Dron dla świeżaka

Quadcoptery i inne bajery
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 95
Posty: 3450
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 565

Re: Dron dla świeżaka

Post autor: Kopytko »

Ja dlatego chce oc zeby nic sie nie wydazylo podczas utraty kontroli ze strony szkod kogos. Chociaz latam przynajmniej kilometr od zabudowan no moze z 700 metrow. Co do latania to tez uwazam ze to bardzo niebezpieczne po tym co juz zdszylem polatac to zgadzam sie z wami ze powinny to robic osoby odpowiedzialne.
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 95
Posty: 3450
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 565

Re: Dron dla świeżaka

Post autor: Kopytko »

Hehe ja juz na koncie mam z 5 silnikow. Ale to jednak wina tych esc sa chyba uszkodzone bo mam nawet na dilmie od przemosa jak to sie pali bez zatrzymania smigla a po dodanii raptownie obrotow. Co do anten kupilem juz tez z 40 szt kilka transmiterow. Dokupilem silniki z grubym drutem i jest juz z 6 ram. Czekam na te okulary eachine ev200d jak nie beda ok chyba zainwestuje w fatsharki hdo. Wciagnelo mnie na maksa. Latac juz wychodzi coraz bardziej ok i cwicze rozne triczki powoli coraz odwazniejsze. Rama lx5 naprawde wiele wybacza i tyle twardych upadkow co juz zaliczyla i nic nie peklo oznacza za jest mega dobra. Ale niestety w uj ciezka.
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
Awatar użytkownika
marek91
Administrator
Postów w temacie: 55
Posty: 2563
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:22
Lokalizacja: Gostyń
x 1208
Kontakt:

Re: Dron dla świeżaka

Post autor: marek91 »

Ja utknąłem trochę na tym nowym transmiterze FPV, chińska instrukcja to jakaś masakra, w 3 miejscach inne opisy co do podłączenia i ustawienia kanałów... :)

ps. Tryb stabilizacji zaskoczył, acro nie dla mnie :)
Awatar użytkownika
S3b
Postów w temacie: 57
Posty: 360
Rejestracja: 22 kwie 2016, 11:44
Lokalizacja: Warszawa
Drukarka: P3Steel 2.01/UM2 AE
x 103

Re: Dron dla świeżaka

Post autor: S3b »

A ja dziś odebrałem swoje gogle od celników, więc majówka zapowiada się obiecująco :yahoo:
Ultimaker 2 Clone @1.75mm Bowden :: P3Steel @3mm direct :: Mostly Printed CNC ::
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 95
Posty: 3450
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 565

Re: Dron dla świeżaka

Post autor: Kopytko »

Zabieramy na czerwiec drony?
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
Awatar użytkownika
marek91
Administrator
Postów w temacie: 55
Posty: 2563
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:22
Lokalizacja: Gostyń
x 1208
Kontakt:

Re: Dron dla świeżaka

Post autor: marek91 »

To tak jakbyś zapytał "Idziemy na piwo?" :D

TAK :)

Choć znając życie rozwalę się w pierwszy dzień i tyle będzie z latania xD Jeszcze mi się nie udało bezawaryjnie wylatać wszystkich pakietów na raz :)
Awatar użytkownika
Artu
Drukarz
Postów w temacie: 21
Posty: 2421
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:37
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska
Drukarka: Anycubic Delta +
x 464
Kontakt:

Re: Dron dla świeżaka

Post autor: Artu »

Kopytko pisze:Zabieramy na czerwiec drony?
No jak nie, jak tak :yahoo:
Pozdrawiam, Artur

# Delta Anycubic - na sprzedaż...

# Bambu Lab A1 + AMS mini - drukuje jak szalona :mrgreen:

Moje wypociny na Thingiverse 8-)
Awatar użytkownika
morf
Drukarz
Postów w temacie: 69
Posty: 3203
Rejestracja: 17 sty 2017, 12:28
Drukarka: Reprapy, Prusa MK3S
x 1575

Re: Dron dla świeżaka

Post autor: morf »

Kopytko pisze:Hehe ja juz na koncie mam z 5 silnikow. Ale to jednak wina tych esc sa chyba uszkodzone bo mam nawet na dilmie od przemosa jak to sie pali bez zatrzymania smigla a po dodanii raptownie obrotow. Co do anten kupilem juz tez z 40 szt kilka transmiterow. Dokupilem silniki z grubym drutem i jest juz z 6 ram. Czekam na te okulary eachine ev200d jak nie beda ok chyba zainwestuje w fatsharki hdo. Wciagnelo mnie na maksa. Latac juz wychodzi coraz bardziej ok i cwicze rozne triczki powoli coraz odwazniejsze. Rama lx5 naprawde wiele wybacza i tyle twardych upadkow co juz zaliczyla i nic nie peklo oznacza za jest mega dobra. Ale niestety w uj ciezka.
Koptytko a patrzyles ile biora twoje motory a ile ESC? Ja zawsze biore z zapasem.
Tez chodza mi po glowie HDO ale 500$ bez modulu to jednak troche siana... chcialbym je zalozyc najpierw i sprawdzic czy spasuja a o to niestety ciezko.
Rozwaz jeszcze nowe aomway commandery v2, tez zapowiadaja sie ciekawie

@marek a jaki masz ten Vtx nowy? generalnie zadna filozofia lutujesz 3 kable Vcc GND i Signal, kwestia ustawienia tylko bandu,kanalu i mocy(jesli masz zmienna)
Done is better than perfect.
Awatar użytkownika
marek91
Administrator
Postów w temacie: 55
Posty: 2563
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:22
Lokalizacja: Gostyń
x 1208
Kontakt:

Re: Dron dla świeżaka

Post autor: marek91 »

Awatar użytkownika
morf
Drukarz
Postów w temacie: 69
Posty: 3203
Rejestracja: 17 sty 2017, 12:28
Drukarka: Reprapy, Prusa MK3S
x 1575

Re: Dron dla świeżaka

Post autor: morf »

Polecam daj mu radiatorek na pleckach bo one lubią się jarac :(
Ostatnio miałem to samo tylko 200mW wersja i szlag trafił pp podpięcie 4S a niby do 20V :)
Done is better than perfect.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Robotyka, modele RC, modelarstwo”