Nitki na wydruku

Jakość druku Cię nie zadowala?
Awatar użytkownika
11master
Postów w temacie: 1
Posty: 164
Rejestracja: 30 paź 2017, 07:53
Drukarka: AA8; Sapphire+
x 4

Re: Nitki na wydruku

Post autor: 11master »

PrzemoS pisze:Wolfix Zielony u mnie temp byla 205 Bowden retrakcja 4.5mm 25mm/s

ale wiadomo drukarka drukarce nie jest Rowna ..Trzeba wszystko pokalibrowac potestowac i takie tam zabawy ;p
OT
Aleś mnie wrukwił tymi zdjęciami :good: One są prawie idealne :clap: i fajny ten filament. Musiałem napisać że mi się podoba. :D

Co do nitek to trzeba testować, ja sam ustawiałem na początku z danych z internetów i miałem marne efekty. Ogromną rolę odgrywa sam filament.
Anet A8 BOX
Sapphire + klipperowana
Awatar użytkownika
McKee
Zasłużony
Postów w temacie: 5
Posty: 2630
Rejestracja: 20 kwie 2016, 23:00
x 717

Re: Nitki na wydruku

Post autor: McKee »

Jeżeli ci to jakoś pomoże to sporą rolę odgrywa drukarz a nie filament, i nie drukarka (choć mi to zdecydowanie nie pomaga).
Przemek po prostu dużo czasu poświęcił na różne testy, kalibracji i stworzenie świetnych profili (w jego starym mendlu to już było widać).
Jeżeli chcesz, to też możesz dojść do takich wyników.
:smile2:
Motto na dziś: "How may I abuse you?"
Awatar użytkownika
PrzemoS
Zasłużony
Postów w temacie: 2
Posty: 727
Rejestracja: 01 sie 2016, 12:11
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: Switchwire,Delta,X1C
x 703

Re: Nitki na wydruku

Post autor: PrzemoS »

McKee pisze:Jeżeli ci to jakoś pomoże to sporą rolę odgrywa drukarz a nie filament, i nie drukarka (choć mi to zdecydowanie nie pomaga).
Przemek po prostu dużo czasu poświęcił na różne testy, kalibracji i stworzenie świetnych profili (w jego starym mendlu to już było widać).
Jeżeli chcesz, to też możesz dojść do takich wyników.
:smile2:

Dziekuje za mile slowa to prawda zawsze lubie sie bawic kalibrowac porównywac testowac itd... aby dojsc do perfekcji do wydrukow idealnych , duzo sie nauczylem bedac tutaj jak i tak samo osobiscie u Kopytka duzo mi dalo :) To wszystko stalo sie Narkotykiem! :)
"Z pozdrowieniami Przemek" :git: :git:

Drukarki:
Delta :yahoo: :yahoo: // Voron Switchwire :devil: // Bambu Lab X1-Carbon AMS :crazy:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kalibracja, problemy”