Recenzja Zortrax M200 - Antyweb.pl

Nowości i informacje ze świata druku 3D.
Awatar użytkownika
x3d
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 5
Posty: 80
Rejestracja: 01 gru 2017, 20:32
x 4

Recenzja Zortrax M200 - Antyweb.pl

Post autor: x3d »

http://antyweb.pl/recenzja-zortrax-m200/


// Bardzo proszę o chociaż minimum dbałości przy tytułowaniu tematów.
// Zmieniłem oryginalny tytuł: "antyweb zortarx" na: "Recenzja Zortrax M200 - Antyweb.pl"
// FR
użytkownik zbanowany permanentnie
Awatar użytkownika
SQ9KRD
Postów w temacie: 4
Posty: 636
Rejestracja: 29 sty 2017, 10:00
Lokalizacja: Godów
Drukarka: XYZ PRO 1.0 3in1
x 107

Re: antyweb zortarx

Post autor: SQ9KRD »

Dopisek na końcu tekstu mówi wszystko o powyższej recenzji.
"Tekst powstał we współpracy z firmą Zortrax."

Generalnie jest sens robić recenzje drukarki która miała swoja premierę 27.05.2015 ??
Przecież materiałów na ten temat jest milion pińcet. Poczułem się jakbym poraz 100 czytał artykuł z Onetu.
Drukarki:
Da Vinci 1.0 Pro 3in1 - dla ABS`u , AnyCubic I3 Mega x 2 - dla PLA ,Anycubiq Delta Kossel - Linear - dla zabawy, AnyCubic Photon - dla detali, AnyCubic X - pole 300x300x305 + TPU
Ultimaker 2 ext - progress 65%
Awatar użytkownika
samezrp
Postów w temacie: 2
Posty: 1022
Rejestracja: 29 paź 2016, 15:57
x 66

Re: antyweb zortarx

Post autor: samezrp »

To samo zauwazyłem, a IMHO recenzja to nie opis tego jak się drukuje, a osiągów, obsługi itd.
Ja całą tę "recenzję" streściłbym tak:
"Kupiliśmy drukarkę 3D, od trzech miesięcy drukujemy, trochę hałasowała, więc wynieśliśmy z pokoju, fajna jest i ma dedykowany SW."
Awatar użytkownika
dziobu
Zasłużony
Postów w temacie: 4
Posty: 8908
Rejestracja: 28 gru 2016, 16:38
Drukarka: ZMorph 2.0(S)
x 5842
Kontakt:

Re: antyweb zortarx

Post autor: dziobu »

Komentarze są lepsze od artykułu...
Awatar użytkownika
pszczelaszkov
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 237
Rejestracja: 28 gru 2016, 23:59
Lokalizacja: Piła
x 42

Re: antyweb zortarx

Post autor: pszczelaszkov »

Komentarze to kolejne rakowisko, nawet nie zabraklo mojego ulubienca pt "drukarki 3d sa bez sensu" :D
kretu
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 570
Rejestracja: 18 kwie 2017, 20:56
Lokalizacja: Szczecin
Drukarka: Bizer
x 105

Re: antyweb zortarx

Post autor: kretu »

Mam wrażenie że to sami ludzie co kupili sobie Anet na przecenie (bez obrazy dla ich użytkowników chodzi mi o ogół ultra tanich drukarek które są tanie ale wymagające czułości) tylko są za głupi żeby ją skalibrować i co gorsza wymyślić co sensownego wydrukować.
Awatar użytkownika
dziobu
Zasłużony
Postów w temacie: 4
Posty: 8908
Rejestracja: 28 gru 2016, 16:38
Drukarka: ZMorph 2.0(S)
x 5842
Kontakt:

Re: antyweb zortarx

Post autor: dziobu »

Obstawiam że to ludzie którzy niczego nie kupili tylko czytali o drukarkach w kolejce do dentysty i teraz są specjalistami. Norma na takich portalach ;)
Awatar użytkownika
x3d
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 5
Posty: 80
Rejestracja: 01 gru 2017, 20:32
x 4

Re: antyweb zortarx

Post autor: x3d »

Czy uważacie, że nie ma potrzeby wrzucać tu informacji z różnych źródeł?
Nie wydaje mi się, by ilość jakichkolwiek art. o drukarkach był znów taki duży. A dobrze jest wiedzieć co inni o tym myślą jeśli już ktoś tu zagląda. Chyba, że ideą jest by byl to kanał komercyjnej reklamy tylko na tym forum.

Też potwierdzam, że komentarze ciekawsze niz sam art.
użytkownik zbanowany permanentnie
Awatar użytkownika
SQ9KRD
Postów w temacie: 4
Posty: 636
Rejestracja: 29 sty 2017, 10:00
Lokalizacja: Godów
Drukarka: XYZ PRO 1.0 3in1
x 107

Re: antyweb zortarx

Post autor: SQ9KRD »

x3d pisze:Czy uważacie, że nie ma potrzeby wrzucać tu informacji z różnych źródeł?
Jak najbardziej jest potrzeba. Tylko iż ten kiepski artykuł niczego nie wnosi, o niczym nie informuje nowym nie daje nawet przykładowych wydruków jak zresztą słusznie wielu zauważyło w komentarzach
x3d pisze:Nie wydaje mi się, by ilość jakichkolwiek art. o drukarkach był znów taki duży. A dobrze jest wiedzieć co inni o tym myślą jeśli już ktoś tu zagląda.
Tematów o różnych drukarkach jest naprawdę sporo. Z opisami zalet i wad. W powyższy artykuł jest SPONSOROWANYM więc nie oczekuj iż będzie rzetelny.
x3d pisze:Chyba, że ideą jest by byl to kanał komercyjnej reklamy tylko na tym forum.
Tego nie rozumiem. Komercyjna - Reklama ??
Drukarki:
Da Vinci 1.0 Pro 3in1 - dla ABS`u , AnyCubic I3 Mega x 2 - dla PLA ,Anycubiq Delta Kossel - Linear - dla zabawy, AnyCubic Photon - dla detali, AnyCubic X - pole 300x300x305 + TPU
Ultimaker 2 ext - progress 65%
Awatar użytkownika
x3d
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 5
Posty: 80
Rejestracja: 01 gru 2017, 20:32
x 4

Re: antyweb zortarx

Post autor: x3d »

Chodzi o czy wrzucamy wszystko jak leci (wtedy nawet mamy pojecie czy jest tego duzo, na stronach ktore nie sa zwiazane bezposrednio z drukiem)
Ty uważasz (SQ9KRD) , że dużo ja nie, ale czy ktoś to może rozstrzygnąć jak nie ma zmierania danych?

Chodziło mi o to czy kanal newsy są zarezerwowane dla komercyjnych podmiotów kture tu na forum moga sie reklamowac
czy ma to byc prasówka z tego co znajdziemy.
użytkownik zbanowany permanentnie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Newsy”