Pobór prądu na osd

Quadcoptery i inne bajery
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 2
Posty: 3450
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 565

Pobór prądu na osd

Post autor: Kopytko »

Tak wiem ze są inne fora typowe ale wole tu a jak nie znajdzie sie odp to nie będzie działać:P

Mam zagwozdkę . ustawiając w beta flight wyświetlanie poboru prądu przez ESC nic się nie wyświetla. jedynie jak ustawie virtualne , to coś jest ale pewnie bez porządnej kalibracji pokazuje głupoty, tak jak zużycie mah:P
Podobno mając bl_heli32 miało działać wybranie opcji z ESC , ale nie działa. Nie działa też poprzez telemetrie jak mam podłączona pod osobny kanał:/
Płytka to DYS pro v2 i esc dys aria 35A bl_heli32 i nie działa też na racestar 45A też z bl_heli32 i nawet osobną telemetrią.
Czy to się i tak osobno programuje? Czy na 32 powinno działac po wybraniu opcji ESC Sensor w menu power&battery. Czy moje informacje są złe?
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
Awatar użytkownika
morf
Drukarz
Postów w temacie: 1
Posty: 3203
Rejestracja: 17 sty 2017, 12:28
Drukarka: Reprapy, Prusa MK3S
x 1575

Re: Pobór prądu na osd

Post autor: morf »

Zupełnie nie mam doświadczenia z telemetria z esc z blheli 32.
A to podpinasz pod uart normalnie?
Chyba musisz zapytać np na rc-fpv.pl bo nasza reprapowa brać modelarska jest zbyt mała a zresztą i tak większość tam się produkuje :)

Ogólnie to chyba najlepiej osobny czujnik prądu (czasami są już na FC)
Done is better than perfect.
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 2
Posty: 3450
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 565

Re: Pobór prądu na osd

Post autor: Kopytko »

Niby z bheli32 mialo dzialac bez kabla uart. Ale tez podpinalem po uart ale nic. Ok chyba nie pozostanie jednak mozliwosci zalozyc konta na fpv. Ale to moze oznaczac wowczas rozstanie:p jak zalozylem konto na mojreprap to vwgolf poszedl w odstawke a tez konkretnie sie tam udzielalem:p
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Robotyka, modele RC, modelarstwo”