Klucz do wózków sklepowych

Czasem trzeba się pochwalić.
Awatar użytkownika
dziobu
Zasłużony
Postów w temacie: 4
Posty: 8935
Rejestracja: 28 gru 2016, 16:38
Drukarka: ZMorph 2.0(S)
x 5869
Kontakt:

Re: Klucz do wózków sklepowych

Post autor: dziobu »

Też nie mam takiego bajeru. Zamiast uchwytu z wycięciami dużo lepiej wydrukować sobie krążki o wymiarach popularnych monet (konkretnie: 2 i 5zł). Idealnie do tego nadają się próbki filamentów - to w zasadzie jedno z niewielu sensownych zastosowań dla tych paru zwojów.
Awatar użytkownika
Stanley_B
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 2
Posty: 306
Rejestracja: 16 kwie 2020, 00:22
Lokalizacja: UK
Drukarka: Kossel Plus
x 88

Re: Klucz do wózków sklepowych

Post autor: Stanley_B »

No to ja spróbuję zrobić wyciągany (do nowych ALDI), bo tak jest po prostu... wygodniej. Podjeżdżasz i masz.

Mówię o tych nowych. Zawsze można wpiąć do kluczy dwie wersje, co? ;)
Z monetami 3d jest jeden problem - musisz ją akurat mieć przy sobie. A kluczyk se wisi z samochodowym i nie zapomnisz...

W sumie to ciekawe, co zmienili w mechanizmie. No czegoś się też nowego nauczyli. Tylko to walka z wiatrakami.
Zobaczymy.
Awatar użytkownika
maniolx
Postów w temacie: 4
Posty: 144
Rejestracja: 08 maja 2021, 11:06
Drukarka: Bambu Lab X1 Carbon
x 11

Re: Klucz do wózków sklepowych

Post autor: maniolx »

dziobu pisze:Też nie mam takiego bajeru. Zamiast uchwytu z wycięciami dużo lepiej wydrukować sobie krążki o wymiarach popularnych monet (konkretnie: 2 i 5zł). Idealnie do tego nadają się próbki filamentów - to w zasadzie jedno z niewielu sensownych zastosowań dla tych paru zwojów.
Może i tak , ale... . Te żetony zawsze mi się gdzieś podzieją , tak że jak je potrzebuję to ich wtedy nie ma . Kiedyś robiłem zakupy w Auchanie i zostawiłem na chwilę wózek , to mi go zakosili razem z żetonem :D . A odkąd nastała era kart płatniczych i nie trzeba wozić przy sobie prawa jazdy , dowodu rejestracyjnego itp. to w ogóle nie noszę z sobą portfela . Policzyć można na palcach jednej ręki gdzie w ciągu roku robię zakupy w sklepie co przejmuje tylko gotówkę . A nawet jak zdarzy się że akurat karty nie działają to zawsze noszę parę stówek w etui na telefon . A na żetony już miejsca tam nie ma . Klucze zawsze mam przy sobie - z domu , jak i z samochodu . Jak idę na piechotę do biedry to i tak mam klucze z domu .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze wydruki”