Sklep v-slot.pl - opinie

Polecasz bądź odradzasz interesy z daną osobą lub firmą?
Regulamin forum
Przed opublikowaniem ogłoszenia zapoznaj się z regulaminem działu giełda.
dale
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 4
Posty: 191
Rejestracja: 11 lis 2020, 13:23
Drukarka: Prusa i3 MK3S
x 29

Re: Sklep v-slot.pl - opinie

Post autor: dale »

A czy w ramach tego wątku ktoś inny się przedstawiał lub identyfikował? Nie bardzo rozumiem potrzebę takiego działania.

Z tego co wyczytałem, problem pojawił się z dwóch powodów - terminu i informacji o spedycji.
Termin - jeśli dobrze wyliczono - jest zachowany, czyż nie?
Wyjaśnienia iż kurier odebrał paczkę a nie została jeszcze zarejestrowana, są wiarygodne, spójne i zgodne z moimi doświadczeniami w zakresie zakupów czy przesyłek prywatnych.

O ile na początku byłem nastawiony mocno negatywnie do v-slot, o tyle teraz widzę że z jakiegoś powodu tutaj jest nagonka na nią.
Jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi. A jako że dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają, ani tym bardziej, cudzymi się nie interesują, pozwolę sobie nie wcinać się więcej, tym bardziej że jestem tutaj świeży i bardzo wiele zawdzięczam społeczności forum (no i chciał bym pobyć jeszcze).

ps. RODO to zestaw ściśle określonych danych i zasad, a nie wytrych do dyskusji. Tak samo jak nie ma czegoś takiego jak tajemnica rozmowy czy korespondencji - w sytuacji gdy ujawniana jest przez stronę uczestniczącą w tejże rozmowie/korespondencji, a nie przez osobę trzecią, która weszłą w jej posiadanie (wiedzy) na drodze przestępstwa.
Holgin
Postów w temacie: 3
Posty: 939
Rejestracja: 06 sty 2019, 18:07
Lokalizacja: Wrocław
Drukarka: Prusa A8
x 479

Re: Sklep v-slot.pl - opinie

Post autor: Holgin »

dale pisze: Z tego co wyczytałem, problem pojawił się z dwóch powodów - terminu i informacji o spedycji.
Termin - jeśli dobrze wyliczono - jest zachowany, czyż nie?
No nie, bo wg autora wątku sklep podał termin realizacji 6-7 dni, do czego sklep w żaden sposób się nie odnosi, tylko zasłania się formalnymi terminami.

Żadna nagonka, ludzie po prostu chcą konkretów :)

Jak "nie wiadomo o co chodzi" , to polecam raz jeszcze przeczytać temat ze zrozumieniem ;)
mcxmcx
Drukarz
Postów w temacie: 8
Posty: 2456
Rejestracja: 09 kwie 2017, 21:32
x 306

Re: Sklep v-slot.pl - opinie

Post autor: mcxmcx »

Wg regulaminu wiążąca jest data dostawy umieszczona przy produkcie.

Jak.kolega się pytał kiedy... i dostał 6-7 dni to taka była oferta.

Koniec kropka.
Jeżeli przypadkiem podam ceny w GBP to sobie kolego, koleżanko, pomnóż razy pięć.
mcxmcx
Drukarz
Postów w temacie: 8
Posty: 2456
Rejestracja: 09 kwie 2017, 21:32
x 306

Re: Sklep v-slot.pl - opinie

Post autor: mcxmcx »

LancerX pisze:Także ku przestrodze dla innych... nie dość, że obsługa jak z GSu to jeszcze straszycie jakością towaru. Może kiedyś dostanę to się dam znać jak z kątami.
Podejrzewam że dla dobra sprzedawcy.

Jak ma się ośmieszać to niech robi to z głową.
Jeżeli przypadkiem podam ceny w GBP to sobie kolego, koleżanko, pomnóż razy pięć.
Robin
Postów w temacie: 4
Posty: 110
Rejestracja: 19 mar 2020, 16:27
Lokalizacja: Wrocław
x 20

Re: Sklep v-slot.pl - opinie

Post autor: Robin »

Popcornu narobiłem, zmarnuje się:)
Artu
Awatar użytkownika
DoktorM
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 30
Rejestracja: 07 lut 2019, 13:56
x 10

Re: Sklep v-slot.pl - opinie

Post autor: DoktorM »

rafaljot pisze:Dziwne? Normalne.
@LancerX Jak się zamawia coś na parę dni przed Świętami to co najwyżej można mieć maleńką nadzieję że dojdzie.
Ponad 2 tygodnie na realizację zamówienia... To jest dziwne. W ogóle to myślę, że najbardziej boli autora tematu, obietnica wysyłki w ciągu 6-7 dni. Pewnie jakby nie poszła taka deklaracja z ich strony to nie było by tematu...
mcxmcx
Robin
Postów w temacie: 4
Posty: 110
Rejestracja: 19 mar 2020, 16:27
Lokalizacja: Wrocław
x 20

Re: Sklep v-slot.pl - opinie

Post autor: Robin »

Pewnie to... pewnie tamto.. -spekulacje. Robiłem kiedyś usługi dla "ludzkości" - nigdy więcej!!
Niegatyw napisze każdy, pozytyw nieliczni.
Ciekawe czy autor zrugałby panią ze skarbówki :)
LancerX
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 9
Posty: 5
Rejestracja: 10 gru 2020, 17:06

Re: Sklep v-slot.pl - opinie

Post autor: LancerX »

Robin pisze:Gdzie podziała się reszta komentarzy?! Szczególnie wyjaśnienie sprzedawcy! Jacek Kurski jest moderatorem?
Dziwne. Bardzo dziwne. Chyba dobrze wpasowuje się w tą całą sytuację. Przeczytałem w południe komentarz sklepu, chciałem teraz odpowiedzieć a tu wycięte.

Nie wiem czy moja odpowiedź będzie też wycięta czy nie ale muszę odpowiedzieć.
Nie zapomniałem o terminie realizacji wyświetlonym na stronie sklepu ale nie wiedziałem że korespondencja z Państwem należy traktować jak zbiór losowych informacji które nie mają żadnego znaczenia.


Później co najmniej jeden mail który pozostał bez odpowiedzi, przez kilka dni wyłączone telefony - wiadomość że skrzynka głosowa jest przepełniona, później w końcu udało mi się dodzwonić 21 grudnia, ze ściemą że jutro wysyłamy.

Odnośnie zarzutów co do mojego sposobu rozmowy z kobietą. Rozmawiam z pracownikiem firmy, u której jestem klientem. Nie interesuje mnie czy to kobieta, mężczyzna czy buldog francuski. Jeśli tak bardzo obawiał się Pan o "godność" kobiety, trzeba było samemu odebrać telefon. Miał Pan wiele okazji aby to zrobić. Po chamskim rozłączeniu dzwoniłem wiele razy ale cóż... nikogo nagle nie było w domu.

Dzisiaj przyszła nieszczęsna paczka. Niestety na liście przewozowym nie jest napisane kiedy została nadana 24 czy 28 grudnia.
Co z paczką? Pudło jak po średniej wielkości telewizorze. W środku śrubki i inne duperelki (w stunach) w dwóch bąbelkowych kopertach, kilka profili na max 40cm, i 5 prowadnic liniowych też 40cm max. Całość zajmuje skrawek podłogi a pudło jak zamrażarka. Oprócz towaru w środku masa pogiętego kartonu, papieru, folia bąbelkowa, czarna folia zerwana z jakiejś innej przesyłki... czyli masa śmieci i kurzu. Wstyd by mi było takie coś do klienta wysyłać. No chyba po to żeby mu zrobić na złość.
Pod ściągniętym listem przewozowym, naklejka z innej przesyłki od pana Jarosława L. z Warszawy. Nawet nie przejechane mazakiem.

Po prostu amatorka i bylejakość. Mam nadzieję że więcej się nie spotkamy.

PS. Gdyby ktoś bardzo chciał to mam zdjęcia tego wielkiego pudła z tym syfem.

//na życzenie autora posta dnia 02.01.2021 usunięto załącznik
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 3
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: Sklep v-slot.pl - opinie

Post autor: FlameRunner »

Wszystkim oburzonym faktem, że forum jest moderowane, polecam lekturę regulaminu: viewtopic.php?f=20&t=5

Oświadczam również, że nie miałem bezpośredniego udziału w moderowaniu tego wątku.
LancerX pisze:Oprócz towaru w środku masa pogiętego kartonu, papieru, folia bąbelkowa, czarna folia zerwana z jakiejś innej przesyłki... czyli masa śmieci i kurzu. Wstyd by mi było takie coś do klienta wysyłać. No chyba po to żeby mu zrobić na złość.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zasada_3R
Powodem do wstydu byłoby zmarnowanie jeszcze dobrego kartonu i folii.

A co do terminu realizacji zamówienia, to tak jak wcześniej pisałem, po takim mailu spodziewałbym się paczki najpóźniej we wtorek 22 grudnia, czyli dwa dni przed Wigilią.
Awatar użytkownika
morf
Drukarz
Postów w temacie: 4
Posty: 3204
Rejestracja: 17 sty 2017, 12:28
Drukarka: Reprapy, Prusa MK3S
x 1577

Re: Sklep v-slot.pl - opinie

Post autor: morf »

Dobra to że było jakieś opóźnienie to jedna kwestia ale przypinanie się do kartonu to już lekkie przegięcie:)
Zaraz pomyśle że faktycznie coś z Kolegą nie tak :)
Sam wysyłam kartony z "re-use" dopóki się nie nadaje.

A jak jakośc samego towaru?
dragonn, Robin, Berg
Done is better than perfect.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Komentarze”