Ultimaker / jenny printer

Tutaj można pochwalić się drukarką już uruchomioną bądź kupioną
Awatar użytkownika
virgin71
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 6
Posty: 2581
Rejestracja: 19 kwie 2016, 23:07
Lokalizacja: Wrocław
Drukarka: Ultimaker | U30
x 497
Kontakt:

Re: Ultimaker / jenny printer

Post autor: virgin71 »

Marek79 pisze:Czy ten z załącznika to nie wiem ,wersja ta sama , próbowałem też oprogramowania ze strony
https://bultimaker.bulles.eu

Lecz też nic
Wytłumacz mi łopatologicznie, co mogłeś wypróbować z powyższej strony, bo chyba jestem na to za głupi. Sprawdziłeś soft z załącznika?

Masz wkurzający sposób odpowiadania na pytania - odpowiadasz na 1 z 10... (i popychasz je jakąś głupotą poza skalą - ja rozumiem, że nie masz doświadczenia, ale Ty po prostu nie czytasz ze zrozumieniem!).
Czytaj, odpowiadaj. Odpalimy tę drukarkę.
FlameRunner, WillingMagic, Abys
Awatar użytkownika
bafunio
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 3
Posty: 217
Rejestracja: 20 maja 2018, 05:31
Lokalizacja: Katowice
Drukarka: inventure, UM2+, R19
x 81

Re: Ultimaker / jenny printer

Post autor: bafunio »

Virgin71 , Marek na to pytanie też Ci nie odpowie , ale za to poraz 50-ty opowie jak wygląda poziomowanie stołu w UM :D
A żeby nie robić offtopu. DOGADAJ SIĘ Z KIMŚ kto Ci ogarnie tą drukarke bo nie dasz sobie z tym rady... przez 7 stron jest wałkowane w kółko to samo a odpowiedzi miałeś na pierwszej stronie ,
FlameRunner, WillingMagic, Abys
Drukarki FDM: Zortrax Inventure , Ultimaker 2+ bondtech QR , Sigma R19 , Sigma R16 , XYZ Da Vinci Color
Drukarki SLA: XFAB
Frezarka: Certus 7060 pro stal ATC 9,5kW
Tokarka: LF CNC mini 1 serwo 2,2 kW
Marek79
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 32
Posty: 47
Rejestracja: 12 kwie 2019, 13:05
x 1

Re: Ultimaker / jenny printer

Post autor: Marek79 »

Ten z załącznika jeszcze nie testowałem

Na dole masz bulit firmovare następnie download ,czyli przez stronę budujesz sobie oprogramowanie w hex ten hex wgrałem do elektroniki drukarki.
virgin71 pisze:
Marek79 pisze:Czy ten z załącznika to nie wiem ,wersja ta sama , próbowałem też oprogramowania ze strony
https://bultimaker.bulles.eu

Lecz też nic
Wytłumacz mi łopatologicznie, co mogłeś wypróbować z powyższej strony, bo chyba jestem na to za głupi. Sprawdziłeś soft z załącznika?

Masz wkurzający sposób odpowiadania na pytania - odpowiadasz na 1 z 10... (i popychasz je jakąś głupotą poza skalą - ja rozumiem, że nie masz doświadczenia, ale Ty po prostu nie czytasz ze zrozumieniem!).
Czytaj, odpowiadaj. Odpalimy tę drukarkę.
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 13
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: Ultimaker / jenny printer

Post autor: FlameRunner »

Na forum zajmujemy się rozwiązywaniem problemów i z chęcią pomagamy, gdy możemy dostrzec pozytywne rezultaty naszych starań. Jeśli jednak straciłeś resztki zainteresowania rozwiązaniem problemu, nie marnuj więcej naszego czasu.
ax-1694637_640.jpg
dziobu, Abys, bafunio, Domell
Zablokowany

Wróć do „Drukarki FDM/FFF - wszystkie pozostałe”