Jaki Nylon o małym skurczu

Dla zupełnie zielonych w temacie druku 3D
Awatar użytkownika
morf
Drukarz
Posty: 3613
Rejestracja: 17 sty 2017, 12:28
Drukarka: Reprapy,PrMK3S,P1S
x 1920

Re: Jaki Nylon o małym skurczu

Post autor: morf »

tak ale nie mam gwintownika D85 :D
2026-05-15 at 11.56.54@2x.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Andrzej_W, Fest
Done is better than perfect.
Awatar użytkownika
dziobu
Zasłużony
Posty: 9754
Rejestracja: 28 gru 2016, 16:38
Lokalizacja: Klendathu
Drukarka: ZMorph 2.0(S)
x 6671
Kontakt:

Re: Jaki Nylon o małym skurczu

Post autor: dziobu »

morf pisze: 15 maja 2026, 09:38 @dziobu pamietam ze pisales ze material "niedoceniony". Zapytam na lenia, masz moze jakies profile dla tego materialu do Orca slicera, ewentualnie jakis dump parametrow to sobie ogarne
W X1 leciał na profilu ABS z temp 260-280, przepływ zjechany do 8mm3/s i zerowy/minimalny nawiew.
Ogólnie to wystarczy profil ABS z nieco wyższą temperaturą.
morf
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania o sprawy podstawowe”