Zlot forumowiczów 15-17.06.2018

Informacje o imprezach, targach itd.
Awatar użytkownika
emartinelli
Zasłużony
Postów w temacie: 47
Posty: 1195
Rejestracja: 19 kwie 2016, 16:54
Lokalizacja: Łódź
x 423

Re: Zlot forumowiczów 15-17.06.2018

Post autor: emartinelli »

Jak na razie zebrało się nas 12-14 osób.
Może nie wszyscy chcą się ujawniać publicznie więc jakby co można pisać do mnie na PW a dla tych co czytają a nie mają tutaj konta można słać maila na adres:
emartinelli na wp.pl

Jak ktoś się udziela na fabrykatorze to może też tam zamieści info z mailem do mnie?
Awatar użytkownika
kapi
Drukarz
Postów w temacie: 13
Posty: 1114
Rejestracja: 18 sty 2017, 15:37
Lokalizacja: Zabrze
Drukarka: Vertex 8400
x 227

Re: Zlot forumowiczów 15-17.06.2018

Post autor: kapi »

Może 1 lub dwa dni ?
Sie okaże...

tapatalk
"Don't find fault. Find a remedy." Henry Ford
Stalowe K8400
Phrozen Sonic Mini 4K
Awatar użytkownika
SQ9KRD
Postów w temacie: 8
Posty: 636
Rejestracja: 29 sty 2017, 10:00
Lokalizacja: Godów
Drukarka: XYZ PRO 1.0 3in1
x 107

Re: Zlot forumowiczów 15-17.06.2018

Post autor: SQ9KRD »

Ja bardzo chętnie odwiedzę Targi jak i wyskoczę z żonką na weekend w środkową Polskę. Niestety nie mogę tego potwierdzić ani zaklepać gdyż praca którą wykonuje nie daje mi pola manewru by planować na 7 miesięcy do przodu. Będę bacznie śledził rozwój sytułacji i mam nadzieję że mimo wszystko uda się zorganizować 1 otwarte spotkanie drukarzy tego forum
Drukarki:
Da Vinci 1.0 Pro 3in1 - dla ABS`u , AnyCubic I3 Mega x 2 - dla PLA ,Anycubiq Delta Kossel - Linear - dla zabawy, AnyCubic Photon - dla detali, AnyCubic X - pole 300x300x305 + TPU
Ultimaker 2 ext - progress 65%
Awatar użytkownika
emartinelli
Zasłużony
Postów w temacie: 47
Posty: 1195
Rejestracja: 19 kwie 2016, 16:54
Lokalizacja: Łódź
x 423

Re: Zlot forumowiczów 15-17.06.2018

Post autor: emartinelli »

Wiadomo jak to jest, nikt na 100% obecnie nie przewidzi wszystkiego z takim wyprzedzeniem.
Właśnie obecnie chodzi bardziej o zgłoszenie chęci niż ostateczną deklarację.
Awatar użytkownika
SQ9KRD
Postów w temacie: 8
Posty: 636
Rejestracja: 29 sty 2017, 10:00
Lokalizacja: Godów
Drukarka: XYZ PRO 1.0 3in1
x 107

Re: Zlot forumowiczów 15-17.06.2018

Post autor: SQ9KRD »

To zgłoszenie mogę zrobię ja + moja połówka ale deklaracji nie składam :D
Drukarki:
Da Vinci 1.0 Pro 3in1 - dla ABS`u , AnyCubic I3 Mega x 2 - dla PLA ,Anycubiq Delta Kossel - Linear - dla zabawy, AnyCubic Photon - dla detali, AnyCubic X - pole 300x300x305 + TPU
Ultimaker 2 ext - progress 65%
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 51
Posty: 3450
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 565

Re: Zlot forumowiczów 15-17.06.2018

Post autor: Kopytko »

Panowie i Panie:)
Emartinelli w tym tygodniu odwiedził proponowany ośrodek i spotkał się z dyrektorka.
Wstępnie chciał zobaczyć sale gdzie można by rozłożyć drukarki oraz sam ośrodek z przyległym terenem. Tez Mu się spodobało.
Ośrodek po remoncie ok 2 lata temu, więc nie jest tragicznie. Zdjęcia oddają to co faktycznie jest w środku.
I tak:
Sala na 50 osób , to faktycznie ta sala skośna z nie przesuwnymi stołami, więc odpada. Sa mniejsze 30 osobowe, ale sądząc po frekwencji i chęciach to te 30 wydaje Nam się wystarczające będzie, ew pomyśli się nad 2 salami jeżeli jakimś cudem się znajdzie więcej chętnych.
Tak więc ustalił, że do końca grudnia musimy podać szacowaną liczbę uczestników.
Do tego dodamy kilka miejsc zapasowych i pewnie zrobimy rezerwację na 30 stanowisk.
Do końca stycznia należy wpłacić 15% całosci, jako zaliczka.
Ze względu na to ,że liczba będzie mniejsza pewnie koszt wzrośnie o ok 20zł. Chyba to nie będzie problem?
OD razu ustaliliśmy ,ze za te kilka dodatkowych , nieprzewidzianych rezerwacji zapłacimy po równo My wszyscy co się zdeklarujemy ( wyjdzie pewnie po 10-20zł) a następnie ten koszt zostanie odliczony w przypadku jak takie miejsce zostanie zajęte przez jakiegoś uczestnika. Ew to co pozostanie nadal będzie naszym kosztem.
Tak więc Emartinelli odgrzebie jakieś stare nieużywane konto na które będziemy mogli wpłacać zaliczkę. Niestety nie będzie możliwości rozliczać sie indywidualnie w hotelu a tylko będzie zbiorcza fv. Koszty będą do wglądu dla niedowiarków:P

Na miejscu grill i wszystko co było opisane pozostaje. Tak więc zachęcamy do wpisywania się . Jest tylko 15 osób z czego 2 nie wiedzą czy na pewno :(
Przypominam , że jedziemy się tam spotkać i poznać prywatnie , to nie impreza typu targi więc nie będzie spacerujących prezenterek (chyba ,że ktoś popije i mu odbije:P)
Post pójdzie jeszcze na Fabrykatora. Tymczasowo się wstrzymujemy z Facebook, bo głównie zależy przecież nam się na poznaniu ludzi z reprapy i fabrykator.

NA bank nie napisałem wszystkiego o czym rozmawialiśmy z Emartinelli więc pewnie doda co nieco niebawem ( aktualnie w podróży służbowej przez ok 2 tyg, bez dostępu do neta) ale do tego czasu jak ktoś nie chce pisać tu, może się też zwrócić do mnie na PW.
I fajnie by było ,żeby temat nie umarł :P
WillingMagic, Artu, PrzemoS
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
Awatar użytkownika
Tuchajbej
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 3
Posty: 661
Rejestracja: 03 wrz 2017, 23:50
Lokalizacja: Prawie W-wa
Drukarka: Voron/MK3S
x 186

Re: Zlot forumowiczów 15-17.06.2018

Post autor: Tuchajbej »

To i ja się piszę. Powinienem skończyć do czerwca składać. Jestem z południowej części Wawy i mam 7os samochód, albo 5os z wielkim bagażnikiem :D
Voron V2.471 i MK3S :cool2:
Moje wydruki ;)
Awatar użytkownika
Artu
Drukarz
Postów w temacie: 22
Posty: 2421
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:37
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska
Drukarka: Anycubic Delta +
x 464
Kontakt:

Re: Zlot forumowiczów 15-17.06.2018

Post autor: Artu »

Kopytko pisze:Niestety nie będzie możliwości rozliczać sie indywidualnie w hotelu a tylko będzie zbiorcza fv.
Czyli odliczamy VAT od ceny pobytu :roll: :mrgreen:
Pozdrawiam, Artur

# Delta Anycubic - na sprzedaż...

# Bambu Lab A1 + AMS mini - drukuje jak szalona :mrgreen:

Moje wypociny na Thingiverse 8-)
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 51
Posty: 3450
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 565

Re: Zlot forumowiczów 15-17.06.2018

Post autor: Kopytko »

JEż▒eli sie uda na kogoś wziąść z przyjezdnych to pewnie tak. Napisałem fv bo jak do korpo biorę za pobyt to zawsze FV akurat. Ja tam wziasć nie moge:(
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
Awatar użytkownika
McKee
Zasłużony
Postów w temacie: 20
Posty: 2630
Rejestracja: 20 kwie 2016, 23:00
x 717

Re: Zlot forumowiczów 15-17.06.2018

Post autor: McKee »

IMHO hotel nie ma możliwości wystawić faktury nie-VAT, są płatnikiem VAT i wystawiają z VAT. Tak to działa.
ew. mogą przyjąć płatność (pomniejszoną o VAT) pod stołem i nie dać żadnego rachunku ... ale to jest przestępstwo skarbowe.
Zresztą Kopytko chyba pisał na zasadzie: "będzie rachunek do wglądu".
Organizujemy to sami dla siebie, jeżeli dobrze widzę to administracja forum nie wyraziła JESZCZE (?) chęci uczestnictwa (mam nadzieję że "jeszcze", i że przyjadą, że poznam/zobaczę "swojego admina" wreszcie ;))

PS.: Kopytko w międzyczasie odpowiedział, ale już nie będę zmieniał co napisałem.
Motto na dziś: "How may I abuse you?"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy”