Filament "UNIKAT/Przejściowy/Losowy" od DD - czy rzeczywiście od DD?

Ogólne dyskusje o filamentach - różnych materiałach i producentach.
Awatar użytkownika
marek91
Administrator
Postów w temacie: 2
Posty: 2563
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:22
Lokalizacja: Gostyń
x 1208
Kontakt:

Re: Filament "UNIKAT/Przejściowy/Losowy" od DD - czy rzeczywiście od DD?

Post autor: marek91 »

Guyver pisze: Chciałbym odświeżyć temat z zapytaniem do naszego administartora Marka Ryszki czy byłaby możliwość zakupu takich filamentów na łamach naszego forum?
Cześć, kiedyś sprzedawaliśmy filament przez własny sklep, ale później zaczął być to dla nas ciężar, my musimy skupić się na swojej robocie czyli produkcji, sprzedaż detaliczną oddajemy jak to określiłeś "pośrednikom" :)
Wierz mi, oni robią kawał dobrej roboty i zdejmują z nas masę obowiązków.
Guyver pisze:Z mojej strony to nawet mógłbym podjechać do Mikołowa bo mam rzut beretem
To jest jeszcze gorzej, wyobraź sobie że musisz się oderwać od jakiejś zawiłej papierologii nad którą siedzisz od 4 godzin bo wpada klient i chce sobie tylko te 3 żółte kolorki obejrzeć.
Musiałbym mieć dodatkowego pracownika (który u mnie na siebie nie zarobi) + pomieszczenie na prowadzenie sklepu.
Albo jeszcze inaczej, czy chciałbyś zaczekać 40 minut bo mamy akurat rozmowę kwalifikacyjną?

To nie takie proste, dlatego też zrezygnowaliśmy.
Guyver
Guyver
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 3
Posty: 38
Rejestracja: 21 sty 2021, 02:26
x 2

Re: Filament "UNIKAT/Przejściowy/Losowy" od DD - czy rzeczywiście od DD?

Post autor: Guyver »

marek91 pisze:
Guyver pisze: Chciałbym odświeżyć temat z zapytaniem do naszego administartora Marka Ryszki czy byłaby możliwość zakupu takich filamentów na łamach naszego forum?
Cześć, kiedyś sprzedawaliśmy filament przez własny sklep, ale później zaczął być to dla nas ciężar, my musimy skupić się na swojej robocie czyli produkcji, sprzedaż detaliczną oddajemy jak to określiłeś "pośrednikom" :)
Wierz mi, oni robią kawał dobrej roboty i zdejmują z nas masę obowiązków.
Guyver pisze:Z mojej strony to nawet mógłbym podjechać do Mikołowa bo mam rzut beretem
To jest jeszcze gorzej, wyobraź sobie że musisz się oderwać od jakiejś zawiłej papierologii nad którą siedzisz od 4 godzin bo wpada klient i chce sobie tylko te 3 żółte kolorki obejrzeć.
Musiałbym mieć dodatkowego pracownika (który u mnie na siebie nie zarobi) + pomieszczenie na prowadzenie sklepu.
Albo jeszcze inaczej, czy chciałbyś zaczekać 40 minut bo mamy akurat rozmowę kwalifikacyjną?

To nie takie proste, dlatego też zrezygnowaliśmy.
Dziękuję za poświęcony czas w udzieleniu odpowiedzi. Rozumiem że jak każdy właściciel firmy kalkulujesz swój i pracowników czas na największą wydajność (czyli po prostu zysk) . Faktycznie z takiego detalu to trzeba kolejnego pracowni-ka/ów a zysk mizerny.
Filament na wysokim poziomie w dobrej cenie więc nic tylko przeprowadzić ekspansje na resztę świata. Życze dalszego rozwoju. A ja już zakupiłem u pośrednika przejściowy ABS+ :)
Awatar użytkownika
Julian
Postów w temacie: 2
Posty: 736
Rejestracja: 19 kwie 2016, 21:42
x 196

Re: Filament "UNIKAT/Przejściowy/Losowy" od DD - czy rzeczywiście od DD?

Post autor: Julian »

marek91 pisze:..., sprzedaż detaliczną oddajemy jak to określiłeś "pośrednikom" :)
Wierz mi, oni robią kawał dobrej roboty i zdejmują z nas masę obowiązków....
:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :crazy2: :crazy2: :crazy2: :crazy2: :crazy2:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filamenty”