Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Miejsce na rozmowy o drukarkach typu delta
grzecho
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 9
Rejestracja: 22 wrz 2018, 07:22

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: grzecho »

Chce zamówić drukarkę z Ali z dostawą z Niemiec (nie koniecznie tą), przynajmniej jest taka opcja, ale zauważyłem na różnych aukcjach pewną różnice. np na jednej jest
"Poland przez Seller's Shipping Method - DE" czyli co wyślą ją dopiero do Niemiec i stamtąd do mnie?
Na innej jak np ta Delta jest opis "Darmowa dostawa do Poland przez DHL_DE"
Jest tu jakaś różnica i związane z tym ryzyko dodatkowej opłaty?

Sorry za banał, ale pierwszy raz będę kupował...
Awatar użytkownika
Berg
Zasłużony
Postów w temacie: 47
Posty: 7563
Rejestracja: 05 lis 2016, 11:57
Lokalizacja: Kraków
Drukarka: Lume, K8400, HC Evo
x 2661

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: Berg »

Jakbyś zamawiał tę to zamów z Czech :D . czas był od 4-7 dni więc raczej fizycznie jest w Czechach.
Awatar użytkownika
Kamino
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 6
Posty: 135
Rejestracja: 18 kwie 2018, 10:50
Lokalizacja: Cieszyn
x 22

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: Kamino »

Może być też tak, że magazyn jest w Czechach, a tak naprawdę wysyłają z Niemiec.
Awatar użytkownika
SQ9KRD
Postów w temacie: 9
Posty: 636
Rejestracja: 29 sty 2017, 10:00
Lokalizacja: Godów
Drukarka: XYZ PRO 1.0 3in1
x 107

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: SQ9KRD »

Poprzedni Anycubiq i3 Mega ( 9 miesięcy temu ) szedł właśnie z Niemiec. Choć wtedy o magazynie z Czech nie było mowy.
Drukarki:
Da Vinci 1.0 Pro 3in1 - dla ABS`u , AnyCubic I3 Mega x 2 - dla PLA ,Anycubiq Delta Kossel - Linear - dla zabawy, AnyCubic Photon - dla detali, AnyCubic X - pole 300x300x305 + TPU
Ultimaker 2 ext - progress 65%
Awatar użytkownika
morf
Drukarz
Postów w temacie: 24
Posty: 3203
Rejestracja: 17 sty 2017, 12:28
Drukarka: Reprapy, Prusa MK3S
x 1575

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: morf »

Nie lubie Was :devil: . Kupilem.
dziobu, Berg, olo2000pm, jarn
Done is better than perfect.
Awatar użytkownika
zen
Postów w temacie: 35
Posty: 295
Rejestracja: 26 lut 2017, 20:53
Lokalizacja: Poznań miasto doznań
Drukarka: Too many
x 34
Kontakt:

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: zen »

Ja też. Jak to ukryć przed żoną :(
morf, Berg, olo2000pm, jarn, Kamino
Mendel / i3 / i3 Alu / P3Steel / HEVO^300 / Delta Kossel Linear Plus / Prusa MK3S + MMU / Voron / Bambu X1C + AMS
Awatar użytkownika
dziobu
Zasłużony
Postów w temacie: 25
Posty: 8908
Rejestracja: 28 gru 2016, 16:38
Drukarka: ZMorph 2.0(S)
x 5842
Kontakt:

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: dziobu »

Powiedz wprost pewnym głosem że masz to gdzieś, jesteś duży i sobie kupiłeś n-tą drukarkę. Tylko upewnij się wcześniej czy masz wygodny tapczan :p
McKee
mcxmcx
Drukarz
Postów w temacie: 1
Posty: 2455
Rejestracja: 09 kwie 2017, 21:32
x 306

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: mcxmcx »

Moja proponuje wyrzucenie czegoś albo budowę garażu, jak jest pomysł na nową rzecz.

Tapczan jako kara to całkiem spoko ;)

Sent from my ZTE BLADE V7 LITE using Tapatalk
Jeżeli przypadkiem podam ceny w GBP to sobie kolego, koleżanko, pomnóż razy pięć.
Awatar użytkownika
Berg
Zasłużony
Postów w temacie: 47
Posty: 7563
Rejestracja: 05 lis 2016, 11:57
Lokalizacja: Kraków
Drukarka: Lume, K8400, HC Evo
x 2661

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: Berg »

Jest już kilka osób. można by się złożyć i coś wynająć :D
Awatar użytkownika
aaannnd
Drukarz
Postów w temacie: 3
Posty: 453
Rejestracja: 29 sie 2018, 14:00
Lokalizacja: KRK-PD
Drukarka: Ender 3
x 234

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: aaannnd »

Wczoraj tez się zastanawiałem czy jej nie kupić bo pewnie dojdzie szybciej niż ender z GB, ale po powrocie do domu się okazało że paczka z E3 na która już straciłem nadzieje czeka na mnie na ganku :D:D
Obecnie buduje mały garaż 3,75x6,25, wprawdzie nie przewidywałem ogrzewania, ale pare drukarek i jakies łóżka piętrowe wlezą :D gdyby ktoś chciał się załapać to zapraszam do pomocy przy budowie :D
Zablokowany

Wróć do „Delta”