Delta Jakuba

Miejsce na rozmowy o drukarkach typu delta
Awatar użytkownika
Jakub
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 14
Posty: 284
Rejestracja: 06 sty 2019, 18:07
x 27

Re: Delta Jakuba

Post autor: Jakub »

Przekonaliście mnie, zmienię na sunona.
Awatar użytkownika
Jakub
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 14
Posty: 284
Rejestracja: 06 sty 2019, 18:07
x 27

Re: Delta Jakuba

Post autor: Jakub »

Temat nie umarł, drukarka nie jest jeszcze dokończona bo Hiwiny trochę kosztują a ostatnio całą kasę pochłaniały drony, do tego następuję zmiana koncepcji bo źle dociąłem profile a i tak chciałem od jakiegoś czasu przerobić to co teraz mam na coreXY (nie chce mi się tej delty kalibrować jak źle policzyłem długości tych profili bocznych bo będzie ciężko :DD :crazy: ) no i coreXY będzie małe i łatwo będzie postawić je wszędzie.

Od teraz akcja ma kryptonim HEVO - edycja specjalna, czyli jak z delty zbudować coreXY

Z tego co liczyłem to Hiwiny wyjdą sporo taniej, delta miała mieć 1 metr wysokości, moje hevo będzie mieć pole robocze ok. 300mm szerokości na 300mm głębokości i ok. 300mm wysokości. Stół na 230V ze szkłem, śrubę nie wiem jaką brać (tr8x2 czy tr8x8?) Wszystko będzie na standardowych profilach alu 3030 tak jak u rafaljota ale nie wiem jak je podkręcać, pomysł rafaljota jest fajny ale dla mnie za dużo przy tym roboty. Myślę, że wewnątrz dam kątowniki i tyle, ewentualnie na zewnątrz drukarki coś dodrukuję. Muszę trochę pozmieniać oryginalne części pod Hiwiny hgh i volcano hotend od tl.

Póki co to byłoby na tyle, do świąt chciałbym aby drukarka drukowała. Wiem trochę wszystko skomplikowałem, ale myślę, że ostatecznie będę miał fajnie drukującą kostkę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Delta”