Jaki Nylon o małym skurczu
- morf
- Drukarz
- Posty: 3612
- Rejestracja: 17 sty 2017, 12:28
- Drukarka: Reprapy,PrMK3S,P1S
- x 1920
Re: Jaki Nylon o małym skurczu
tak ale nie mam gwintownika D85 
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Andrzej_W, Fest
Done is better than perfect.
- dziobu
- Zasłużony
- Posty: 9751
- Rejestracja: 28 gru 2016, 16:38
- Lokalizacja: Klendathu
- Drukarka: ZMorph 2.0(S)
- x 6671
- Kontakt:
Re: Jaki Nylon o małym skurczu
W X1 leciał na profilu ABS z temp 260-280, przepływ zjechany do 8mm3/s i zerowy/minimalny nawiew.morf pisze: 15 maja 2026, 09:38 @dziobu pamietam ze pisales ze material "niedoceniony". Zapytam na lenia, masz moze jakies profile dla tego materialu do Orca slicera, ewentualnie jakis dump parametrow to sobie ogarne
Ogólnie to wystarczy profil ABS z nieco wyższą temperaturą.
morf
Pozdrawiam
Paweł
Projekty: ELF | AVAT 01 | HotPlate-1
Drukarki: Flsun i3 Plus | Flsun G | Kossel | FF Dreamer | Monoprice MP Mini | Copymaster3D Pro 500 | AIO Robotics ZEUS | Zmorph 2.0 | Climber 7
Też fajne: Wydruki | Moje twory w 3D | Inne
Paweł
Drukarki: Flsun i3 Plus | Flsun G | Kossel | FF Dreamer | Monoprice MP Mini | Copymaster3D Pro 500 | AIO Robotics ZEUS | Zmorph 2.0 | Climber 7
Też fajne: Wydruki | Moje twory w 3D | Inne