Zwiększenie prądu silnik ekstrudera

drakan9
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 19
Posty: 184
Rejestracja: 11 sty 2017, 11:50
x 8

Re: Zwiększenie prądu silnik ekstrudera

Post autor: drakan9 »

anraf1001 pisze:
drakan9 pisze:Właśnie :D więc jedynie pozostaje wpiąć się z zasilanie, chociaż jestem zaskoczony bo inni przy tym zestawie problemu nie mają, więc może po prostu mi silnik pada?
No żeby zepsuć krokowca to trzeba się chyba postarać (nie mówię o urwaniu wałka przez zbyt mocno napięty pasek :D )
Cały czas był dosyć mocno grzany + drukarka ma jakieś ponad 1k godzin już nabite :D
Awatar użytkownika
dragonn
Zasłużony
Postów w temacie: 8
Posty: 6384
Rejestracja: 12 gru 2016, 21:50
Lokalizacja: Opole
Drukarka: LUME
x 1455

Re: Zwiększenie prądu silnik ekstrudera

Post autor: dragonn »

anraf1001 pisze:
drakan9 pisze:Właśnie :D więc jedynie pozostaje wpiąć się z zasilanie, chociaż jestem zaskoczony bo inni przy tym zestawie problemu nie mają, więc może po prostu mi silnik pada?
No żeby zepsuć krokowca to trzeba się chyba postarać (nie mówię o urwaniu wałka przez zbyt mocno napięty pasek :D )
Naprawdę nie wiem co sugerujesz :D :D. Co do uszkodzenia przez przegrzanie - teoretycznie przegrzanie silnika może go rozmagnesować ale to trzeba NAPRAWDĘ mocno go przegrzać.
drakan9
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 19
Posty: 184
Rejestracja: 11 sty 2017, 11:50
x 8

Re: Zwiększenie prądu silnik ekstrudera

Post autor: drakan9 »

To może jakąś lipną partie trafiłem sam nie wiem, jak pech to pech :D
drakan9
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 19
Posty: 184
Rejestracja: 11 sty 2017, 11:50
x 8

Re: Zwiększenie prądu silnik ekstrudera

Post autor: drakan9 »

Jak by kogoś interesowało, teraz mam ten silniczek zamontowany u siebie http://allegro.pl/nema-17-1-68a-bipolar ... 22644.html po 4h druku jest lekko ciepławy, i sprawuje się idealnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „CTC Bizer (klon Replicatora)”