Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Miejsce na rozmowy o drukarkach typu delta
tig33r
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 8
Posty: 629
Rejestracja: 15 lip 2017, 16:07
Drukarka: Hypercube Evolution
x 100

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: tig33r »

Klipper chyba wyrabia na 8 bitach.
Awatar użytkownika
samezrp
Postów w temacie: 15
Posty: 1022
Rejestracja: 29 paź 2016, 15:57
x 66

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: samezrp »

spec pisze:Życie. Wgrałem dziś nową wersję Marilna i zauważyłem, że miałem zły rozmiar ramion wpisany. Domyślnie jest 271,5 mm a moje mają 266,5 mm. tak samo pole robocze ograniczone jest do 210 mm średnicy. Moja drukarka bez problemów dostaje do końca stołu czyli 240 mm.
Aż sprawdziłem, moje mają... 270. Od centrum śrubki do centrum śrubki... Ma to znaczenie?
Awatar użytkownika
Gmeracz
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 12
Posty: 266
Rejestracja: 03 lut 2017, 09:56
Lokalizacja: UK
Drukarka: ANYCUBIC Kossel Plus
x 61
Kontakt:

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: Gmeracz »

olo2000pm pisze:Spec, można tylko, że to mi się bardzo podoba i chce zaadoptować ten czujnik w Giants.
Dzięki za link :piwo:
Olo prosze cie... W srodku jest zwykly pstryczek za 5 zl a placisz jak za tusz do HP
// użytkownik zbanowany permanentnie
Awatar użytkownika
dziobu
Zasłużony
Postów w temacie: 25
Posty: 8908
Rejestracja: 28 gru 2016, 16:38
Drukarka: ZMorph 2.0(S)
x 5842
Kontakt:

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: dziobu »

olo2000pm pisze:Ja tą wtyczkę przerobie na magnetyczną.
McKee, dzięki za kink :piwo:
Rozważ jeszcze takie coś jak Omron D2MQ-1 czy D2MQ-1-105.
https://www.tme.eu/pl/details/d2mq-1/mi ... ion/omron/
Przyzwoite, dokładne, tanie, dostępne. Imho warto rozważyć.
Awatar użytkownika
morf
Drukarz
Postów w temacie: 24
Posty: 3203
Rejestracja: 17 sty 2017, 12:28
Drukarka: Reprapy, Prusa MK3S
x 1575

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: morf »

Ew bltouch na thingi są mocowania do głowicy tak że po schowaniu pinu nie przeszkadza
Done is better than perfect.
Awatar użytkownika
Gmeracz
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 12
Posty: 266
Rejestracja: 03 lut 2017, 09:56
Lokalizacja: UK
Drukarka: ANYCUBIC Kossel Plus
x 61
Kontakt:

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: Gmeracz »

Ja zrobilem to cudo
https://www.thingiverse.com/thing:1976680

Pstryczek z rolką na ramieniu. Do tego leveling ubl I dokladnosc ok 0.03.

Mocowane śrubką między ramionami. Jest dokładnie pod głowicą więc wystarczy tylko zmierzyć Z do configuration. h
Po paru testach leży i się kurzy. To lubię w delcie. Nic nie trzeba poprawiać.
// użytkownik zbanowany permanentnie
Awatar użytkownika
morf
Drukarz
Postów w temacie: 24
Posty: 3203
Rejestracja: 17 sty 2017, 12:28
Drukarka: Reprapy, Prusa MK3S
x 1575

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: morf »

A propos mam pytanie jak mocujecie stół?
U mnie mam wrażenie stol się bardzo rozpręża po nagrzaniu do 60.
Po dokręceniu na zimno po nagrzaniu środek miałem wypukły lub wklęsły. Wydrukowałem https://www.thingiverse.com/thing:3008142 I dokrecilem na ciepło to znowuż po ostygnieciu łata i każde zdejmowanie wydruków powoduje ruchy stołem a więc całe dokładne poziomowanie szlag trafia:)
Jakieś pomysły?
Done is better than perfect.
Awatar użytkownika
dziobu
Zasłużony
Postów w temacie: 25
Posty: 8908
Rejestracja: 28 gru 2016, 16:38
Drukarka: ZMorph 2.0(S)
x 5842
Kontakt:

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: dziobu »

Ja mam przygotowane mocowanie od góry. Uchwyty podobne do tego z thing co podałeś ale jest też rancik od góry. Dzięki temu stół jest dociskany w dół a na boki ma pewien zakres ruchu.

Jak to pospinam do kupy ze szkłem (poniedziałek/wtorek) to wrzucę zdjęcia.
Awatar użytkownika
Marvin27
Postów w temacie: 32
Posty: 709
Rejestracja: 26 paź 2017, 19:00
Lokalizacja: Wielka Wieś k./Wojnicza
Drukarka: Prusa MINI
x 170

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: Marvin27 »

Ktoś może drukował ten element https://www.thingiverse.com/thing:2888692 ?
Awatar użytkownika
Gmeracz
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 12
Posty: 266
Rejestracja: 03 lut 2017, 09:56
Lokalizacja: UK
Drukarka: ANYCUBIC Kossel Plus
x 61
Kontakt:

Re: Delta Anycubic z magazynu z Niemiec na prowadnicach liniowych z darmową dostawą do PL za 883zł

Post autor: Gmeracz »

Też używam szkło. To co pisał Dziobuś, nie warto go spinać po rancie. Lepiej od spodu/góry. Ale za to jakość powierzchni po zdjęciu pudełka/obudowy/innego tałatajstwa... Bezcenna :) :) :)

BTW. na szkło kładę spraja 3DLAC z Amazona. Gościu rządzi. Butla na pół roku i nie ma, że to czy tamto. Psiknięte i leży. Czy PLA czy ABS.
Mogiem polecić na spoko. Ale w UK, bo nie znam cen w PL. Zmywa się czymś typu aceton, albo rozpuszczalnik. Albo zdrapuję.

A tak przy okazji, czyli BTW2...
Ktoś pisał o wózkach z alu - no OK, ale czy one nie są czasem zrobione na stary wymiar? Tzn. bez tych mosiężnych dystansów z upgradu?
Osobiście kląłem przez tydzień na zbyt szybkich żółtków, co to spieprzyli wymiary delty plus dając za wąskie wózki i tą całą płytę dla hotenda. Jak to się zwie... Nie ważne. Zapominam niektórych słów. To dało mi połamane ramiona przy próbach kalibracji szyby 250mm na 240mm obszaru druku.
Teraz to się daje. Chociaż trzeba pokombinować trochę z wysokością prowadnic wózków, bo dobijały. No ale Trigorilla ciągle wyrabia na takie wymiary.

Sprawdzałem wszystkie patenty z Tinga z drukniętymi dystansami... Panie... Niektóre łamały mi końcówki ramion. Dlatego warto patrzeć na te pomysły z rozwagą. Tera mam wózki druknięte poszerzone i chodzą miodzio. Żadnego alu. Jak dla mnie to chiński wymysł aby wydoić kasiorkę.

Obrazek
https://www.thingiverse.com/thing:2281894

No i czy to nie prawda, że delta to newer ending story??? Heh

BTW3. Mam drukarkę z pierwszego wypustu. Bez upgradów i zasilaczy, nie mówiąc już o czujniku levelu. Było ciężko, ale wy to macie teraz przesrane. Za dużo "ułatwień". Samo levelowanie, to jakaś porażka. Ja puszczam 4 komendy na pół roku i spokój.
Berg
// użytkownik zbanowany permanentnie
Zablokowany

Wróć do „Delta”