Fest pisze: 23 lut 2023, 15:35 Ponadto jakoś nie bardzo chce mi się na próbę inwestować w cały kilogram filamentu, ...
Próbki już są (nawet mniejsze szpule): https://prografen.com/produkt/filament- ... -graphene/
https://prografen.com/sklep/
Fest pisze: 23 lut 2023, 15:35 Ponadto jakoś nie bardzo chce mi się na próbę inwestować w cały kilogram filamentu, ...
Próbki już są (nawet mniejsze szpule): https://prografen.com/produkt/filament- ... -graphene/
Rysunek powyżej: prędkość druku <100mm/s.Korzyści :
(...) dużo szybsze drukowanie
Temperatura głowicy: 200-250'. Jak góralska prognoza pogody: "abo bedzie padać, abo nie bedzie".dziobu pisze: 23 lut 2023, 16:18 To też takie dość niedzisiejsze:Rysunek powyżej: prędkość druku <100mm/s.Korzyści :
(...) dużo szybsze drukowanie
To nie tylko rysunek powyżej, ale również karta charakterystyki i karta techniczna zawierają podobne stwierdzenia. Wg mnie to porostu taki sobie chwyt marketingowy z tym grafenem w filamencie, którego wg karty charakterystyki jest mniej niż 1%, czyli ile? promil, jedna tysięczna promila?dziobu pisze: 23 lut 2023, 16:18 To też takie dość niedzisiejsze:Rysunek powyżej: prędkość druku <100mm/s.Korzyści :
(...) dużo szybsze drukowanie
Dzięki za sugestiemorf pisze: 23 lut 2023, 15:22 OT MODE:Bede zgredem ale nie kazdy ma/chce nabijać odsłony na ryjbukuJak dojadę do domu to sprawdzę bo na pewno mamy te danejak cos do wygrania są nasze szpule jak wejdziecie na nasz profil na insta albo fb - przedłużymy go o tydzień
![]()
![]()
Z roznych przyczyn, w to nie wnikajmy.
Nie wspomnę już ze ostatnio UE podniosła temat ze promowanie jednej platformy powoduje dyskryminację innych. M.in dlatego ucięto w taryfach mobilnych wszelakie "darmowe Gigabajty na Youtube" czy "video passy na netflixa" lub "nielimitowany ruch fb"
Sugerowalbym więc, jesli juz inwestujecie czas na marketing bezposredni na forum, aby urządzić edycje takiego konkursu dla forumowiczów.
OT MODE OFF
PS. Moje pytanie o profile druku zostało bez odpowiedzi.
Tak pisał to praktykant (chyba ;P ). Zwróćcie proszę uwagę na to co pisałem wcześniej....Igor pisze: 23 lut 2023, 16:01 Niech no tylko pojawią się konkrety większe niż "to jest ten wzmocniony". Pod spodem info "podłoże: szkło, taśma maskująca". Serio? Kazali praktykantowi coś napisać o materiale, to poszukał "filament" i pokopiował.
Przechwytywanie.JPG
Możesz zobaczyć parę postów wyżej jak wygląda proporcja. Dodanie większych stężeń nie zawsze przynosi korzyści...Fest pisze: 23 lut 2023, 16:30To nie tylko rysunek powyżej, ale również karta charakterystyki i karta techniczna zawierają podobne stwierdzenia. Wg mnie to porostu taki sobie chwyt marketingowy z tym grafenem w filamencie, którego wg karty charakterystyki jest mniej niż 1%, czyli ile? promil, jedna tysięczna promila?dziobu pisze: 23 lut 2023, 16:18 To też takie dość niedzisiejsze:Rysunek powyżej: prędkość druku <100mm/s.Korzyści :
(...) dużo szybsze drukowanie
Coś jak nasze trampki są lepsze, bo maja grafen w podeszwie.