Ustawienia mam takie, żeby wychodziła dobra jakość. Niby mogę 2x szybciej... ale mam niestabilne warunki pracy (czyt. biurko słabe i się rusza jak drukarka zapier....).
Wiem, niby chodzi o przyspieszenia, ale też nie przeginam, bo jak wspomniałem...
Tak czy siak wychodzi ch... źle. Bez podpór. Nie wiem nawet czy by to wyszło.