Rekomendowany filamet dostępny w Wielkiej Brytanii

Ogólne dyskusje o filamentach - różnych materiałach i producentach.
Michał_L
Postów w temacie: 5
Posty: 164
Rejestracja: 02 cze 2019, 10:08
x 2

Re: Rekomendowany filamet dostępny w Wielkiej Brytanii

Post autor: Michał_L »

Kupiłem na eBay SUNLU PLA+ od sanha-8705. Zamówione wieczorem 21, dostarczone rano 24. Cena £21.48

Dziękujé za wszystkie odpowiedzi.
wasyl00
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 01 mar 2021, 23:58
x 1

Re: Rekomendowany filamet dostępny w Wielkiej Brytanii

Post autor: wasyl00 »

Drukuje od marca zeszlego roku i mialem podobny problem. Przetestowalem kilka tanszych filamentow z 3djake lacznie z i tragicznym bialym PLA ktorego uzywam tylko tylko do prototypow. Pogrzebalem troche na tym forum pod kontem dystrybutorow w UK i znalazlem dystrybutora ROSA3D. Po zamowieniu probek jestem zadowolny z cen w porownaniu do jakosci. Kupuje glownie PLA i PETG. Dystrybutorem jest Polak. Ceny w okolicach 16-18 funa za 0.8kg mozna przezyc plus darmowa przesylka powyzej 50. Od cczasu do czasu sa znizki. W zeszle wakacje zrobilem nawet wiekszy zakup za posrednictwem rodzinki bezposrednio od ROSY3D a potem do UK. Bardzo dobra jakosc do ceny moim zdaniem.
//link
Michał_L
Awatar użytkownika
Stanley_B
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 3
Posty: 306
Rejestracja: 16 kwie 2020, 00:22
Lokalizacja: UK
Drukarka: Kossel Plus
x 88

Re: Rekomendowany filamet dostępny w Wielkiej Brytanii

Post autor: Stanley_B »

Ten Sunlu PLA+ sprawdził mi się doskonale. Ma ciut inny zapach i bardzo dobrze klei warstwy.
To samo Sunlu PetG. Z transparenta robię dobrze prześwitujące detale. A najważniejsze, że ta firma ma powtarzalną jakość. Cena w okolicach 20GBP za 1 kg.
Michał_L
Michał_L
Postów w temacie: 5
Posty: 164
Rejestracja: 02 cze 2019, 10:08
x 2

Re: Rekomendowany filamet dostępny w Wielkiej Brytanii

Post autor: Michał_L »

Gdyby ktoś był zainteresowany - w poniedziałem 24.05 zamówiłem 3 szpulki bezpośrednio w sklepie Sunlu, dostawa w czwartek 27.05 rano. Cena podobna jak na eBay czy Amazon - $23 za szpulę, darmowa dostawa.
Awatar użytkownika
Stanley_B
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 3
Posty: 306
Rejestracja: 16 kwie 2020, 00:22
Lokalizacja: UK
Drukarka: Kossel Plus
x 88

Re: Rekomendowany filamet dostępny w Wielkiej Brytanii

Post autor: Stanley_B »

BTW - ostatnio drukowałem nową odmianę ST-PLA.
Twarda sztuka, jest faktycznie mocniejszy. Trudno mi oderwać support i ogólnie gdy sprawdzałem, to mocny jak ABS...

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B06 ... UTF8&psc=1
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filamenty”