TPU od DD - problem z jakością.
- unitrall
- Posty: 23
- Rejestracja: 22 lut 2021, 23:04
- Lokalizacja: Wiedeń
- x 4
Re: TPU od DD - problem z jakością.
możliwe, nie wykluczam że wraz z filamentem trafił tam jakiś śmieć, ale PLA poszło jakieś 200g przed zapchaniem. PLA szło z suszarki....
-
J.A.
- Posty: 447
- Rejestracja: 09 gru 2022, 22:37
- Drukarka: BLX1CC
- x 111
Re: TPU od DD - problem z jakością.
No, ale jeżeli już szło i przestało, to też raczej nie problem poprzedniego TPU.
Nie drukuję łódek, figurek z gier ...
- unitrall
- Posty: 23
- Rejestracja: 22 lut 2021, 23:04
- Lokalizacja: Wiedeń
- x 4
Re: TPU od DD - problem z jakością.
dlatego się zastanawiam o co chodzi.....J.A. pisze: 14 maja 2026, 15:26 No, ale jeżeli już szło i przestało, to też raczej nie problem poprzedniego TPU.
PLA od DD przedrukowałem już kilkadziesiąt kg i nigdy się nie zapchała żadna dysza, nawet 0,2mm
Zresztą problem już się nie powtórzył pomimo kilku zmian pomiędzy materiałami.
- denior
- Posty: 660
- Rejestracja: 04 maja 2020, 15:26
- Lokalizacja: Kraków
- Drukarka: P1P
- x 244
Re: TPU od DD - problem z jakością.
Ostatnio w pet-g od DD byly paprochy, przeszly przez dyszę ale ścianka nieco ucierpiała a że była przezroczysta to widać czarnego paprocha
Drukarka Bambulab P1S