Wycena wydruków

Dla zupełnie zielonych w temacie druku 3D
Pajacyk0v

Re: Wycena wydruków

Post autor: Pajacyk0v »

dziobu pisze: Nie zamierzam Cie zniechęcać, a nawet bede kibicowal, ale "troche wiedzy", "zapewne", "coś rozkrecic" i " pójsc na grubo" oznacza mniej-wiecej to ze Twoja drukarka wyląduje na allegro za 2-3 lata.
Twój pomysł na prace nie musi byc zaj*ebisty, wystarczy jak bedzie konkretny.

No i jakas baza klientow by sie przydala na poczatek. Prawie wszystko co tu mam jest za zasadzie znajomosci i juz nie pamietam kiedy szukalem kogos w sieci.
Bez tego to nie wiem jak dzis zaczac.
Był kiedyś taki smutny film z Willem. Nazywał się "W pogoni za szczęściem". Gość próbował sprzedawać jakies bulbatory. Tak mi się skojarzyło.

https://www.filmweb.pl/W.Pogoni.Za.Szczesciem
sp6vgx
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 3
Posty: 489
Rejestracja: 06 lut 2018, 18:38
Lokalizacja: Warszawa
x 74
Kontakt:

Re: Wycena wydruków

Post autor: sp6vgx »

kapi pisze:jeszcze było takie stwierdzenie że 30% podejmowanych decyzji jest trafne i one generują 70% zysku.
z resztą trzeba nauczyć sie żyć :piwo:
...a no jak ja to mówię raz na wozie, raz pod wozem ;) takie życie... ale rozwiązanie siedzieć na tyłku i nic nie robić to też nie rozwiązanie - wtedy za zwyczaj pojawia się roszczeniowość dlaczego ktoś nie da, dlaczego państwo nie da itd. najlepiej wtedy zamknąć się w pokoju bez klamek i będzie na 100% bezpiecznie ;)

Jednak co do tematu ja powiem tak biznesu opartego na jednej działalności, a tym bardziej jak ma to być tylko usługa druk-u 3D bym nie rozpoczynał. Zawsze warto mieć dochód z innych spraw i wtedy zawsze to się jakoś zazębia jak z jednej działki jest mniej to druga najczęściej pokryje.
For every complex problem, there is a solution that is simple, neat, and wrong.
Ultimaker 1 i 1/2, Szrotek, Vertex K8400, Anycubic I3 Mega
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania o sprawy podstawowe”