Micro Swiss Direct Drive Extruder Ender5

Awatar użytkownika
szot
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 7
Posty: 74
Rejestracja: 07 sty 2020, 15:03
Lokalizacja: Łódź
Drukarka: Ender 5
x 13

Re: Micro Swiss Direct Drive Extruder Ender5

Post autor: szot »

Julian pisze:Jak coś, to w 5 dni mogę coś takiego mieć.
Dzięki :). Jak coś to odezwę się do Ciebie :). Na razie robię tylko mały wywiad :). Decyzje jeszcze nie zapadły :).
Pozdrawiam
Grzesiek
Awatar użytkownika
Silvered87
Postów w temacie: 2
Posty: 248
Rejestracja: 19 kwie 2019, 22:40
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Drukarka: Ender 5, Photon mono
x 53

Re: Micro Swiss Direct Drive Extruder Ender5

Post autor: Silvered87 »

https://www.thingiverse.com/thing:3589452
Coś takiego sobie wydrukuj. Do tego przykręcasz ekstruder i masz gotowy direct drive. U mnie się sprawdza w enderze 5. Bez sensu kupować ulepszenie drukarki, które kosztuje niewiele mniej niż sama drukarka. A to jest praktycznie za darmo. Koszt to chyba tylko plastik i prąd. Tylko nie drukuj tego z PLA. PLA mi miękło od silnika. PET-G bez problemu. Teraz mam wersję zmodyfikowaną pod BMG. I też działa.
HC EVO stan konstrukcji: rama - ok, części drukowane - ok, MB - ok, mgn12h - ok, mgn15h - ok, prowadnice 12mm - ok, Zasilacz Mean Well LRS-350 24v - ok, grzałka silikonowa Keenovo310x310 220v 750W - ok, małe części - ok, Jeszcze tylko kable, konektory, projekt mocowania HERMESA i złączki HDMI
Awatar użytkownika
Silvered87
Postów w temacie: 2
Posty: 248
Rejestracja: 19 kwie 2019, 22:40
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Drukarka: Ender 5, Photon mono
x 53

Re: Micro Swiss Direct Drive Extruder Ender5

Post autor: Silvered87 »

Jeszcze jedno dodam. W sklepie oficjalnym jest to za $100 co daje jakieś 368zł.
Dodajmy nawet jakiś vat. przykładowo chore polskie 23% to $123 czyli jakieś 450zł. Dalej jakieś 115zł taniej niż na alledrogo.
Niech nawet wysyłka będzie za $20 czyli razem $143 na naszą walutę jest to... 527zł. Dalej taniej a do tego nie ma ryzyka, że dostaniesz podróbkę. Więc zdecydowanie odradzam zakup na allegro.

Jak koniecznie chcesz taką kasę pakować w endera to polecałbym raczej e3d hemera. W czarnej żabie jest po 585zł. tylkoi trzeba poczekać na dostępność
HC EVO stan konstrukcji: rama - ok, części drukowane - ok, MB - ok, mgn12h - ok, mgn15h - ok, prowadnice 12mm - ok, Zasilacz Mean Well LRS-350 24v - ok, grzałka silikonowa Keenovo310x310 220v 750W - ok, małe części - ok, Jeszcze tylko kable, konektory, projekt mocowania HERMESA i złączki HDMI
Awatar użytkownika
szot
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 7
Posty: 74
Rejestracja: 07 sty 2020, 15:03
Lokalizacja: Łódź
Drukarka: Ender 5
x 13

Re: Micro Swiss Direct Drive Extruder Ender5

Post autor: szot »

Bardzo wszystkim dziękuję za odpowiedzi i rady :). Będę miał o czym myśleć przez święta :).
Pozdrawiam :).
Pozdrawiam
Grzesiek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ender”