TATARA A6 Steel Frame... ktoś, coś?

czarownik3
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 3
Posty: 3
Rejestracja: 27 lut 2018, 10:13
Lokalizacja: Polska , Legnica
Drukarka: Anet A6

Re: TATARA A6 Steel Frame... ktoś, coś?

Post autor: czarownik3 »

Może łatwiejszym wyjściem/ciekawszym jest wzięcie na raty mk3 i zabawa z MMU ;)
Pajacyk0v

Re: TATARA A6 Steel Frame... ktoś, coś?

Post autor: Pajacyk0v »

Wracając do enderowego stołu. Na szybko zrobiłem taki adapter z ABS. Tylko czy to wytrzymie kontakt z ~100C??? :unknown:
6j653t34tghrjkt7u.JPG
Pajacyk0v

Re: TATARA A6 Steel Frame... ktoś, coś?

Post autor: Pajacyk0v »

Kurde nie piszcie wszyscy na raz! :]
Awatar użytkownika
dragonn
Zasłużony
Postów w temacie: 28
Posty: 6383
Rejestracja: 12 gru 2016, 21:50
Lokalizacja: Opole
Drukarka: LUME
x 1455

Re: TATARA A6 Steel Frame... ktoś, coś?

Post autor: dragonn »

ABS ma "glass transition temperature" (temperatura zeszklenia?) na poziomie 105C https://en.wikipedia.org/wiki/Acrylonit ... ne_styrene
A z tego co znam definicję tego to przy tej temperaturze materiał zaczyna mięknąc. Do zastosowania w tego typu temperaturach to moim zdaniem bardziej potrzebujesz np. PC
Pajacyk0v

Re: TATARA A6 Steel Frame... ktoś, coś?

Post autor: Pajacyk0v »

dragonn pisze:ABS ma "glass transition temperature" (temperatura zeszklenia?) na poziomie 105C https://en.wikipedia.org/wiki/Acrylonit ... ne_styrene
A z tego co znam definicję tego to przy tej temperaturze materiał zaczyna mięknąc. Do zastosowania w tego typu temperaturach to moim zdaniem bardziej potrzebujesz np. PC
No to muszę wrzucić zlecenie do działu, może ktoś mi ulepi. :good:
Pajacyk0v

Re: TATARA A6 Steel Frame... ktoś, coś?

Post autor: Pajacyk0v »

Może to wóda, a może dbałość o szczegóły pcb staepa Makersbase LV... v1.0 sprawiły że mam w oczach łzy szczęścia...

Obrazek
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 9
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: TATARA A6 Steel Frame... ktoś, coś?

Post autor: FlameRunner »

Pajacyk0v pisze:Wracając do enderowego stołu. Na szybko zrobiłem taki adapter z ABS. Tylko czy to wytrzymie kontakt z ~100C??? :unknown:
A nie możesz dać przekładki-izolatora ze sklejki? Albo przenieść adapter na dół?
Pajacyk0v

Re: TATARA A6 Steel Frame... ktoś, coś?

Post autor: Pajacyk0v »

FlameRunner pisze:
Pajacyk0v pisze:Wracając do enderowego stołu. Na szybko zrobiłem taki adapter z ABS. Tylko czy to wytrzymie kontakt z ~100C??? :unknown:
A nie możesz dać przekładki-izolatora ze sklejki? Albo przenieść adapter na dół?
Myślałem o kawałku maty z włókna szklanego. Jak przeniosę na dół to stracę możliwość regulacji. Podnosić stołu nie chcę bo zależy mi na max polu roboczym.

Jedyna opcja to albo takie narożniki albo zamocować górną ramę ale wtedy +140g i konieczność zakładania krótkich sprężyn 8-10mm.
Pajacyk0v

Re: TATARA A6 Steel Frame... ktoś, coś?

Post autor: Pajacyk0v »

Próbował z was ktoś połączyć LCD taśmą AWM taką ze 2 metry???

Zastanawiam się czy to zadziała jak go dobrze zaekranuje.
Awatar użytkownika
adziaki
Postów w temacie: 1
Posty: 132
Rejestracja: 17 wrz 2016, 13:26
Lokalizacja: Koszalin
x 38

Re: TATARA A6 Steel Frame... ktoś, coś?

Post autor: adziaki »

Kiedyś próbowałem z taką tasiemką o długości około 1 metra (nie ekranowałem przewodów) i pamiętam, że były jakieś "cyrki" z odczytem karty SD, tzn. zawieszały się wydruki.
W celu weryfikacji próbowałem na tej samej drukarce, z tą samą elektroniką, ale z klasyczną długością jakie są powszechnie sprzedawane (15-20 cm) problem zniknął...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Anet”