Prografen - filament z grafenem

Ogólne dyskusje o filamentach - różnych materiałach i producentach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cyfron
Posty: 1532
Rejestracja: 30 sty 2019, 09:28
Lokalizacja: lubuskie
Drukarka: na razie 7 sztuk :)
x 460

Re: Prografen - filament z grafenem

Post autor: cyfron »

Biorę. Ile tego zostało na szpuli?
Awatar użytkownika
morf
Drukarz
Posty: 3613
Rejestracja: 17 sty 2017, 12:28
Drukarka: Reprapy,PrMK3S,P1S
x 1920

Re: Prografen - filament z grafenem

Post autor: morf »

nie liczac 3-4 kostek z 1 obrysem to cała. Odezwij sie na priv
Done is better than perfect.
Awatar użytkownika
morf
Drukarz
Posty: 3613
Rejestracja: 17 sty 2017, 12:28
Drukarka: Reprapy,PrMK3S,P1S
x 1920

Re: Prografen - filament z grafenem

Post autor: morf »

Edit.Oddane jakby coś
@mod, przepraszam za robotę ale można skasować w sumie ostatnie 3 posty
Done is better than perfect.
Awatar użytkownika
TDI-CAD
Posty: 1579
Rejestracja: 19 kwie 2016, 19:27
Lokalizacja: Wrocław
Drukarka: K1C, Gate 1 fiber
x 615

Re: Prografen - filament z grafenem

Post autor: TDI-CAD »

A tym czasem na kanale 3d Nerda widzimy rodzimy filament jako podstawkę pod lampkę. Niby nic ale jednak fejm:
How I Fixed My.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
majek
Drukarz
Posty: 1341
Rejestracja: 28 gru 2020, 18:17
Drukarka: vn-corexy, EZT-3D T1
x 712

Re: Prografen - filament z grafenem

Post autor: majek »

Spectrum przejęło markę Prografen: https://evertiq.pl/news/31983 (i to 2 lata temu :D )
obrms
Awatar użytkownika
Fest
Posty: 710
Rejestracja: 17 paź 2022, 13:32
Lokalizacja: Z lasu
Drukarka: To trudna sprawa...
x 274

Re: Prografen - filament z grafenem

Post autor: Fest »

Mam nadzieję, że choć im się koszty zwróciły.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filamenty”