Popieram Protest Lekarzy

Czasem trzeba się pochwalić.
rmatysiak
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 11
Posty: 70
Rejestracja: 10 wrz 2017, 18:30
x 5

Re: Popieram Protest Lekarzy

Post autor: rmatysiak »

Jak dla mnie poziom niewiele się zmienił.
Ps i przestań panikować naprawdę, każdy może sobie strajkować nikogo pałami i strzelbami nie rozpędzają, nie pamiętasz jak za czasów PO strzelano do górników i jak starano się rozwalić marsze wolności ?
Jak dla mnie teraz jest więcej wolności niż za czasów PO.
To może podajcie jakieś przykłady jak manipuluje TVP ? ale tak dokładnie bez ogólników ? Bo jak manipuluje i kłamie TVN i GW to pokazuje link który podałem.
Awatar użytkownika
Hejterro
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 161
Rejestracja: 21 sie 2017, 20:40
x 17

Re: Popieram Protest Lekarzy

Post autor: Hejterro »

Czy to jest dalej dyskusja o jakości wydruku? Może to czas, żeby przenieść się do działu gównoburz?
kretu
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 4
Posty: 570
Rejestracja: 18 kwie 2017, 20:56
Lokalizacja: Szczecin
Drukarka: Bizer
x 105

Re: Popieram Protest Lekarzy

Post autor: kretu »

Twój link nic nie pokazuje... jedynie twoją niewiedzę.

Przykład choćby z wczoraj rzekome zdjęcia rezydentki z wakacji które okazały się zdjęciami z misji gdzie pojechała leczyć ludzi w biednych krajach... gdzie redaktor postarał się aby prześwietlić zdjęcia z FB protestującej ale wybrał jedynie tych kilka gdzie były widoki a pominęli pełno zdjęć w trakcie pomocy biednym... Albo kawior który okazał się być tapas... Nie mówiąc że sama metoda dyskredytowania w ten sposób protestujących przez telewizję publiczną to skandal.
mcxmcx
Drukarz
Postów w temacie: 5
Posty: 2464
Rejestracja: 09 kwie 2017, 21:32
x 309

Re: RE: Re: Popieram Protest Lekarzy

Post autor: mcxmcx »

rmatysiak pisze:Jak dla mnie poziom niewiele się zmienił.
Ps i przestań panikować naprawdę, każdy może sobie strajkować nikogo pałami i strzelbami nie rozpędzają, nie pamiętasz jak za czasów PO strzelano do górników i jak starano się rozwalić marsze wolności ?
Jak dla mnie teraz jest więcej wolności niż za czasów PO.
To może podajcie jakieś przykłady jak manipuluje TVP ? ale tak dokładnie bez ogólników ? Bo jak manipuluje i kłamie TVN i GW to pokazuje link który podałem.
Ma kolega Twittera? To proszę sobie TVP info polubić i masz pewność, że prawdę powiedzą jak się pomylą.

Przykład: rezydenci strajkuja i jest zdjęcie rezydentki z "wycieczki" w Kurdystanie. Tak, rezydenci to burżuje bo mają na takie eskapady.

Niestety, okazało się że panna była tam z misją medyczna półtora roku wcześniej i to samo TVP info pisało z zachwytu jak to naście godzin ciągiem operowała.
I setki innych tematów.

Ja mieszkam w UK i patrząc na to co serwuje TVP to już nas tutaj powinni zarżnąć i zabić.

A. Wyobraź sobie że prawdopodobieństwo śmierci poza domem jest w PL 3 x większe niż w UK czy DE.

W pl liczysz pijanych miszczow kierownicy, tutaj też wypadki i ewentualne zamachy. Uwaga, pl 3 x więcej śmierci na ulicach.

Wniosek?
Jeżeli przypadkiem podam ceny w GBP to sobie kolego, koleżanko, pomnóż razy pięć.
Awatar użytkownika
Berg
Zasłużony
Postów w temacie: 16
Posty: 7569
Rejestracja: 05 lis 2016, 11:57
Lokalizacja: Kraków
Drukarka: Lume, K8400, HC Evo
x 2675

Re: Popieram Protest Lekarzy

Post autor: Berg »

no zerknij na zamieszczony przez @FlameRunner materiał z wiadomości. I streść co się z niego dowiedziałaś. Szkoda gadaćm jeśli tego nie widzisz.

// Nie będziemy w tym temacie dyskutować o uchodźcach. Kropka.
// FR
samezrp
Awatar użytkownika
Berg
Zasłużony
Postów w temacie: 16
Posty: 7569
Rejestracja: 05 lis 2016, 11:57
Lokalizacja: Kraków
Drukarka: Lume, K8400, HC Evo
x 2675

Re: Popieram Protest Lekarzy

Post autor: Berg »

Hejterro pisze:Czy to jest dalej dyskusja o jakości wydruku? Może to czas, żeby przenieść się do działu gównoburz?
Niby masz rację, można sobie gadać o kolorach, równości warstwy i takie tam fajne miłe rzeczy.
Czasem jednak są rzeczy ważniejsze.

Zauważyliście, że TVP jak kręci wywiady w sejmie, to używa innych kamer i światła dla polityków PiS a innego sprzętu dla reszty. Działanie podprogowe. Widzowie nie lubią i nie ufają brzydkim ludziom, a jak jest z duży kontrast, dobrze światło się odbije od czoła. To nikt dobrze nie wyjdzie.
Jeśli nie , ot przyglądnijcie się. Taki szczegół choćby.
kretu
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 4
Posty: 570
Rejestracja: 18 kwie 2017, 20:56
Lokalizacja: Szczecin
Drukarka: Bizer
x 105

Re: Popieram Protest Lekarzy

Post autor: kretu »

Kurde rmatysiak może ty byś się odniósł do argumentów tu przytoczonych a nie wymyślasz kolejną zmianę tematu...

Google masz chyba płatne więc cię wyręczę http://www.tvp.info/29690677/polska-w-n ... na-drogach strasznie słabo podana informacja ale chciałem źródło które ci będzie odpowiadać.

Co do Giertycha zauważ że poglądy głoszone przez Giertycha również bardzo mocno się zmieniły więc co dziwnego widzisz w tym że jest inaczej przez jakieś media przedstawiany... Jak głosił debilne poglądy i wyraźnie bratał się z patologią pokroju ONR/MW to słusznie był krytykowany. To czy obywatele powinni go popierać skoro tak łatwo zmienia poglądy to już lud powinien zdecydować bo z jednej strony tylko krowa nie zmienia poglądów, a z drugiej ciężko popierać chorągiewkę bo może po wyborach robić co innego niż obiecywała przed.

// Nie będziemy w tym temacie dyskutować o uchodźcach. Kropka.
// FR
krzaku
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 2
Posty: 75
Rejestracja: 24 lip 2017, 18:41
x 9

Re: Popieram Protest Lekarzy

Post autor: krzaku »

Dalej sądzicie że to dobre miejsce na dyskusje polityczne? ;)
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 9
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: Popieram Protest Lekarzy

Post autor: FlameRunner »

krzaku pisze:Dalej sądzicie że to dobre miejsce na dyskusje polityczne? ;)
Równie złe jak każde inne.
Jasne, z dyskusji o służbie zdrowia zrobiła się dyskusja o uchodźcach.
Ale kogoś to dziwi? W polskim internecie, w dyskusji która nie była aktywnie moderowana?

Zaraz wyczyszczę ten temat.
rmatysiak
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 11
Posty: 70
Rejestracja: 10 wrz 2017, 18:30
x 5

Re: Popieram Protest Lekarzy

Post autor: rmatysiak »

i na zakończenie o lekarzach.
Jak PO chciało ugotować lekarzy to było oki. Ja pamiętam jak TVP kłamało w żywe oczy o co chodzi. Jedyna stacja która powiedziała prawdę to była republika.
Dziś nie chcą dać podwyżek i jest wielka afera a wtedy wyciągane ile lekarze zarabiają że się kryją w związku z pomyłkami lekarskimi itp.
Zablokowany

Wróć do „Nasze wydruki”