Przemos Wydruki

Czasem trzeba się pochwalić.
dale
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 2
Posty: 191
Rejestracja: 11 lis 2020, 13:23
Drukarka: Prusa i3 MK3S
x 29

Re: Przemos Wydruki

Post autor: dale »

PrzemoS pisze:
Jesli tylko FAA wyrazi na to zgode czemu nie :D hehe
Nie wydadzą - . boją się żeby nie okazało się że Ziemia jest płaska :)
Awatar użytkownika
Ciaho
Postów w temacie: 1
Posty: 231
Rejestracja: 19 kwie 2016, 16:48
Lokalizacja: Katowice
Drukarka: Prusa MK3S+
x 335
Kontakt:

Re: Przemos Wydruki

Post autor: Ciaho »

Super
:brawo:
Ciaho
Awatar użytkownika
PrzemoS
Zasłużony
Postów w temacie: 52
Posty: 728
Rejestracja: 01 sie 2016, 12:11
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: Switchwire,Delta,X1C
x 703

Re: Przemos Wydruki

Post autor: PrzemoS »

Znajoma , która potrzebowała tzw "Główki Fryzjerskie" dla swoich podopiecznych poprosiła mnie a raczej zapytała , czy jest możliwość zrobienia czegoś takiego . Bez zastanowienia Powiedzialem : No więc jak nie , JAK TAK!!! :cool2:


Trochę pracy przy tym było jeśli mowa o obróbce zew jak i technicznej bo miała to być to powłoka scieralna gdzie byly uzyte Flamastry do Tablic a na zwyklej bazie białej nie bylo to realne do zmazywania (testowalem) np samym Filcem bądź Ściereczka

Podziękowania dla Jacka @jacekpom za wydruk który trwał niespełna 4 dni . (moja drukarka w ciągłej eksploatacji 24h a musiało być to zrobione :()

Materiały użyte:

Filament DD PLA
Szpachla Natryskowa "Eurocolor" 400ml ( do mniejszych ubytkow i wyrownania powloki) (3x Nakladanie szpachli)
Szpachla Twarda do Drewna "DUKRA" (ona sie juz nadaje do wiekszych ubytkow , badz łączeń schnie po 20 min)
Spray Bezbarwny do Tablic Rust Oleum
Biala Baza Połysk ( 3x malowanie)
Papiery Scierne

P.s Na zdjeciach Męska Glowa może wydawac sie mala , ale poważnie TO GLOWA GIGANT!!! :crazy: , koleżanka jak zobaczyla męską głowke to aż ja rozbolala swoja, ponieważ glowy Giganta nie chciala (no ale moim zdaniem przy takiej glowce najlepiej pokazac szczegoly zarysy, cieniowania wlosow zarostu itp) zostalo ze musze jeszcze zrobic 4 glowy damskie 4 meskie ale o wysokosci takiej jak ta Damska :D . Chcialem Dobrze "GIGANT nie zdał Testu" :DD :DD


Ponizej Przedstawiam zdjecia :
399d9204-050b-423d-b220-0e4c9ca844f5.jpg
5aba6673-70d3-4ae9-a1cb-3b846f6ddb82.jpg
IMG_1974.JPG
IMG_1934.JPG
IMG_1842.JPG
IMG_1841.JPG
IMG_1840.JPG
IMG_1838.JPG
image7.jpeg

Edit: nie zauważyłem ze zdjęcia sa obrócone dopiero dobrze widać po ich powiększeniu .. ;/ Teraz to juz po ptokach...

Nic nie bój, fotki naprawione.
dziobu
morf, Jose, TDI-CAD, Kopytko, Tuchajbej, gohu, Berg, dziobu, Zepco, aaannnd, kapi
"Z pozdrowieniami Przemek" :git: :git:

Drukarki:
Delta :yahoo: :yahoo: // Voron Switchwire :devil: // Bambu Lab X1-Carbon AMS :crazy:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze wydruki”