Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Miejsce na rozmowy o drukarkach typu delta
Awatar użytkownika
McKee
Zasłużony
Postów w temacie: 12
Posty: 2630
Rejestracja: 20 kwie 2016, 23:00
x 717

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: McKee »

Właśnie: Kilka osób już chyba złożyło drukarkę. Wydruki! Pochwalcie się wydrukami, bo to złowrogie (?) milczenie sugeruje, że może jakość nie jest tak świetna jak była przewidywana. Wstydzicie się czy co? Jedynie @balgator coś wrzucił, ale zdjęcia są tak nieostre, że nie da się ocenić wydruków.
Komuś innemu udało się coś wydrukować?
... czy może wszyscy boją się narzekać?
Tuchajbej, WillingMagic
Motto na dziś: "How may I abuse you?"
tig33r
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 8
Posty: 629
Rejestracja: 15 lip 2017, 16:07
Drukarka: Hypercube Evolution
x 100

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: tig33r »

Jakość nie jest najważniejsza. Taka delta pięknie wygląda podczas pracy i choćby dlatego warto ją mieć na biurku. :DD
samezrp, Berg
Awatar użytkownika
Marvin27
Postów w temacie: 32
Posty: 709
Rejestracja: 26 paź 2017, 19:00
Lokalizacja: Wielka Wieś k./Wojnicza
Drukarka: Prusa MINI
x 170

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: Marvin27 »

No ja utknąłem na razie na profilach liniowych, wózki znajomy już dostał i może dziś wieczorem lub jutro będę miał wyczyszczone :).
Pytanie do tych co się znają - ile przypada tych kulek na 1 wózek ?
Inna sprawa - czy ktoś zwraca uwagę żeby te profile liniowe były idealnie równolegle przykręcone do tych profili aluminiowych 20x20 ?
Awatar użytkownika
samezrp
Postów w temacie: 15
Posty: 1023
Rejestracja: 29 paź 2016, 15:57
x 66

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: samezrp »

Ja złożyłem mechanikę, ale czekam na folie ferrytową, poprzednio nie doczytałem, że ferrytowa jest potrzebna i kupiłem magnetyczną, a ona ze sobą słabo się łączy.
Jak zacząłem czytać o wózkach, to wolę na tym etapie rozłożyć i wyczyścić. Wanna ultradźwiękowa już wyciągnięta z czeluści.

A'propos profili. Przykręcać jak w instrukcji podwójnie w 3 miejscach czy może rozłożyć te 6 (7, bo zapasowe miałem) na całej długości?
Gościu mówi na filmie ile jest tych kulek, 4:37, 33 sztuki. Ja dostałem po dwie zapasowe na profil, pisałem wyżej.
Garreth
Postów w temacie: 3
Posty: 181
Rejestracja: 20 kwie 2016, 14:49
x 34

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: Garreth »

Marvin27 pisze:Jak co nie takie drogie:
https://allegro.pl/kulki-lozyskowe-3-17 ... 77267.html
2 sztuki za 1zł + wysyłka to jednak jest dość drogo moim zdaniem... Lepiej chyba kupić sam wózek albo dwa z Alie tego samego typu (widzę jakieś za okolice $7 ale pewnie są i tańsze jak się lepiej poszuka). Wtedy wszystkie części będzie się mieć jako zamienne:)
Awatar użytkownika
dragonn
Zasłużony
Postów w temacie: 10
Posty: 6384
Rejestracja: 12 gru 2016, 21:50
Lokalizacja: Opole
Drukarka: LUME
x 1455

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: dragonn »

Bo bez sensu kupować dwie sztuki. Takie coś to chyba warto kupić z zapasem?
Z ali będziesz czekał długo ;p, a tu masz od razu.
Awatar użytkownika
Tuchajbej
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 9
Posty: 661
Rejestracja: 03 wrz 2017, 23:50
Lokalizacja: Prawie W-wa
Drukarka: Voron/MK3S
x 186

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: Tuchajbej »

Na necie ogólnie są podzielone opinie odnośnie tych prowadnic. Większość osób uważa że nie warto. Że nie widać różnicy na plus ani w jakości ani wytrzymałości względem wózków z kółkami jeżdżącymi po profilach. Jednocześnie wózki są bardziej ciche.

Jakie jest wasze zdanie?

Tapatalkniete z SGS7E więc nie czepiać się błędów.[emoji16]
Voron V2.471 i MK3S :cool2:
Moje wydruki ;)
pacy
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 4
Posty: 91
Rejestracja: 03 sie 2017, 21:47
x 7

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: pacy »

Moja została złożona, odpaliłem wydruk testowy i tyle. :) Muszę położyć płytki na balkonie, jak skończę wezmę się za deltę.
Tak na szybko to w mojej prowadnice liniowe są ok chodzą płynie, ale jako że już zapomniałem jak potrafi hałasować drukarka na 4988 :(.
Dobrze że dali po jednej śrubce więcej bo udało mi się jedną zgubić a jedna nakrętka młoteczkowa miała krzywy gwint.

Na tą chwilę zamierzam zostawić pełny stock i zobacze co się da z tego wyciągnąć :D
Awatar użytkownika
zen
Postów w temacie: 35
Posty: 295
Rejestracja: 26 lut 2017, 20:53
Lokalizacja: Poznań miasto doznań
Drukarka: Too many
x 34
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: zen »

Marvin27 pisze:
zen pisze:Dodałem stół magnetyczny, pociąłem Cura (pierwszy raz w życiu) i puściłem. Muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem.
Ten stół magnetyczny to gdzie konkretnie zamówiłeś ?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
U siebie ;)
Mendel / i3 / i3 Alu / P3Steel / HEVO^300 / Delta Kossel Linear Plus / Prusa MK3S + MMU / Voron / Bambu X1C + AMS
Awatar użytkownika
zen
Postów w temacie: 35
Posty: 295
Rejestracja: 26 lut 2017, 20:53
Lokalizacja: Poznań miasto doznań
Drukarka: Too many
x 34
Kontakt:

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: zen »

Dzisiaj wrzucę zdjęcia, się to chińskie PLA to błyszczy, że ciężko cokolwiek złapać.
Mendel / i3 / i3 Alu / P3Steel / HEVO^300 / Delta Kossel Linear Plus / Prusa MK3S + MMU / Voron / Bambu X1C + AMS
Zablokowany

Wróć do „Delta”