Linie na zewnetrznej powłoce Obiektu

Jakość druku Cię nie zadowala?
Awatar użytkownika
virgin71
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 2581
Rejestracja: 19 kwie 2016, 23:07
Lokalizacja: Wrocław
Drukarka: Ultimaker | U30
x 497
Kontakt:

Re: Linie na zewnetrznej powłoce Obiektu

Post autor: virgin71 »

PrzemoS pisze:wlasnie porozkrecalem te plastiki za 180zl co wogole nie sa warte i bede zmienial na te od ciebie:) jak patrzylem to os X nie ma zadnych luzow na lozyskach a na tamtych byly juz w samych plastikach
Ten post powinien być jakoś wyróżniony na forum, żeby przestrzegać przed najtańszymi plastikami.
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 5
Posty: 3452
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 566

Re: Linie na zewnetrznej powłoce Obiektu

Post autor: Kopytko »

180 to najtańsze? Powiem tak kolega nie chce robić dymu osobie od której kupował plastiki bo to handlarz ( nie wiem czy jest na forum) ale nie dość ,ze wszystko powyginane w łódkę przez odrywanie od stołu podczas wydruku, to jakość wydruku tragiczna. Wydruki popękane i ścianki to fale a nie scianki :P
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 4
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: Linie na zewnetrznej powłoce Obiektu

Post autor: FlameRunner »

virgin71 pisze:
PrzemoS pisze:wlasnie porozkrecalem te plastiki za 180zl co wogole nie sa warte i bede zmienial na te od ciebie:) jak patrzylem to os X nie ma zadnych luzow na lozyskach a na tamtych byly juz w samych plastikach
Ten post powinien być jakoś wyróżniony na forum, żeby przestrzegać przed najtańszymi plastikami.
My sobie możemy pisać, ostrzegać, wyróżniać... A tanie plastiki nadal będą tanie i kuszące. :)
Kopytko pisze:kolega nie chce robić dymu osobie od której kupował plastiki bo to handlarz ( nie wiem czy jest na forum) ale nie dość ,ze wszystko powyginane w łódkę przez odrywanie od stołu podczas wydruku, to jakość wydruku tragiczna. Wydruki popękane i ścianki to fale a nie scianki :P
Chyba nigdy nie zrozumiem takiego podejścia...
Awatar użytkownika
PrzemoS
Zasłużony
Postów w temacie: 10
Posty: 729
Rejestracja: 01 sie 2016, 12:11
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: Switchwire,Delta,X1C
x 719

Re: Linie na zewnetrznej powłoce Obiektu

Post autor: PrzemoS »

Zdjecia ma wstawione na aukcji jako ladny wydruk dlatego tez zakupilem ale wiem jedno nie warto sugerowac sie zdjeciami gdzie potem moje wydruki przychodza tragiczne.. widzac wydruk jego a wydruk od Patryka "Kobytko" zagoscil u mnie usmiech i WOW co to jest:)) jeszcze cene ma wieksza jak widze ze 180 na 190zl:)) interes widze sie kreci hehe
"Z pozdrowieniami Przemek" :git: :git:

Drukarki:
Delta :yahoo: :yahoo: // Voron Switchwire :devil: // Bambu Lab X1-Carbon AMS :crazy:
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 5
Posty: 3452
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 566

Re: Linie na zewnetrznej powłoce Obiektu

Post autor: Kopytko »

Żebyście mnie nie zhejtowali, nie zarabiam na wydrukach i nie wykonuje usług druku. Robie to jako hobby :) Nie przyjmuje zleceń!!!.
To była tylko koleżeńska przysługa, widząc co kolega dostał od tamtego sprzedawcy.
PrzemoS
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kalibracja, problemy”