[worklog] Kreci Bizer

Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 11
Posty: 3450
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 565

Re: [worklog] Kreci Bizer

Post autor: Kopytko »

Kurcze , nie chce żeby ktoś myślał ,ze namówiłem do przeróbki, która nie działa. Dlatego pisałem ,ze ja to zrobiłem i u mnie działa. :(
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
kretu
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 28
Posty: 570
Rejestracja: 18 kwie 2017, 20:56
Lokalizacja: Szczecin
Drukarka: Bizer
x 105

Re: [worklog] Kreci Bizer

Post autor: kretu »

Kopytko spokojnie twoja przeróbka to najtańsza część w mojej drodze do idealnej głowicy:D kosztowała mnie aż 15zł z przesyłką (i to dlatego że brałem z polski nie z chin) w porównaniu do chińskiego fullmetala który łącznie chyba dobił do 200-300zł i miesięce oczekiwania na części to grosze:D Dlatego w żadnym wypadku nie mam nic za złe ani odrobinę. Wręcz największe nadzieje w tej wersji pokładam tylko muszę znaleźć i wyeliminować co źle robię że nie działa:D
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 11
Posty: 3450
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 565

Re: [worklog] Kreci Bizer

Post autor: Kopytko »

A wierciłeś dysze jak ja czy zrobiłeś bez wiercenia?
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
kretu
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 28
Posty: 570
Rejestracja: 18 kwie 2017, 20:56
Lokalizacja: Szczecin
Drukarka: Bizer
x 105

Re: [worklog] Kreci Bizer

Post autor: kretu »

Wierciłem ale chyba zaraz spróbuję bez wiercenia. Muszę tylko jeszcze stworzyć jakiś gcode do testowania co by nie odpalać ciągle normalnego druku.
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 1
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: [worklog] Kreci Bizer

Post autor: FlameRunner »

Kopytko pisze:Kurcze , nie chce żeby ktoś myślał ,ze namówiłem do przeróbki, która nie działa. Dlatego pisałem ,ze ja to zrobiłem i u mnie działa. :(
No weź, modyfikacja jest dobra. U Ciebie działa z wierceniem, u mnie działa nawet bez wiercenia, u Marka tak samo. ;)
kretu
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 28
Posty: 570
Rejestracja: 18 kwie 2017, 20:56
Lokalizacja: Szczecin
Drukarka: Bizer
x 105

Re: [worklog] Kreci Bizer

Post autor: kretu »

Tu nie modyfikacja jest problemem bo identyczny problem miałem z oryginalną dyszą że od któregoś momentu pojawił się problem z częstymi retrakcjami. Od tego zaczęła się cała walka w szukanie lepszego hotendu. Ale mam jeszcze jednego podejrzanego rurka teflonowa bo jest to jedyny element który się zmienił i w podobnym okresie zaczęły się problemy. Muszę od FR zamówić trochę rurki może tu odnajdę problem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „CTC Bizer (klon Replicatora)”