Creality Ender problemy z drukowaniem/odklejanie i inne

Awatar użytkownika
RaveOn
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 9
Posty: 129
Rejestracja: 23 lis 2018, 13:30
Lokalizacja: Szczecin / Oslo
Drukarka: Prusa MK3S
x 39

Re: Creality Ender problemy z drukowaniem/odklejanie i inne

Post autor: RaveOn »

Rurkę owinąłem wzdłuż (dopiero teraz odczytałem Twój post), więc o tyle dobrze :D
Także runda druga. Album poniżej. Łódka z lewej strony jest po owinięciu bowdena. Dodatkowo wyczyściłem głowicę i poprawiłem rurkę w niej bo nie dolegała do dyszy. Moooże jest minimalnie lepiej. Ustawienia wydruku takie same w obu przypadkach.

https://imgur.com/a/QYK65gf

Dalej są dziwne linie w warstwach (na boku kadłuba to widać dobrze) choć jakby mniej niż przedtem. Sama "budka" jest dalej dziwnie zniekształcona mniej więcej w środku. No i chyba muszę podnieść temperaturę wydruku, bo raczej taki matowy nie powinien być albo się mylę.
Ender 3 - SPRZEDANY
Prusa MK3S - Uruchomiona :D
Hevo - W fazie rozważań ;)
Awatar użytkownika
poharatek
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 7
Posty: 147
Rejestracja: 20 paź 2018, 21:28
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Drukarka: Creality Ender 3
x 93

Re: Creality Ender problemy z drukowaniem/odklejanie i inne

Post autor: poharatek »

Masz dobrze naciągnięte paski?
Wydrukuj sobie i zamontuj jakieś lepsze chłodzenie (Bullseye np.:https://www.thingiverse.com/thing:2759439), mosty i przewieszki będą lepiej wychodzić.
Awatar użytkownika
RaveOn
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 9
Posty: 129
Rejestracja: 23 lis 2018, 13:30
Lokalizacja: Szczecin / Oslo
Drukarka: Prusa MK3S
x 39

Re: Creality Ender problemy z drukowaniem/odklejanie i inne

Post autor: RaveOn »

Ciężko mi powiedzieć czy są dobrze naciągnięte czy nie. Moim zdaniem są, ale może mam zły punkt odniesienia i wcale nie są.
Chłodzenie mam wydrukowane jakieś inne z Thingiverse i na razie nic innego wrzucał nie będę, bo wiązać będzie się to np. z wymianą wentylatora. Póki co, chcę usunąć te problemy które się da i dopiero wezmę się za tego typu modyfikacje.
Ender 3 - SPRZEDANY
Prusa MK3S - Uruchomiona :D
Hevo - W fazie rozważań ;)
Awatar użytkownika
kamilxxg
Postów w temacie: 1
Posty: 257
Rejestracja: 25 lis 2018, 19:18
Drukarka: Ender-3 Bear Upgrade
x 71

Re: Creality Ender problemy z drukowaniem/odklejanie i inne

Post autor: kamilxxg »

Bullseye nie wymaga zmiany wentylatora, tylko do Petsfang trzeba dołożyć 5010. Ja zmieniłem na Bullseye i generalnie dużej różnicy nie widzę, najbardziej z łukami, mostami, przewieszkami pomogła mi zmiana filamentu z colorfill na 3dactive.
Ender-3 "Bear Upgrade" SKR V1.4, TMC2209, Dragon, BMG | Wyeliminowałem szparkę zanim to było modne!
Mingda MD-16 Fabryczna wersja... na razie
Zablokowany

Wróć do „Ender”