Kapryśna A8

LrPrl
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 6
Rejestracja: 17 mar 2018, 10:37

Re: Kapryśna A8

Post autor: LrPrl »

Myślałem, że coś wyciągnę z tematu, ale jedyne co wywnioskowałem, to żeby nie zmieniać u siebie dyszy na 0,2 :P

Ja tylko dodam, dla autora tematu, że cure można ustawić w języku polskim, wtedy każda opcja jest podpisana i wytłumaczona po polsku, w 80-90% przypadków jest to wytłumaczone bardzo zrozumiale, nie ma co prawda gotowych ustawień, mogę Ci podesłać moje pod dyszę 0,4 które u mnie się sprawdziły a zarazem ja je podpatrzyłem u kogoś innego. Ale chyba nie ma tak, że są to pewne ustawienia, u każdego będzie wychodzić to inaczej, zbyt dużo zmiennych, jakieś korekty są potrzebne.

Naprawdę, nie jest to trudne, sam się obawiałem tego na początku, zwłaszcza, jak się dowiedziałem, że opcje które mi się wyświetlają to takie podstawowo-podstawowe i trzeba sobie wyciągnąć ich znacznie więcej :P

A poszło Ci tak dużo filamentu tylko i wyłącznie dlatego, że zaczynasz od dużych elementów, zacznij najpierw od małych, szybkich wydruków, od kostek kalibracyjnych etc. To dużo lepsze rozwiązanie niż od razu ustawianie wydruków na kilka godzin.
Awatar użytkownika
dziobu
Zasłużony
Postów w temacie: 4
Posty: 8908
Rejestracja: 28 gru 2016, 16:38
Drukarka: ZMorph 2.0(S)
x 5842
Kontakt:

Re: Kapryśna A8

Post autor: dziobu »

LrPrl pisze:Myślałem, że coś wyciągnę z tematu, ale jedyne co wywnioskowałem, to żeby nie zmieniać u siebie dyszy na 0,2 :P
Bo ta dysza to jest główny problem.
Założe się że jego składak drukuje poprawnie; skoro dyszą 0.2 jest w stanie wypluć cokolwiek kształtnego to znaczy że wszystko jest OK z drukarką.

Tylko gość musi zrozumieć że MA DUPNĄ DYSZĘ I G* Z NIEJ WYDRUKUJE ile by plastiku nie przelał. 0.2 to na prawdę nie jest łatwa sprawa.
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 1
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: Kapryśna A8

Post autor: FlameRunner »

Temat zamykam.

@margas: ochłoń trochę, wkręć dyszę 0,4 mm, przejrzyj wszystko jeszcze raz i popróbuj porobić jakiejś proste wydruki. Jeśli nadal będziesz miał problemy, śmiało załóż nowy temat, starając się klarownie opisać, w czym rzecz.
Zablokowany

Wróć do „Anet”