Co dziś drukujesz?

Czasem trzeba się pochwalić.
Awatar użytkownika
BobekNierobek
Postów w temacie: 13
Posty: 285
Rejestracja: 21 lip 2017, 18:03
Drukarka: AM8
x 236

Re: Co dziś drukujesz?

Post autor: BobekNierobek »

Ze względu na kształt rakiety to takie coś się chyba względnie szybko drukuje ? Jaką średnice ma taka rakieta ?
Awatar użytkownika
PrzemoS
Zasłużony
Postów w temacie: 12
Posty: 727
Rejestracja: 01 sie 2016, 12:11
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: Switchwire,Delta,X1C
x 703

Re: Co dziś drukujesz?

Post autor: PrzemoS »

6cm jeden booster a na HF beda 3 .
"Z pozdrowieniami Przemek" :git: :git:

Drukarki:
Delta :yahoo: :yahoo: // Voron Switchwire :devil: // Bambu Lab X1-Carbon AMS :crazy:
SanFable
Postów w temacie: 1
Posty: 263
Rejestracja: 12 paź 2016, 15:33
x 33

Re: Co dziś drukujesz?

Post autor: SanFable »

Ja to chcę....
nawet teslę można wydrukować i wsadzić xD

spodziewałem się vase mode i już, a tu kurde milion plików...

jak to drukujesz? w sensie na supportach i zaczepami do dołu? czy zaczepami do góry? z supportami?
Awatar użytkownika
PrzemoS
Zasłużony
Postów w temacie: 12
Posty: 727
Rejestracja: 01 sie 2016, 12:11
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: Switchwire,Delta,X1C
x 703

Re: Co dziś drukujesz?

Post autor: PrzemoS »

SanFable pisze:Ja to chcę....
nawet teslę można wydrukować i wsadzić xD

spodziewałem się vase mode i już, a tu kurde milion plików...

jak to drukujesz? w sensie na supportach i zaczepami do dołu? czy zaczepami do góry? z supportami?

zaczepy do gory , silniki obrocone ku gorze, to co musisz z supportami to robisz :)
SanFable
"Z pozdrowieniami Przemek" :git: :git:

Drukarki:
Delta :yahoo: :yahoo: // Voron Switchwire :devil: // Bambu Lab X1-Carbon AMS :crazy:
Awatar użytkownika
BobekNierobek
Postów w temacie: 13
Posty: 285
Rejestracja: 21 lip 2017, 18:03
Drukarka: AM8
x 236

Re: Co dziś drukujesz?

Post autor: BobekNierobek »

jakby to przeskalować żeby miała średnica około 20 cm dopiero by wyszła rakieta :)
Awatar użytkownika
PrzemoS
Zasłużony
Postów w temacie: 12
Posty: 727
Rejestracja: 01 sie 2016, 12:11
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: Switchwire,Delta,X1C
x 703

Re: Co dziś drukujesz?

Post autor: PrzemoS »

BobekNierobek pisze:jakby to przeskalować żeby miała średnica około 20 cm dopiero by wyszła rakieta :)
wtedy 3.5m wysokosci :)
"Z pozdrowieniami Przemek" :git: :git:

Drukarki:
Delta :yahoo: :yahoo: // Voron Switchwire :devil: // Bambu Lab X1-Carbon AMS :crazy:
Awatar użytkownika
MaxXxi47
Postów w temacie: 5
Posty: 396
Rejestracja: 14 wrz 2017, 23:31
Lokalizacja: Bydgoszcz
Drukarka: Tronxy X5S
x 98
Kontakt:

Re: Co dziś drukujesz?

Post autor: MaxXxi47 »

PrzemoS pisze:
wtedy 3.5m wysokosci :)
Odpalałbym :D

Ojciec kiedyś mi opowiadał jak gówniakiem będąc prowadził swój program kosmiczny z pomocą pompek rowerowych aluminiowych (lekkie i wytrzymałe :D) oraz kilku magicznych składników jako paliwo stałe. Polską reprezentacją w kosmosie miały być żaby z pobliskiej łąki. Z przykrością jednak stwierdził że błędy konstrukcyjne niestety powodowały eksplozję każdej "rakiety" w powietrzu. Program kosmiczny zarzucono z powodu srogiego "wpi****lu" pasem xD


A przedtem mi wmawiali że to moje pokolenie jest jakieś posrane i odpierdziela xD
DRAGON CUSTOMS
Awatar użytkownika
PrzemoS
Zasłużony
Postów w temacie: 12
Posty: 727
Rejestracja: 01 sie 2016, 12:11
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: Switchwire,Delta,X1C
x 703

Re: Co dziś drukujesz?

Post autor: PrzemoS »

MaxXxi47 pisze:
PrzemoS pisze:
wtedy 3.5m wysokosci :)
Odpalałbym :D

Ojciec kiedyś mi opowiadał jak gówniakiem będąc prowadził swój program kosmiczny z pomocą pompek rowerowych aluminiowych (lekkie i wytrzymałe :D) oraz kilku magicznych składników jako paliwo stałe. Polską reprezentacją w kosmosie miały być żaby z pobliskiej łąki. Z przykrością jednak stwierdził że błędy konstrukcyjne niestety powodowały eksplozję każdej "rakiety" w powietrzu. Program kosmiczny zarzucono z powodu srogiego "wpi****lu" pasem xD


A przedtem mi wmawiali że to moje pokolenie jest jakieś posrane i odpierdziela xD

to jeszcze NIC RUSCY w zeszlym roku dali Ciała z rakieta:D
Połowę czujników zamontowali normalnie a druga połową do góry nogami :D i oczywiscie Jeb...o
co najlepsze tych czujnikow nie dało się zamontować odwrotnie ,bo nie pasowały , ale technik Rusek wcisnal je na chama:D

ale Ruskow nikt nie pobije:D

Najlepsza byla ich rakieta ksiezycowa N1

cyt.
Awaria silników stopnia 1 podczas startu na wysokości ok. 150 m. Kawałek metalu dostał się do pompy utleniacza, co wywołało eksplozję w jednym z silników pierwszego stopnia. Wybuch uszkodził przewody paliwowe sąsiednich silników, ogień gwałtownie się rozprzestrzenił i rakieta przewróciła się niszcząc cały kompleks startowy. Obecnie wiadomo, że przez niedbalstwo techników znalazła się w niej przypadkowa nakrętka. 2735-tonowa konstrukcja runęła na ziemię i eksplodowała[2]. W raporcie z badań przyczyny katastrofy stwierdzono - że silnik jest „jest wrażliwy na obce ciała”. Ten nieudany start był przyczyną rezygnacji z wystrzelenia na Księżyc statku załogowego z Leonowem na pokładzie. Przygotowywana gorączkowo ekspedycja miała na celu wyprzedzenie NASA w wyścigu ku Księżycowi. System kontroli działania silników został gruntownie przeprojektowany, a pierwszy stopień wyposażono w freonowy układ gaśniczy. Nikołaj Kuźniecow, główny projektant silników, przeprowadził zmiany w celu zwiększenia ich niezawodności. Jedną z nich było zamontowanie najprostszych filtrów. Wyrzutnia została przeznaczona do odbudowy, a budowę drugiej, już zaczętej, przyspieszono. Mimo to następna próba N1 nastąpiła za dwa lata[1]. Wiele źródeł podaje, że był to największy wybuch na naszej planecie spowodowany przez człowieka, a niebędący detonacją bomby atomowej. Energię wybuchu oszacowano na 29 TJ, co odpowiada detonacji siedmiu tysięcy ton trotylu (bomba zrzucona na Hiroszimę to około 15 tysięcy ton trotylu)

A Wystarczyla tylko Nakretka w Silniku i JEB.... :)
corristo25
"Z pozdrowieniami Przemek" :git: :git:

Drukarki:
Delta :yahoo: :yahoo: // Voron Switchwire :devil: // Bambu Lab X1-Carbon AMS :crazy:
Awatar użytkownika
BobekNierobek
Postów w temacie: 13
Posty: 285
Rejestracja: 21 lip 2017, 18:03
Drukarka: AM8
x 236

Re: Co dziś drukujesz?

Post autor: BobekNierobek »

Ekstratruder ;)
Załączniki
Extratruder.jpg
Awatar użytkownika
Berg
Zasłużony
Postów w temacie: 9
Posty: 7565
Rejestracja: 05 lis 2016, 11:57
Lokalizacja: Kraków
Drukarka: Lume, K8400, HC Evo
x 2669

Re: Co dziś drukujesz?

Post autor: Berg »

wow - czerwono czarny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze wydruki”