Kiedy następny zlot?

Informacje o imprezach, targach itd.

Jak często chcecie zlot?

-co 3 miesiące
0
Brak głosów
-co 6 miesięcy
10
37%
-co 12 miesięcy
17
63%
 
Liczba głosów: 27
Awatar użytkownika
marek91
Administrator
Postów w temacie: 3
Posty: 2563
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:22
Lokalizacja: Gostyń
x 1208
Kontakt:

Kiedy następny zlot?

Post autor: marek91 »

Jak w temacie, pojawiła się prośba o ankietę w sprawie kiedy/ jak często chcecie się spotykać?
Wstawiam trzy najbardziej racjonalne moim zdaniem opcje, jeśli mam coś dopisać to dajcie znać.
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 4
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: Kiedy następny zlot?

Post autor: FlameRunner »

Może dwa razy w roku, ale nie co sześć miesięcy, a bardziej na początek i na koniec lata?
HIWIN, MaxXxi47
Awatar użytkownika
marek91
Administrator
Postów w temacie: 3
Posty: 2563
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:22
Lokalizacja: Gostyń
x 1208
Kontakt:

Re: Kiedy następny zlot?

Post autor: marek91 »

Też trochę racja, a może maj/wrzesień?
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 4
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: Kiedy następny zlot?

Post autor: FlameRunner »

Coś w tym stylu, maj-czerwiec/wrzesień-październik.

Ewentualnie co pół roku, ale nie czerwiec/grudzień, tylko raczej kwiecień/październik.

Przeszło mi przez myśl jeszcze jedno rozwiązanie:
- maj-czerwiec: duży zlot jak ostatni
- wrzesień-październik: dwa-trzy małe spotkania lokalne, na przykład okolice: Katowice-Kraków, Warszawa, Poznań-Bydgoszcz. Zaproponowałbym Olsztyn, ale chyba bym sam przyszedł...?
Awatar użytkownika
kapi
Drukarz
Postów w temacie: 2
Posty: 1115
Rejestracja: 18 sty 2017, 15:37
Lokalizacja: Zabrze
Drukarka: Vertex 8400
x 227

Re: Kiedy następny zlot?

Post autor: kapi »

tylko w październiku to trochę może padać ... wiec ew. "namiot" odpada ;)
"Don't find fault. Find a remedy." Henry Ford
Stalowe K8400
Phrozen Sonic Mini 4K
Awatar użytkownika
emartinelli
Zasłużony
Postów w temacie: 4
Posty: 1195
Rejestracja: 19 kwie 2016, 16:54
Lokalizacja: Łódź
x 423

Re: Kiedy następny zlot?

Post autor: emartinelli »

marek91 pisze:Też trochę racja, a może maj/wrzesień?
Pamiętajcie, że w maju są komunie i jest problem z rezerwacjami zwłaszcza w weekendy.
Jak będzie raz do roku to myślę, że bardziej będziemy się starać przyjechać i znaleźć czas na wyjazd ;)
Awatar użytkownika
MaxXxi47
Postów w temacie: 2
Posty: 396
Rejestracja: 14 wrz 2017, 23:31
Lokalizacja: Bydgoszcz
Drukarka: Tronxy X5S
x 98
Kontakt:

Re: Kiedy następny zlot?

Post autor: MaxXxi47 »

emartinelli pisze: Jak będzie raz do roku to myślę, że bardziej będziemy się starać przyjechać i znaleźć czas na wyjazd ;)
Tyle że jak komuś wypadnie zabieg, chora żona czy inne Kalifornie to będzie czekał kolejny rok do zlotu.
DRAGON CUSTOMS
Awatar użytkownika
emartinelli
Zasłużony
Postów w temacie: 4
Posty: 1195
Rejestracja: 19 kwie 2016, 16:54
Lokalizacja: Łódź
x 423

Re: Kiedy następny zlot?

Post autor: emartinelli »

MaxXxi47 pisze:
emartinelli pisze: Jak będzie raz do roku to myślę, że bardziej będziemy się starać przyjechać i znaleźć czas na wyjazd ;)
Tyle że jak komuś wypadnie zabieg, chora żona czy inne Kalifornie to będzie czekał kolejny rok do zlotu.
I dzięki temu (albo przez to) za rok jeszcze bardziej będzie się chciało jechać :)
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 3
Posty: 3450
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 565

Re: Kiedy następny zlot?

Post autor: Kopytko »

Ja tam jestem za 2x /rok. Cześciej zrobi sie po kilka osób a 2xrok bedzie extra:D
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
Awatar użytkownika
McKee
Zasłużony
Postów w temacie: 2
Posty: 2630
Rejestracja: 20 kwie 2016, 23:00
x 717

Re: Kiedy następny zlot?

Post autor: McKee »

Chyba emartinelli wie najlepiej ile pracy trzeba na przygotowanie takiego spotkania (jeszcze raz dziękujemy) i ile stresu jest jak kolejne osoby "odpadają" i trzeba świecić własną twarzą przed hotelem w którym się rezerwowało 50 miejsc a potem jest 40, 30, 20 ...

"Lokalne" moim zdaniem to zbyt mała ranga, bo przecież w kilka osób z regionu (3-5? bo patrząc po naszej dotychczasowej frekwencji to raczej nie będzie więcej) to można się ad-hoc skrzyknąć w jakiejś knajpie i nie trzeba organizować dużego spotkania.

Nie widzę przeciwwskazań żeby organizować kolejny zlot jeszcze w tym roku, bo widać (?) że jest zapotrzebowanie, ale nie przesądzałbym o 2-óch spotkaniach w roku. Docelowo jedno spotkanie w roku, właśnie w czerwcu kiedy jest fajna pogoda wydaje się optymalnym rozwiązaniem (z ewentualną opcją wrześniowej dogrywki).

Jak będzie częściej niż raz do roku to zawsze będzie: "nie chce mi się"... pojadę za te kilka miesięcy... i frekwencja niska i wszyscy się ze sobą nie spotkamy. To ma być Wydarzenie (przez duże "W") Super wydarzenie. A nie impreza która się za chwilę znudzi i spowszednieje. Wrzesień / ew. październik tego roku akceptuję i popieram (Olsztyn tak jak rozmawialiśmy), ale w przyszłym i kolejnych proponowałbym jednak raz do roku.
emartinelli, dragonn, Domell, FlameRunner, kretu, arkomania.pl
Motto na dziś: "How may I abuse you?"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy”