

Nie mogą. Tam jest inna strefa czasowa :D

No niestety :P

dziobu pisze:Chętnie bym się kiedyś wbił tam do Was... paletę jak coś to mam czym zabrać, tylko na ch* mi tyle filamentu :D

Po paletę i o nas możesz.
Albo nie.
Cło na granicy :D
http://www.3Drukarki.pl - Najlepszy sklep z drukarkami 3D i filamentami w Polsce
Awatar użytkownika
rafaljot
Zasłużony
Drukarka: Lume, K8400, HC Evo
x 1762

Postautor: rafaljot » 14 sty 2020, 13:06

Firmy, które idą w kierunku redukcji masy opakowań wzbudzają moją sympatię, która objawia się zmianą preferencji dot. zakupów.
To nie muszą być rewolucyjne zmiany. Oczekuję że zauważalne będzie to, że producent w ogóle dostrzega temat. Myślę, że to działa w obie strony. Konsument dostrzega, że producent dostrzega, więc zaczyna dostrzegać bardziej, wymagać bardziej.... jest szansa by zmierzało w stronę lepszego.
To już nie jest kwestia tego, czy to robić tylko jak.
Pjoter
Prusa i3 mk3s bear upgrade
Photon
Lume+
Velleman Vertex K8400x2
HyperCube Evolution ST 250
Anycubik Kossel Plus
Awatar użytkownika
dziobu
Zasłużony
x 3116
Kontaktowanie:

Postautor: dziobu » 14 sty 2020, 13:24

Marek ma tu niestety rację. To tak nie działa.
Tam gdzie towar leży w sklepie i czeka na klienta - tam ma wyglądać. Uważam że to bzdura (kupować się powinno po składzie/cechach a nie kolorach pudełka), no ale żyjemy szybko, umierały młodo - a to zobowiązuje. No i klasyk - wygodnie jest oddać myślenie innym; przecież skoro pudełko ma modny wygląd to towar nie może być zły.

A to co zamawiasz zdalnie, co nie leży w Tesc* na regale, pakują w formy z recyklingu. Laptop HP (raczej wyższej klasy; mam 3-4 takie i wszystkie były w foremkach), oscyloskopy, analizatory (Agilent, Tektronix, R&S) - to wszystko kosztuje tyle że pudełko mogło by być mahoniowe z ręcznym grawerem, ale mimo to sprzęt przychodzi zapakowany jak jajka, w szarym brzydkim pudełku.
I nikt takim pudełkiem nie walczy z Rigolen czy innym Hantkiem (choć mój Rigol też miał już zwykłe pudełko).
WillingMagic
Pozdrawiam
Paweł

Moje twory w 3D | Inne Forum to nie fejsbuk. Nie pomagam w PW i nie odpisuję na takie wiadomości. Załóż temat.
balgator
x 23

Postautor: balgator » 14 sty 2020, 13:29

marek91 pisze:Co ty? My w zeszłym tygodniu wywiesiliśmy kartki że nie prowadzimy sprzedaży detalicznej bo ludzie nam tu wbijają prosto z ulicy a później zdziwienie że tu sklepu nie ma :rotfl:

Hehe, pamiętam, jak w okolicach 2014-2015 r. sam tak do Was wbiłem z ulicy i jakie to było kłopotliwe by sprzedać mi detalicznie. Ale się udało.
Awatar użytkownika
dragonn
Zasłużony
Drukarka: LUME
x 1044

Postautor: dragonn » 14 sty 2020, 13:30

dziobu zapominasz o jednej najważniejsze rzeczy - oscyloskopy, analizatory itp. takiego pokroju nie kupują "zwykli śmiertelnicy" tylko ludzie którzy faktycznie w 99% przypadków popatrzą tylko i wyłączenie na parametry sprzętu.
Druk 3D może nie jest chlebem ale zdobył już na tyle dużą popularność że filament kupują często ludzie którzy są dużo mniej techniczni niż ludzie siedzący tu na forum czy osoby który kupują oscyloskopy itp.
LUME PRO - mody: E3D Lite6 w bowden + Titan, silniki 42BYGHM809
Awatar użytkownika
rafaljot
Zasłużony
Drukarka: Lume, K8400, HC Evo
x 1762

Postautor: rafaljot » 14 sty 2020, 13:34

filamenty to i tak w miarę rzadka sprawa. Choć opakowanie wentylatora Noctua doprowadza do szału, choć jest jeszcze rzadsze w moim koszyku. Za to ostatnio widziałem kostkę masła zapakowaną dodatkowo w blister.
Prusa i3 mk3s bear upgrade
Photon
Lume+
Velleman Vertex K8400x2
HyperCube Evolution ST 250
Anycubik Kossel Plus
Awatar użytkownika
dziobu
Zasłużony
x 3116
Kontaktowanie:

Postautor: dziobu » 14 sty 2020, 13:39

dragonn pisze:dziobu zapominasz o jednej najważniejsze rzeczy

Nie, nie zapomina. Zresztą wspomniałem o tym, może tylko zbyt niejasno.

Filamenty - jak wcześniej @ panWiadr0 wspomniał, są elementem technicznym i wybieranie ich po kolorze pudełka jest przynajmniej głupie. To tak jakby ktoś kupował zestaw śrubokrętów bo maja fajne niebieskie pudełko (które i tak zaraz leci w kosz).
Choć niestety zdaje sobie sprawę że to tak działa ;/
dragonn, kaworu
Pozdrawiam
Paweł

Wróć do „Konkursy”