Dron dla świeżaka

Quadcoptery i inne bajery
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 1
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: Dron dla świeżaka

Post autor: FlameRunner »

Zdaje się, że jest automat od tego...
Swoją drogą gdzie podłapałeś ten utwór?
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 95
Posty: 3452
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 566

Re: Dron dla świeżaka

Post autor: Kopytko »

w podpowiedziach mi wskoczyło. Ostatnio jakieś własnie takie dziwne utwory słuchałem:P
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
Awatar użytkownika
marek91
Administrator
Postów w temacie: 55
Posty: 2563
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:22
Lokalizacja: Gostyń
x 1208
Kontakt:

Re: Dron dla świeżaka

Post autor: marek91 »

Kiedyś wrzuciłem na FB filmik z imprezy dla znajomych i przeskanowało z automatu bo w klubie leciał jakiś utwór Rihanny, wyskoczyło mi info że film narusza prawa autorskie i jeśli go nie usunę to ktośtam dostanie dostęp do niego.
Oczywiście nic się nie wydażyło dalej bo film był dla kilku osób udostępniony.
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 95
Posty: 3452
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 566

Re: Dron dla świeżaka

Post autor: Kopytko »

Mi zmienili status, ze wykonawca zgodził się na utrzymanie utworu, ale moga w filmie pojawić się reklamy z których to wydawca będzie trzepał hajs:P To się nie na trzepie:P
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
Awatar użytkownika
marek91
Administrator
Postów w temacie: 55
Posty: 2563
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:22
Lokalizacja: Gostyń
x 1208
Kontakt:

Re: Dron dla świeżaka

Post autor: marek91 »

Ale się obłowi z tych kilkudziesięciu wyświetleń :)

Kopytko a powiedz mi, masz dźwięk w FPV? Zastanawiam się czy montować mikrofon bo jakoś mi brakuje dźwięku silników jak dron jest gdzieś daleko. Może to głupie ale wolę słyszeć silniki... przy okazji słyszałbym też monitor napięcia...
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 95
Posty: 3452
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 566

Re: Dron dla świeżaka

Post autor: Kopytko »

Nie działa mi w tych eachinach ev 100 , które mam , ale mam mikrofon, jak latam to ten runcam split 2 nagrywa dzwięk i niby też przeyła ale w googlach coś to nie działa , już testowałem rożne nadajniki więc to coś nie tak z goglami.
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 95
Posty: 3452
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 566

Re: Dron dla świeżaka

Post autor: Kopytko »

Kolejna pszczółka zlozona:)
Załączniki
20180505_143212.jpg
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
Awatar użytkownika
morf
Drukarz
Postów w temacie: 69
Posty: 3218
Rejestracja: 17 sty 2017, 12:28
Drukarka: Reprapy, Prusa MK3S
x 1592

Re: Dron dla świeżaka

Post autor: morf »

Musisz jeszcze kolorowanke dokończyć :)
3S tylko?
Done is better than perfect.
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 95
Posty: 3452
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 566

Re: Dron dla świeżaka

Post autor: Kopytko »

4s mam tylko 2 pamiety3s z poczatku przygody teraz glownie na 4s ale mysle juz o 5.
Narazie zmieniam ciagle uatawienia rc rates dochodze na ta chwile na 1400 stopni. 900 bylo za wolno:)
I kamerke na 30 stopni. Ale slabo komfortowo sie czuje przy ladowaniu:( trzeba sie przyzwyczajac:)
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
Awatar użytkownika
S3b
Postów w temacie: 57
Posty: 360
Rejestracja: 22 kwie 2016, 11:44
Lokalizacja: Warszawa
Drukarka: P3Steel 2.01/UM2 AE
x 103

Re: Dron dla świeżaka

Post autor: S3b »

No i pierwsze koty za płoty.:) Majówka minęła pod znakiem oblatywania drona i muszę przyznać, że jestem mega zadowolony, choć pierwsze starty w goglach były ciężkie i miałem chwilę zwątpienia.
Problemem okazało się zbyt ambitne na początek podejście do konta pochylenia kamery FPV - ustawiłem na start 30st. Po zmniejszeniu konta już było ok i szybko się zacząłem oswajać z nową zabawką.
Udało mi się też przetestować wytrzymałość ramy Martian II - wystarczyło przekazać kontroler "bardziej doświadczonemu" koledze który lata na co dzień mavikiem pro. Niestety nawet w trybie stabilizacji nie dał rady z moim racerem. Tak przydzwonił o ziemię, że myślałem, że nie będzie co zbierać. Dron wbił się praktycznie cały w torfową łąkę. Z trudnością go wyciągnąłem z ziemi. Rama dzielnie zniosła upadek. Po przedmuchaniu silników oraz elektroniki kompresorem, wymianie śmigieł i popękanych trytytek przelatał do końca majówki.
Jak już pozgrywam materiały z kamerek to może zmontuje z tego jakieś wideo.
A tymczasem zamawiam części do kolejnego (zapasowego) drona :) Będzie drugi Martian II tylko na lepszych bebechach:)
Dodam jeszcze ze latanie na symulatorze naprawdę bardzo dużo daje na początku - po kilku godzinach na sim tryb acro na żywo nie stanowi problemu.
Ultimaker 2 Clone @1.75mm Bowden :: P3Steel @3mm direct :: Mostly Printed CNC ::
ODPOWIEDZ

Wróć do „Robotyka, modele RC, modelarstwo”