Zapychanie dyszy po zmianie kart

Kamilch
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 8
Posty: 13
Rejestracja: 02 sty 2021, 12:18
Lokalizacja: Zgierz

Re: Zapychanie dyszy po zmianie kart

Post autor: Kamilch »

Cosik pisze:Czekaj jak na samym początku to może oznaczać że w osi Z nie podnosi się karetka o poprawną wartość. Przyczyny mogą być różne, od nie działającego poprawnie silnika, przez ilość kroków oraz blokujące się prowadnice Z. A jak masz problem z robieniem Home, to też może być przyczyna taka że masz namieszane z poziomami logicznymi krańcówek. Ale wybacz nie przeczytałem wszystkiego co napisałeś bo bardzo ciężko się czyta Twoje wypowiedzi.
Na nowej płucie nie mam problemu z Home...
Ta sytuacja miała miejsce na starej płycie ale tam jak się zadział ten problem nie byłem w stanie sterowca silnikami z panelu ani żadnym programem, dlatego aby sprawdzić co się dzieje zmieniłem płytę i tu ten problem nie występuje.
A jeśli chodzi o moje wypowiedzi to bardzo przepraszam ale staram się opiąć problem aczkolwiek to co się zadziało na mojej drukarce jest dość dziwne i nie jest ro łatwe... :wtf:
Awatar użytkownika
marek91
Administrator
Postów w temacie: 2
Posty: 2563
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:22
Lokalizacja: Gostyń
x 1208
Kontakt:

Re: Zapychanie dyszy po zmianie kart

Post autor: marek91 »

Kamilch, zwróciłem ci uwagę na PW że piszesz niechlujnie, widzę że nic sobie z tego nie robisz.
Przy następnym poście takim jak ten powyżej dostaniesz bana na stałe.
Kamilch
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 8
Posty: 13
Rejestracja: 02 sty 2021, 12:18
Lokalizacja: Zgierz

Re: Zapychanie dyszy po zmianie kart

Post autor: Kamilch »

Po pierwsze twoja wiadomość była po moim poście
Po drugie niestety od zawsze borykam się z problemem Dysortografii traka wada od dziecka i jak za brak kilku przecinków chcesz mnie balować to proszę to tylko będzie świadczyło o braki tolerancji jaki przedstawiasz....
Ciesz się ze błędy orograficzne podkreśla bo wtedy byś mnie zaabonował po pierwszym wpisie... :)
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 2
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: Zapychanie dyszy po zmianie kart

Post autor: FlameRunner »

Kamilch pisze:jak za brak kilku przecinków chcesz mnie balować (...)

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=UFfh6o2ZgzA
Abys, JGFTW, morf
Awatar użytkownika
dragonn
Zasłużony
Postów w temacie: 2
Posty: 6384
Rejestracja: 12 gru 2016, 21:50
Lokalizacja: Opole
Drukarka: LUME
x 1455

Re: Zapychanie dyszy po zmianie kart

Post autor: dragonn »

Kamilch pisze:Po pierwsze twoja wiadomość była po moim poście
Po drugie niestety od zawsze borykam się z problemem Dysortografii traka wada od dziecka i jak za brak kilku przecinków chcesz mnie balować to proszę to tylko będzie świadczyło o braki tolerancji jaki przedstawiasz....
Ciesz się ze błędy orograficzne podkreśla bo wtedy byś mnie zaabonował po pierwszym wpisie... :)
Nie tłumacz się głupio, jak byś przeczytał chociaż raz to co piszesz zanim wyślesz post to nie było by rzeczy typu:
jak za brak kilku przecinków chcesz mnie balować (...)
Po prostu masz to gdzieś co piszesz bo masz "dysortografii". Zresztą w ogóle według defnicji:
Znalezione obrazy dla zapytania dysortografii
Dysortografia to specyficzne zaburzenie, związane z pisaniem wyrazów z błędami ortograficznymi. I nie chodzi o to, że osoba ze zdiagnozowaną dysortografią nie zna zasad poprawnej pisowni, ale o to, że przez zakłócenia percepcji wzrokowej lub słuchowej zapisuje słowa nieprawidłowo.
A Ty po prostu wstawiasz podobne słowa w miejsce innych, powiedziałbym że odpisujesz z telefonu i co słownik wstawi to zostawiasz.
Awatar użytkownika
Abys
Drukarz
Postów w temacie: 1
Posty: 805
Rejestracja: 09 lut 2019, 19:19
Lokalizacja: Szczecin
Drukarka: Ender 3 SKR1.4T,..
x 354

Re: Zapychanie dyszy po zmianie kart

Post autor: Abys »


źródło: https://www.youtube.com/watch?v=FXDCkz72Koo

Tak mi się przypomniało :D

"Styropian" :)
Ender 3 SKR 1.4 Turbo / MKS Gen L V1, Bambu Lab P1P
Kamilch
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 8
Posty: 13
Rejestracja: 02 sty 2021, 12:18
Lokalizacja: Zgierz

Re: Zapychanie dyszy po zmianie kart

Post autor: Kamilch »

"A Ty po prostu wstawiasz podobne słowa w miejsce innych, powiedziałbym że odpisujesz z telefonu i co słownik wstawi to zostawiasz.:
Nie nie korzystam z telefony
"Nie tłumacz się głupio, jak byś przeczytał chociaż raz to co piszesz zanim wyślesz post to nie było by rzeczy typu::
Nie tłumaczę się i czym tylko taka wada ze wszystkiego nie widzę jak bym nie czytał to dopiero były by brednie :LOL:
Ale ok już się wypisuje jak to tak przeszkadza Panom profesorom...
Kamilch
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 8
Posty: 13
Rejestracja: 02 sty 2021, 12:18
Lokalizacja: Zgierz

Re: Zapychanie dyszy po zmianie kart

Post autor: Kamilch »

Abys pisze:
źródło: https://www.youtube.com/watch?v=FXDCkz72Koo

Tak mi się przypomniało :D

"Styropian" :)
Miałem nie odpisywać ale po obejrzeniu tego filmy nie mogę przejść obojętnie.
Przyjacielu może mię uważać za Debila i wcale Ci się nie dziwie wiele moich obecnych i byłych współpracowników myślało podobne czytając maile o demie ale na szczęście po bliższym poznaniu zmieniali zdanie.
Nawet moja zona znając mnie wiele lat i to ile książek przeczytałem nie jest w stanie zrozumieć jak można w jednym zdaniu w tym samym słowie w jednym zrobić błąd a w drugim nie ja też nie wiem ale taka wada, ale nie jestem jej dłużny jak można je rozumieć matematyki przestrzennej :shock: .
Jeśli uważasz ze jest to wina niedouczenia to sam powinieneś troszkę poczytać, ale masz racje zdarza się cwaniaki którym się nie chce uczyć i tak kombinują i niestety ci naprawdę jak jak to nazywam "niedojebani mózgowo" bo tak to uważam na tym cierpią bo są oceniani przez pryzmat nieuków.
Może w moim pierwszym poście się trochę niepotrzebnie uniosłem ale jak amin pisze mi prywatna wiadomość o 10.54 a później komentuje pod postem umieszczonym o 9.02 to mogę sadzić ze nie tylko ja mam ty jaka dysfunkcje, ale uważać ze to przeoczenie z jego strony...
Wiem ze robię błędy i naprawdę bym nie chciał każda wiadomość czytam co najmniej ze dwa razy nawet ta a i tak napawano cos tu przegapię :unknown: .
A odnosząc się do filmu który zamieściłeś nie zamierzam za to przepraszać bo to taj jak by osoba z autyzmem lub downem miała przepraszać ze jest hory a ze słownika korzystam cały czas.
Szoka tyło ze mój post wywołał więcej poruszenia niż jak prośba o pomoc w rozwiązaniu problemy z drukarka(no ale jak to zazwyczaj bywa do krytykowania to wszyscy chętni)...
Tym którzy próbowali pomóc dziękuje bardzo.
życzę wszystkim dużo zdrowia :D :good:
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 2
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: Zapychanie dyszy po zmianie kart

Post autor: FlameRunner »

Masz moją szczerą ciekawość.

Wysyłając posta naprawdę nie widzisz różnicy na przykład między "banować" a "balować"?
Co myślisz jak widzisz we własnym poście "szoka tyło"? Widzisz coś takiego i jesteś przekonany, że tam jest normalnie napisane "szkoda tylko"?
Abys
Awatar użytkownika
konradsdev1
Postów w temacie: 1
Posty: 455
Rejestracja: 30 wrz 2020, 16:55
Lokalizacja: Warszawa
Drukarka: VORON 0
x 178

Re: Zapychanie dyszy po zmianie kart

Post autor: konradsdev1 »

Kamilch spróbuj napisać następny post w którymś z narzędzi do sprawdzania pisowni:
https://languagetool.org/pl
https://www.ortograf.pl/
https://euroalphabet.eu/sprawdzanie-pisowni/
Abys
"Everybody needs a hobby" (Tony Stark).
VORON V0.2 (BTT SKR Pico + RPi 4B + Phaetus x Voron Dragon Hotend ST)
DIY MK4 + VORON Stealthburner (BTT SKR PRO V1.1 + RPi Zero 2 W)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ender”