3D SHOW 2016 - 3 edycja

Informacje o imprezach, targach itd.
Awatar użytkownika
way
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 137
Rejestracja: 06 paź 2016, 10:57
Lokalizacja: Galicja
Drukarka: Corexy X3D XL - była
x 7

Re: 3D SHOW 2016 - 3 edycja

Post autor: way »

Nie chce nic mówić, ale w google nie ma nic odnośnie 3 edycji tych targów oprócz tego tematu :lol:
Awatar użytkownika
marek91
Administrator
Postów w temacie: 5
Posty: 2563
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:22
Lokalizacja: Gostyń
x 1208
Kontakt:

Re: 3D SHOW 2016 - 3 edycja

Post autor: marek91 »

Też to zauważyłem :D
Awatar użytkownika
animos
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 237
Rejestracja: 19 kwie 2016, 13:24
x 5

Re: 3D SHOW 2016 - 3 edycja

Post autor: animos »

way pisze:Nie chce nic mówić, ale w google nie ma nic odnośnie 3 edycji tych targów oprócz tego tematu :lol:
A to nie jest żart? Nawet na te targi ślubne też nie można kupić biletów w przedsprzedaży.
Co to za marketing, może się okazać, że nikt na to nie przyjdzie - pewnie nawet organizatorów tego nie będzie, może chodziło tylko o uatrakcyjnienie targów ślubnych, że tyle imprez im towarzyszy. Na narodowym często się tak dzieje - na targi informatyczne z zaproszeniem się udałem - chciano mnie wygonić (ochroniarze) - mówili, że tu nic takiego nie ma (było parę imprez jednocześnie - tak jest zawsze na narodowym), ludzie tam pracujący nie wiele wiedzą, a stosują zasadę "spadaj, będziemy mieli mniej pracy". Uparłem się, dwie minuty i znalazłem właściwe wejście. Niestety ze względów finansowych (utrzymanie stadionu) głównie mili są dla tych co kupią bilety - tam, gdzie płaci za pomieszczenia sponsor to dezinformują (wskazują celowo złą drogę), próbują skierować na sąsiednią biletową imprezę, lub odesłać z kwitkiem. Zresztą podobnie jest z cateringiem, też ceny wywindowali na maxa za coś ala fast food. Rozumiem, że utrzymanie stadionu dużo kosztuje a te konferencje to raczej dla tych, co duże miasto chcą zobaczyć i stadion, jaki wielki jest - niestety takie podejście zniechęca ludzi, coraz mniej na konferencje przychodzi. Spora część osób na konferencji informatycznej to rolnicy. Dostaną darmową kawę i ciastko, nie zapłacą 25 zł wejściówki za zwiedzanie stadionu - tylko muszą trochę posłuchać o big data, chmurach, serwerach. A na końcu losowanie drobnych nagród od sponsorów za to, że nie było pusto na sali. Komercja zabija istotę tak organizowanych głównie dla zysku finansowego targów - dobrze, że ostatnio przynajmniej emeryci (ci co chodzą na prezentacje z darmowym upominkiem) uzupełniają frekwencje - przy okazji często tak się zdarza, że powoduje to spory uwab, jak np. osoba bez wiedzy informatycznej wypowie się o chmurach obliczeniowych, itp.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy”