Nowe kartoniki :)

Nowości i informacje ze świata druku 3D.
Awatar użytkownika
morf
Drukarz
Postów w temacie: 1
Posty: 3220
Rejestracja: 17 sty 2017, 12:28
Drukarka: Reprapy, Prusa MK3S
x 1593

Re: Nowe kartoniki :)

Post autor: morf »

Mnie też się podobają. Do tej pory miałem kartony z pudełkiem od Fiberlogy i sobie chwalę.
Nie będę się włączał w shitstorm (lub też gòwnoburze) o dywagacjach na temat języka. Powiem tylko że wg mnie jest ok.
Done is better than perfect.
Awatar użytkownika
virgin71
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 7
Posty: 2581
Rejestracja: 19 kwie 2016, 23:07
Lokalizacja: Wrocław
Drukarka: Ultimaker | U30
x 497
Kontakt:

Re: Nowe kartoniki :)

Post autor: virgin71 »

Mi się podoba. Jesli chodzi o język, to nikt do tej pory nie narzekał (zobaczcie aktualne kartony). Firma nie nazywa się też DiabelskieProjektowanie, czy jak to tam tłumaczyć. Są rzeczy, które nam robią dobrze - dzięki nazwie sprzedaje się na świecie, a jakość robi reklamę. Później, jak okazuje się, że produkt jest z PL, to reklama kraju i jakości jest super.
Pajacyk0v

Re: Nowe kartoniki :)

Post autor: Pajacyk0v »

Kartonik nawet ładny tylko logo teraz jakoś odstaje mało nowoczesną trzcionką.
mcxmcx
Drukarz
Postów w temacie: 1
Posty: 2464
Rejestracja: 09 kwie 2017, 21:32
x 309

Re: Nowe kartoniki :)

Post autor: mcxmcx »

Czcionka.

Ale ja bym poszedł krok dalej, wrócił do kwestii refill-ow i zrobił refill na kartoniku i pudełko składające się z POLOWY plastykowego pudełka na filament.

I żeby modułowo łączyć sobie te połówki w całości, później tylko dokładać następny modol (połówkę) z nowej szpuli do zestawu z filamentami.

Nikt tego jeszcze nie robi, jest szansa na wybicie.
cardjunk
Jeżeli przypadkiem podam ceny w GBP to sobie kolego, koleżanko, pomnóż razy pięć.
Awatar użytkownika
Tuchajbej
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 2
Posty: 661
Rejestracja: 03 wrz 2017, 23:50
Lokalizacja: Prawie W-wa
Drukarka: Voron/MK3S
x 186

Re: Nowe kartoniki :)

Post autor: Tuchajbej »

A ja najbardziej lubię takie proste kartoniki jak ekofilament, czy colorfill. Wykorzystuję je do trzymania rożnej maści drobnicy. A kartonowość pudełka jest dla mnie plusem bo można łatwiej mazakiem je opisać.
Tym niemniej rozumiem tą zmianę. Ładne kartoniki być może delikatnie wpłyną na sprzedaż, bo łądny kartonik lepiej się nada na upominek :) W sklepach które sprzedają stacjonarnie taki produkt zecydowanie będzie się lepiej prezentować. A zwykle kupuje się oczami :)

A gadanie że jesteśmy w PL to ma być po PL. Po co opisywać jak prawdziwy facet i tak rozróżnia tylko 3 kolory :D
Moż

Marek, czekamy na nylon i flexa ! I zrob wreszcie jakiś antracyt/vertigo!
dziobu
Voron V2.471 i MK3S :cool2:
Moje wydruki ;)
Awatar użytkownika
Tuchajbej
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 2
Posty: 661
Rejestracja: 03 wrz 2017, 23:50
Lokalizacja: Prawie W-wa
Drukarka: Voron/MK3S
x 186

Re: Nowe kartoniki :)

Post autor: Tuchajbej »

A ja najbardziej lubię takie proste kartoniki jak ekofilament, czy colorfill. Wykorzystuję je do trzymania rożnej maści drobnicy. A kartonowość pudełka jest dla mnie plusem bo można łatwiej mazakiem je opisać.
Tym niemniej rozumiem tą zmianę. Ładne kartoniki być może delikatnie wpłyną na sprzedaż, bo łądny kartonik lepiej się nada na upominek :) W sklepach które sprzedają stacjonarnie taki produkt zecydowanie będzie się lepiej prezentować. A zwykle kupuje się oczami :)

A gadanie że jesteśmy w PL to ma być po PL. Po co opisywać jak prawdziwy facet i tak rozróżnia tylko 3 kolory :D

Marek, czekamy na nylon i flexa ! I zrob wreszcie jakiś antracyt/vertigo!
Voron V2.471 i MK3S :cool2:
Moje wydruki ;)
Pajacyk0v

Re: Nowe kartoniki :)

Post autor: Pajacyk0v »

Ano właśnie takie kartoniki może i ładnie wyglądają na półce w sklepie ale potem nie da się ich wykorzystać wtórnie. Mało eko.
Awatar użytkownika
dziobu
Zasłużony
Postów w temacie: 6
Posty: 8935
Rejestracja: 28 gru 2016, 16:38
Drukarka: ZMorph 2.0(S)
x 5869
Kontakt:

Re: Nowe kartoniki :)

Post autor: dziobu »

No, nie dość że z foliową dziurą to jeszcze pakowany od boku. Na szpeja się nie nada.
Awatar użytkownika
arkomania.pl
Postów w temacie: 1
Posty: 832
Rejestracja: 10 mar 2017, 13:08
Lokalizacja: RADOM
x 373

Re: Nowe kartoniki :)

Post autor: arkomania.pl »

Bardzo ładne opakowanie, od razu wiadomo jaki kolor filamentu.
Mi brak na pudełku Twojego diabełka :devil: , do którego przyzwyczaiły się moje dzieci.
One spoglądając na pudełko od razu wiedzą, kto jest producentem filamentu.
A co, do okienka, to opakowanie w Wielkiej Brytanii i Hongkongu będzie
opodatkowane z powodu okna (podatek od każdego okna wprowadzony od 1696 roku). :devil:
Pozdrawiam Arek G. arkomania
Awatar użytkownika
Domell
Zasłużony
Postów w temacie: 1
Posty: 1141
Rejestracja: 19 kwie 2016, 12:28
Lokalizacja: Katowice
Drukarka: Mendel 90 / i3 / X3D
x 174

Re: Nowe kartoniki :)

Post autor: Domell »

Poza tym że nie wykorzystamy twoich pudełek na szpargały to są bardzo dobre, na czasie itp, podoba mi się wykorzystanie wewnętrznych "skrzydełek".

Nie ma się co czepiać języka, już nie bądźcie takimi patriotami, Devile wysyłają na zachód pewnie więcej niż na PL więc nie ma co się dziwić.
Porównajcie nowe pudełko do innych producentów, według mnie wypada wyśmienicie.
dragonn
Drukarki :
T.E.S.O.L // Gotowa do działania !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Newsy”