Bambu A1 - możliwość pożaru z powodu wadliwego produktu
- kometes
- Posty: 125
- Rejestracja: 03 cze 2019, 12:46
- x 67
Bambu A1 - możliwość pożaru z powodu wadliwego produktu
Posiadacze A1 powinni się zapoznać z materiałem poniżej. Dotyczy głównie maszyn nabytych w 2. połowie 2025 i w 1. kwartale 2026.
Czarne chmury zbierają się nad Bambu Lab...
https://consumerrights.wiki/w/Bambu_Lab ... own_hazard
Czarne chmury zbierają się nad Bambu Lab...
https://consumerrights.wiki/w/Bambu_Lab ... own_hazard
sq4nyy
- Jarewa
- Drukarz
- Posty: 2422
- Rejestracja: 26 sty 2021, 22:16
- Lokalizacja: Głogów
- x 569
- kometes
- Posty: 125
- Rejestracja: 03 cze 2019, 12:46
- x 67
- Jarewa
- Drukarz
- Posty: 2422
- Rejestracja: 26 sty 2021, 22:16
- Lokalizacja: Głogów
- x 569
Re: Bambu A1 - możliwość pożaru z powodu wadliwego produktu
No to mało przebywasz a gronie bambusow
bo ten temat juz w 2025r sie pojawił podtopienia obudowy i spalony termistor.
-
mpk
- Posty: 406
- Rejestracja: 27 lis 2019, 00:01
- x 116
Re: Bambu A1 - możliwość pożaru z powodu wadliwego produktu
Tylko od spalonego termistora do pożaru jest jeszcze długa droga (abs zapala się przy ~400C iirc) i jakoś dotąd nigdzie nie trafiłem sensownego zaszpacholwania tej luki.
- Jarewa
- Drukarz
- Posty: 2422
- Rejestracja: 26 sty 2021, 22:16
- Lokalizacja: Głogów
- x 569
Re: Bambu A1 - możliwość pożaru z powodu wadliwego produktu
https://forum.bambulab.com/t/a1-fire-ri ... g/219400/2mpk pisze: 21 maja 2026, 15:56 i jakoś dotąd nigdzie nie trafiłem sensownego zaszpacholwania tej luki.
- McKee
- Zasłużony
- Posty: 2646
- Rejestracja: 20 kwie 2016, 23:00
- x 731
Re: Bambu A1 - możliwość pożaru z powodu wadliwego produktu
To USA --> na kubkach piszą, że gorące i można się oparzyć.mpk pisze: 21 maja 2026, 15:56 Tylko od spalonego termistora do pożaru jest jeszcze długa droga (abs zapala się przy ~400C iirc) i jakoś dotąd nigdzie nie trafiłem sensownego zaszpacholwania tej luki.
U nas raczej nikt się nie przejmie termistorem i Twoimi prawami jako Klienta.
Moim skromnym zdaniem ten artykuł to strata czasu. Bo długie i nic z tego nie wynika. Sam tytuł z tego wątku niesie więcej treści
No i trzeba pamiętać że KAŻDA drukarka (i każde żelazko
PS.: O - pojawił sie link od Jarewy - to ma sens.
Motto na dziś: "How may I abuse you?"
- TDI-CAD
- Posty: 1579
- Rejestracja: 19 kwie 2016, 19:27
- Lokalizacja: Wrocław
- Drukarka: K1C, Gate 1 fiber
- x 615
Re: Bambu A1 - możliwość pożaru z powodu wadliwego produktu
Ostatnio nawet naprawiałem takie uszkodzenie.
Ciekawostka taka, że termistor zamiast rozłączyć układ to wręcz wyparował.
A sama płytka też jakaś goła, bez połowy przewidzianych dławików.
Ciekawostka taka, że termistor zamiast rozłączyć układ to wręcz wyparował.
A sama płytka też jakaś goła, bez połowy przewidzianych dławików.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
-
velkhor
- Posty: 815
- Rejestracja: 28 sty 2021, 15:29
- x 158
Re: Bambu A1 - możliwość pożaru z powodu wadliwego produktu
Czyli rozłączyłTDI-CAD pisze: 22 maja 2026, 12:57 Ciekawostka taka, że termistor zamiast rozłączyć układ to wręcz wyparował.
wiesioo, mcxmcx, morf, atom1477, fyme