Zortrax uruchamia sprzedaż M300!

Nowości i informacje ze świata druku 3D.
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 4
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: Zortrax uruchamia sprzedaż M300!

Post autor: FlameRunner »

No i znowu z tematu o konkretnej drukarce robi się temat o Zortraxie w ogóle i o Inventure. :D

Co do szybkości druku M300 to sprawa się rozjaśni jak trafią do klientów.
Póki co możemy sobie co najwyżej poklikać w Z-Suite i popatrzeć na szacowane czasy, moim zdaniem szkoda zachodu.
Awatar użytkownika
DVJCODEC
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 3
Posty: 227
Rejestracja: 19 kwie 2016, 10:10
x 64
Kontakt:

Re: Zortrax uruchamia sprzedaż M300!

Post autor: DVJCODEC »

Byłem, oglądałem jeden model i drugi. Słabe to, że stoisko było jakoś takie "hermetyczne" aby za dużo nie można było zobaczyć - a by to rozwiało wiele niewiadomych itp. Wydruki wolne, tylko dlatego aby drukowały chyba w pełnym zakresie godzinowym targów i aby nie trzeba było odpowiadać na niewygodne pytania - tak można było usłyszeć "nie da się zobaczyć, bo aktualnie drukuje".
Jak widać po obrazkach z targów, M300 została wdrożona do produkcji (bo była przynajmniej więcej niż jedna sztuka). Inventure- no cóż, bym zaryzykował stwierdzenie że jest to jeden, jedyny egzemplarz.
Awatar użytkownika
virgin71
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 2581
Rejestracja: 19 kwie 2016, 23:07
Lokalizacja: Wrocław
Drukarka: Ultimaker | U30
x 497
Kontakt:

Re: Zortrax uruchamia sprzedaż M300!

Post autor: virgin71 »

Fabrykator.pl pisze:Byłem, oglądałem jeden model i drugi. Słabe to, że stoisko było jakoś takie "hermetyczne" aby za dużo nie można było zobaczyć - a by to rozwiało wiele niewiadomych itp. Wydruki wolne, tylko dlatego aby drukowały chyba w pełnym zakresie godzinowym targów i aby nie trzeba było odpowiadać na niewygodne pytania - tak można było usłyszeć "nie da się zobaczyć, bo aktualnie drukuje".
Jak widać po obrazkach z targów, M300 została wdrożona do produkcji (bo była przynajmniej więcej niż jedna sztuka). Inventure- no cóż, bym zaryzykował stwierdzenie że jest to jeden, jedyny egzemplarz.
A wydruk z pierwszego dnia "się nie skończył drukować i został wyrzucony"...
Awatar użytkownika
DVJCODEC
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 3
Posty: 227
Rejestracja: 19 kwie 2016, 10:10
x 64
Kontakt:

Re: Zortrax uruchamia sprzedaż M300!

Post autor: DVJCODEC »

A tego to już nie wiem, bo tak długo nie byłem :(
Awatar użytkownika
marek91
Administrator
Postów w temacie: 2
Posty: 2563
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:22
Lokalizacja: Gostyń
x 1208
Kontakt:

Re: Zortrax uruchamia sprzedaż M300!

Post autor: marek91 »

Na piwo też się nie doczołgałeś... :(
Awatar użytkownika
DVJCODEC
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 3
Posty: 227
Rejestracja: 19 kwie 2016, 10:10
x 64
Kontakt:

Re: Zortrax uruchamia sprzedaż M300!

Post autor: DVJCODEC »

Byłem na browarze, z tym że wylądowałem na Grójeckiej 18/20 w "Babooszce" miedzy innymi z: Tomkiem Zwolanem, Ślusarczykami, Monkeyfab-ami, Sebastianem (Seb-Comp) oraz wielu innymi (sporo osób przy stołach zasiadało). Prawdę mówiąc dopiero o 20:30 wróciłem z rodziną od znajomych z "Wesołej" i leciałem szybko tam, gdzie adres w telefonie mi się wyświetlił (dostałem sms od Anki z adresem).
Niestety nie dałem rady się rozdwoić :(
Awatar użytkownika
Ciaho
Postów w temacie: 2
Posty: 231
Rejestracja: 19 kwie 2016, 16:48
Lokalizacja: Katowice
Drukarka: Prusa MK3S+
x 335
Kontakt:

Re: Zortrax uruchamia sprzedaż M300!

Post autor: Ciaho »

To sie nazywa swiat rownolegly

Ciaho by mobile
Ciaho
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 1
Posty: 3451
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 565

Re: Zortrax uruchamia sprzedaż M300!

Post autor: Kopytko »

:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
Awatar użytkownika
McKee
Zasłużony
Postów w temacie: 3
Posty: 2630
Rejestracja: 20 kwie 2016, 23:00
x 717

Re: Zortrax uruchamia sprzedaż M300!

Post autor: McKee »

Właśnie sobie pomyślałem że Inventure powinna się nazywać Unicorn -> mityczne stworzenie, które podobno istnieje w realnym świecie, tylko trudno go zobaczyć.
W końcówce było widać, że Thomas też nie wierzy w pojawienie się tej drukarki przed końcem roku (uśmiech kiedy mowa o cenie: "obiecują gruszki na wierzbie").

Przy okazji: 1:25 metro w Dubaju - fajna makieta (pokazują to zwykle?, jakaś historia za tym jest czy sobie tak po prostu wydrukowali?), a tak wygląda w rzeczywistości ta stacja:
Obrazek

3:48 Głośniki / przykład drukowanego elementu: pokazane po wydrukowaniu (ten po lewej) i po obróbce (szpachla + malowanie - ten po prawej).
Motto na dziś: "How may I abuse you?"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Newsy”