Zlot forumowiczów 15-17.06.2018

Informacje o imprezach, targach itd.
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 51
Posty: 3450
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 565

Re: Zlot forumowiczów 15-17.06.2018

Post autor: Kopytko »

Sponsorow nie przewidujemy bo to czysto towarzyskie spotka ie. Wiec pewnie lipa z tym bedzie. Co do omowien itp to pewnie bedzie takie cos :) impreza taneczna chyba bylaby slabym pomyslem zwlaszcza ze 98 procent uczestnikow to faceci a reszta to zony :p ja z nikim nie bede tanczyl chyba ze jakas zona bedzie samotna :p heehhe taki zarcik:p
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
Awatar użytkownika
MaxXxi47
Postów w temacie: 24
Posty: 396
Rejestracja: 14 wrz 2017, 23:31
Lokalizacja: Bydgoszcz
Drukarka: Tronxy X5S
x 98
Kontakt:

Re: Zlot forumowiczów 15-17.06.2018

Post autor: MaxXxi47 »

Dobrze Kopytko że piszesz bo przez myśl mi przeszło żeby swoją żonę też tam zabrać. Na szczęście rozwiałeś moje wątpliwości i zostawię ją w domu xD
DRAGON CUSTOMS
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 51
Posty: 3450
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 565

Re: Zlot forumowiczów 15-17.06.2018

Post autor: Kopytko »

Hehehhe. A co zamierzales.ja zostawic bez opieki?:p hej zartowalem przeciez.!!!
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
Awatar użytkownika
emartinelli
Zasłużony
Postów w temacie: 47
Posty: 1195
Rejestracja: 19 kwie 2016, 16:54
Lokalizacja: Łódź
x 423

Re: Zlot forumowiczów 15-17.06.2018

Post autor: emartinelli »

dawidu00 pisze:Witam. O ile jest jest jeszcze możliwość zapisania się to jestem w 100% chętny :)

1 osoba i o ile skończę CoreXY to biorę drukarkę.


No i przepraszam, że tak późno się decyduje, ale no 235zł na studenta to dużo :lol:
No problem, dopisałem do zainteresowanych przyjazdem :)
Na razie jeszcze brak szczegółów więc cisza w temacie.

Przypomnę tylko ideę - zlot jest po to aby się poznać, pogadać o druku 3d i wymienić doświadczenia w milej atmosferze a nie aby dać szanse firmom na dotarcie do ciekawej grupy docelowej ;)
Kopytko pisze:... ja z nikim nie bede tanczyl chyba ze jakas zona bedzie samotna :p heehhe taki zarcik:p
Nigdy nie mów nigdy, wypijesz za dużo i później będzie głupio że jednak tańczyłeś z facetami ;)
Awatar użytkownika
HIWIN
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 12
Posty: 38
Rejestracja: 09 gru 2016, 16:07
Lokalizacja: Bytom
x 5

Re: Zlot forumowiczów 15-17.06.2018

Post autor: HIWIN »

Ja się wypowiem , że byłem na jednym takim już zlocie pewnego forum. Tam to ogólnie był szybki strzał i szybka piłka, że dwa tygodnie przed powstał pomysł/pytanie czy są chętni na spotkanie przy piwie w sobotę. Powiem tak, fajnie było poznać osoby z którymi się w sumie dyskutuje wirtualnie.

Więc pomysł z taki zlotem paru dniowym sądzę za bardzo dobry i będzie ciekawie poznać osoby z tym samym zainteresowaniem ;) W końcu będzie można z kimś pogadać w "4 oczy" o tym co nas kręci :lol:
Awatar użytkownika
dragonn
Zasłużony
Postów w temacie: 10
Posty: 6383
Rejestracja: 12 gru 2016, 21:50
Lokalizacja: Opole
Drukarka: LUME
x 1455

Re: Zlot forumowiczów 15-17.06.2018

Post autor: dragonn »

emartinelli termin jeszcze nie minął o ile mi wiadomo :D. Ja to też jestem chętny :piwo: .
Awatar użytkownika
emartinelli
Zasłużony
Postów w temacie: 47
Posty: 1195
Rejestracja: 19 kwie 2016, 16:54
Lokalizacja: Łódź
x 423

Re: Zlot forumowiczów 15-17.06.2018

Post autor: emartinelli »

OK, dopisałem do listy.
Zaraz pewnie zacznie się coś dziać :)
Pani jeszcze nie napisała więc pewnie ja się do niej odezwę coby nie przespać terminów.
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 51
Posty: 3450
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 565

Re: Zlot forumowiczów 15-17.06.2018

Post autor: Kopytko »

Hello!!

JAk tam wszyscy zapewnie nie moga się doczekać jak sytuacja:)
Dzięki @Emartinelli dzisiaj powinny być szczegóły, ja już znam i nie powinny być problemem.

Tak wiec , jeżeli, ktoś pominą temat i nie zauważył ,że chce się dopisać , to zapraszamy :)
Przypominam ,ze impreza prywatna i dlatego nie ściągamy na siłę ludzi z FB czy nie wiadomo skąd, jako że nasze fora REPRAPY i FABRYKATOR to jednak dość zżyci ludzie, to info jest tylko tutaj i tam.
Spotykamy aby się poznać prywatnie powymieniać doświadczeniami i wypić piwko(+18).
Głównie chodzi o to aby odpocząć w pięknym miejscu i poznać Was i Nas prywatnie :)
Kwota nie wydaje się być wysoka więc naprawdę zachęcam. Wydaje mi się ,że niebawem stworzymy listę osób , kto skąd jedzie i ile osób może zabrać. Część osób już jest umówionych i ma pełne auta pociągi itp , ale cześć osób jeszcze nie.
Celowo napisałem pociągi, bo może się zdarzyć ,ze wielu może jechać z kimś tym samym , to integracja może rozpocząć się szybciej. Uważam ,ze nie będzie problemu podjechać komuś z ośrodka po kogoś np do Tomaszowa Mazowieckiego ( ja się deklaruje w pierwszy dzień do wczesnego południa:) później już prawo mi będzie zabraniało kierować pojazdami mechanicznymi:)
Jak się okaże wielki problem to i Piotrków wchodzi w grę:)

I jeszcze raz prosimy, jak ktoś wie ,ze nie przyjedzie a wpisuje się tylko po to żeby zrobić bałagan , to proszę się wstrzymać.
Jak ktoś nie wie na 100% ale tak na 50% , bo zależy to od innych czynników , ale tak naprawdę całym sobą chce jechać, ale zależy to nie od niego czy pojedzie i zrobi wszystko ,żeby pojechać :) , to się wpisać.
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
Awatar użytkownika
emartinelli
Zasłużony
Postów w temacie: 47
Posty: 1195
Rejestracja: 19 kwie 2016, 16:54
Lokalizacja: Łódź
x 423

Re: Zlot forumowiczów 15-17.06.2018

Post autor: emartinelli »

Kopytko zrobił już dobry wstęp :)
Dla przypomnienia - ośrodek Inwest - Smardzewice, termin bez zmian tj. 15-17 czerwca 2018
Kwota po przeliczeniu na ilość zadeklarowanych osób wychodzi 239 zł/za osobę brutto.
Przypomnę co w cenie:
1. Dwa noclegi (przyjazd w piątek wieczorem, wyjazd w niedzielę)
2. Wyżywienie: śniadanie i obiad w sobotę oraz śniadanie w niedzielę
3. Grill/ognisko w sobotę wieczorem
4. Sala do spotkań
5. Na koniec to co bezcenne czyli spotkanie, rozmowy i miejmy nadzieję dobra zabawa :)

Nadszedł już czas na konkrety :) więc musimy wpłacić zaliczkę 15%. Ośrodek nie zgodził się na indywidualne rozliczenie więc musimy zrobić zrzutkę.
Na osobę wychodzi w zaokrągleniu po 36zł.
Jeśli osoba wpłacająca nie przyjedzie, ta kwota przepada, chyba że w ostatecznym rozliczeniu wyjdzie inaczej (np w to miejsce wejdzie inna osoba, która wpłaci całość).

Na wpłatę czekam do 12 lutego. Będzie to jednocześnie ostateczną deklaracją przyjazdu.
Pozostała kwota tj. 203zł będzie do zapłaty na dwa tygodnie przed imprezą.

Przypominam, tak dla formalności, że każdy przyjeżdża prywatnie a ja z Kopytko jedynie pośredniczymy w zebraniu kasy ;)

Oczywiście po imprezie będzie pełne rozliczenie do wglądu na podstawie rachunków, żeby nie było, że coś gdzieś jest ukryte czy też ktoś na tym zarabia.

Nr konta do wpłat prześlę w PW do każdego kto zadeklarował przyjazd.
W tytule wpłaty proszę bezwzględnie podać nick z forum i hasło "zlot 2018" np. "emartielli - zlot 2018"
Awatar użytkownika
Artu
Drukarz
Postów w temacie: 22
Posty: 2421
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:37
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska
Drukarka: Anycubic Delta +
x 464
Kontakt:

Re: Zlot forumowiczów 15-17.06.2018

Post autor: Artu »

Już się nie mogę doczekać Obrazek (zaliczka poszła)
Pozdrawiam, Artur

# Delta Anycubic - na sprzedaż...

# Bambu Lab A1 + AMS mini - drukuje jak szalona :mrgreen:

Moje wypociny na Thingiverse 8-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy”